معلمان می گویند که بودجه جرمی هانت به خدمات عمومی در شرایط بحرانی کمک نمی کند | اقدام صنعتی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

معلمان اعتصابی روز چهارشنبه هنگام تظاهرات در میدان ترافالگار گفتند، بودجه جرمی هانت نتوانست به بخش دولتی در «نقطه بحران» کمک کند.

اقدام اتحادیه ملی آموزش در انگلیس بخشی از بزرگترین روز تعطیلی از زمان آغاز موج اعتصابات در سال گذشته بود که بیش از 400000 کارگر در سراسر بخش‌ها به دلیل اختلاف در پرداخت دستمزد اعتصاب کردند.

معلمان به کارکنان متروی لندن از اتحادیه‌های Aslef و RMT، پزشکان جوان در روز سوم فعالیت خود، کارمندان دولت از اتحادیه خدمات عمومی و تجاری که در بیرون خیابان داونینگ تظاهرات کردند، خبرنگاران بی‌بی‌سی در اعتراض به کاهش تولید رادیو محلی و در بخش خصوصی به آنها پیوستند. بخش، کارکنان آمازون در کاونتری.

برخی از کسانی که در میدان ترافالگار هستند از گسترش 4 میلیارد پوندی صدراعظم برای 30 ساعت مراقبت از کودکان رایگان برای همه کودکان پیش دبستانی 9 ماهه از سال 2025 و همچنین افزایش کمک هزینه بازنشستگی معاف از مالیات استقبال کردند.

تمسین وایلدی، رئیس سال دبیرستان، گفت که در نگاه اول به نظر می رسید بودجه شامل برخی مقررات مهم برای کاهش هزینه های مراقبت از کودکان است. او گفت: “من فکر می کنم که این برای مراقبت از کودکان خوب است، و این تغییر واقعا مهم به نظر می رسد.”

اما او در مورد طرح هایی برای تشویق افراد مسن تر به بازگشت به کار تردید داشت. او گفت: “من در مورد افزایش حقوق بازنشستگی و این ایده که ما باید افراد بیشتری را تا سال های بعد سر کار بمانند، کنجکاو هستم.”

“در حال حاضر به نظر می رسد که من نمی توانم تا حدود 68 یا 69 سالگی بازنشسته شوم و می توانم تصور کنم که دوباره افزایش یابد.”

وایلدی همچنین از غفلت بودجه از ذکر مقررات برای بخش دولتی ابراز ناامیدی کرد. او گفت: «آنها وضعیت را نادیده می گیرند. این در مورد بخش عمومی به عنوان یک کل است که در یک نقطه بحرانی قرار دارد.

لورا، 30 ساله، معلم موسیقی که در مدارس متوسطه کار می کند، همچنین از تغییرات حقوق بازنشستگی، به ویژه تشویق افراد مسن برای بازگشت به کار یا ادامه کار تا سنین بالاتر ابراز ناامیدی کرد.

بودجه 2023: جرمی هانت مراقبت از کودکان، حقوق بازنشستگی و از کارافتادگی را بازسازی می کند – نکات برجسته ویدیویی

اصلاً تعجب آور نیست که بشنویم که می خواهند سن بازنشستگی را افزایش دهند. به نظر می رسد که من تا زمانی که به عنوان یک کارگر ساعت صفر بمیرم، کار خواهم کرد.

زمانی که به این حقیقت گره خورده اید که تا زمانی که بمیرید کار خواهید کرد، شنیدن در مورد آن بسیار انتزاعی به نظر می رسد.

اما برای لورا، مبارزه برای دستمزد بیشتر معلمان بر بودجه مقدم بود.

کل وضعیت دستمزد، برای همکارانم و همچنین من که یک کارگر ساعت صفر هستم، کاملاً مضحک است. این وضعیتی نیست که بتوان ادامه داد و همه ما از آن خسته شده ایم.»

پاتریک نوینگ، مدرس علوم اجتماعی در دانشگاه بورنموث نیز که در تجمع NEU شرکت داشت، از بودجه ناامید شد.

او گفت: «من فکر می‌کنم این تلاش معمولی است که به اکثریت جمعیتی که به طور فزاینده‌ای فقیر می‌شوند، خرده بدهیم تا آنها را راضی کنند، و آینده بریتانیا را با مالیات شرکت‌ها و حمایت بخش خصوصی کم‌تر نشان دهیم.»

مانند بسیاری، نوینگ معتقد بود که تغییرات حقوق بازنشستگی راه حلی سریع برای بسیج نیروی کار بریتانیا نخواهد بود.

من می دانم که در فرانسه میلیون ها نفر علیه افزایش سن بازنشستگی بالای 60 سال اعتصاب می کنند. در اینجا ما در حال حاضر تا 67 کار می کنیم.

“من فکر می کنم این بیش از اندازه کافی است. بنابراین اگر کشور از داشتن نیروی کار قابل توجهی عاجز است، آنچه ما نیاز داریم بودجه بیشتر برای آموزش و نیروی کار آموزش دیده تر، شادتر و تحصیل کرده تر است. این راه حل است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اوون ویلیامز از Ospreys: “راگبی بدترین چیزی است که از زمانی که حرفه ای بوده ام آن را دیده ام” | ماهی‌خواران

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیدر اینجا افراد کمی هستند که …