IFS می گوید که برنامه های ناتوانی هانت 1 میلیون پوند در ماه را در معرض خطر از دست دادن 350 پوند قرار می دهد | ناتوانی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته کارشناسان، بیش از یک میلیون نفر که در حال حاضر مدعی مزایای ازکارافتادگی هستند، ممکن است صدها پوند در ماه را در نتیجه برنامه‌های مشخص شده در بودجه برای پیشبرد «بزرگ‌ترین اصلاحات در یک دهه اخیر در سیستم رفاهی» از دست بدهند.

این هشدار زمانی منتشر شد که وزرا از طیف وسیعی از اقدامات برای بازگرداندن افراد بیشتری به محل کار پرده برداری کردند، از جمله لغو آزمایش های بحث برانگیز «مناسب برای کار» برای مدعیان معلول و تشدید تهدید تحریم های مزایا علیه کارگران پاره وقت.

صدراعظم آلمان، جرمی هانت، گفت که این پیشنهادها به صدها هزار نفر از افراد دارای معلولیت که می‌خواهند کار کنند کمک می‌کند، در حالی که با مدعیان اعتبار جهانی که به اندازه کافی به دنبال شغل نمی‌گردند یا پیشنهاد معقول شغلی را رد می‌کنند، سرکوب می‌شود.

موسسه مطالعات مالی گفت که تا یک میلیون نفر که در حال حاضر از مزایای ناتوانی استفاده می کنند ممکن است در نتیجه حذف ارزیابی توانایی کاری (WCA) که ظرفیت کار را ارزیابی می کند و استفاده از پرداخت مستقل شخصی (Pip) حدود 350 پوند در ماه از دست بدهند. آزمونی که فقط هزینه های اضافی زندگی معلولیت را اندازه گیری می کند.

در این بیانیه آمده است که منطق این طرح بدین معناست که کسانی که شرایطی دارند که مانع کار آنها می شود – مانند افرادی که بیماری های کوتاه مدت یا نوسانی دارند – اما پیپ را درخواست نمی کنند یا متحمل هزینه های زندگی اضافی نمی شوند، دیگر حمایت اضافی دریافت نخواهند کرد. تست های پیپ نیز به طور گسترده مورد بی اعتمادی قرار می گیرند و در حال حاضر 14 هفته طول می کشد تا پردازش شوند.

موسسات خیریه و فعالان مربوط به معلولیت به طور گسترده از پیشنهادات برای لغو WCA مورد منفور استقبال کردند، اما گفتند که دولت “کوهی برای صعود” دارد تا اعتماد معلولانی را که در سال های اخیر تحت آزمایش های تحقیرآمیز و ناقص مزایایی قرار گرفته اند، دوباره به دست آورد.

موسسه خیریه سلامت روان مایند این پیشنهادها را به عنوان یک “رویکرد بیش از حد ساده به یک موضوع پیچیده و سیستمی” مورد انتقاد قرار داد و گفت: “هیچ چیزی در بودجه امروز وجود ندارد که به افرادی که به دلیل مشکل سلامت روانی بیکار هستند، اجازه بهبود کامل و بهبودی کامل را بدهد. بازگشت به کار به شیوه ای پایدار.”

همچنین نگرانی‌های گسترده‌ای در مورد برنامه‌های دولت برای اعمال تحریم‌های مزایا با جدیت بیشتر برای مدعیان اعتبار جهانی، به‌ویژه برای سرپرستان مراقبت از کودکان وجود داشت که در آینده انتظار می‌رود به دنبال کار یا افزایش ساعات فعلی خود در معرض تهدید به توقف مزایایشان باشند.

از مدعیان اعتبار جهانی انتظار می رود حداقل 18 ساعت با حداقل دستمزد ملی کار کنند یا باید در مصاحبه های جستجوی کار در مرکز کار شرکت کنند. معافیت‌های فعلی که در آن عضو بزرگسال دوم یک خانواده در صورت کار کردن شریک زندگی‌شان نیازی به جستجوی کار ندارد، به طور کامل حذف می‌شوند.

استفاده دولت از تحریم‌های مزایا – در واقع جریمه‌های حداقل یک ماه کمک هزینه برای عدم جستجوی کار یا قبول پیشنهاد شغلی – نشان داده است که تأثیر مثبت کمی بر اشتغال‌پذیری دارد و در عین حال مدعیان را فقیر می‌کند و رانندگی می‌کند. بیماری روانی، بدهی و فقر.

هانت گفت که این اعلامیه ها منعکس کننده اعتقاد دولت است که “استقلال بهتر از وابستگی است” و “کسانی که می توانند کار کنند باید”. او گفت که تحریم‌ها برای کسانی که نتوانند شرایط جستجوی کار را برآورده کنند یا از یک پیشنهاد شغلی معقول استفاده کنند، با شدت بیشتری اعمال خواهد شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

با این حال، آلیسون گارنهام، مدیر اجرایی گروه اقدام برای فقر کودکان، رویکرد دولت را “چسب تر از هویج” نامید و افزود که خطر “تحت فشار والدین برای انجام کارهای کم دستمزد، کم مهارت و بی ثبات است – در زمانی که سه چهارم کودکان فقیر در خانواده های کارگری هستند.

کاغذ سفید ناتوانی دولت گفت که پیشنهادات آن به افراد دارای معلولیت و بیماری های مزمن کمک می کند تا “زندگی مستقل و رضایت بخشی” داشته باشند.

یک طرح حمایتی داوطلبانه جهانی وجود خواهد داشت که 4000 پوند در سال کمک هزینه کار را به حداکثر 50000 معلول ارائه می کند.

جیمز تیلور، مدیر اجرایی موسسه خیریه استراتژی و معلولیت Scope، گفت: “برای مدت طولانی، افراد معلول با ارزیابی مزایای تحقیرآمیز، تحریم‌های ظالمانه و کمبود حمایت مناسب برای یافتن شغل مناسب مواجه بوده‌اند.”

استفان ایوانز از مؤسسه یادگیری و کار، گفت: “برای جلوگیری از پرداخت مزایای کمتر برای صدها هزار نفر که به دلیل بیماری کار را ترک می کنند، اما مستحق پرداخت استقلال شخصی نیستند، مراقبت لازم است. پاسخ کمک و حمایت بیشتر است، نه فقط یک چوب بزرگتر.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

صنعت آبزی پروری استرالیا فراتر از پودر ماهی است تا پایداری را بهبود بخشد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صنعت رو به رشد آبزی …