واکنش مادران و کارکنان به حمایت اضافی از مراقبت از کودک، “این مانع از ورشکستگی مهد کودک ها نمی شود” | بودجه

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

صدراعظم آلمان، جرمی هانت، در بودجه بهار خود، برنامه‌های «پایه‌ای» برای گسترش مراقبت از کودکان رایگان در انگلستان به نوزادان یک و دو ساله را به عنوان بخشی از تلاش برای تقویت نیروی کار اعلام کرد.

هانت در یک سیاست 4 میلیارد پوندی گفت که دولت از 9 ماهگی برای هر کودک 30 ساعت مراقبت رایگان ارائه می دهد، جایی که همه بزرگسالان در خانه حداقل 16 ساعت کار می کنند. او می گوید که این امر هزینه های مراقبت از کودکان را برای یک خانواده تا حدود 60 درصد کاهش می دهد.

با این حال، هانت گفت که اجرای این تغییرات به زمان نیاز دارد و افزود که چنین اصلاح بزرگی باید در مراحل انجام شود تا اطمینان حاصل شود که “عرضه کافی در بازار وجود دارد”. در نتیجه، والدین شاغل کودکان دو ساله از آوریل 2024 15 ساعت مراقبت رایگان از کودک دریافت خواهند کرد که تا سال 2025 به 30 ساعت افزایش می یابد. در اینجا، ارائه دهندگان مهد کودک و مادران واکنش نشان می دهند.

داوینیا هاینس، 37 ساله، از لندن

داوینیا و خانواده
داوینیا و خانواده عکس: داوینیا

برای ما، اخبار ناامید کننده است. ما از خواب بیدار شدیم که فکر می‌کردیم امسال پشتیبانی را دریافت می‌کنیم، بنابراین زمان‌بندی مدت زمان اجرای آن خاموش است. این پیشرفت است، اما در حال حاضر تفاوت زیادی از نظر کمک مالی ایجاد نمی کند، زیرا دختر ما در آوریل آینده، دو سال و هشت ماه خواهد داشت.

این قطعاً شبیه یک بازی سیاسی در آستانه انتخابات سال آینده است. من یک دختر 18 ماهه دارم و من و شوهرم هر دو تمام وقت کار می کنیم، بنابراین او تمام هفته در مهد کودک است، زیرا ما از خانواده کمک نداریم. در شمال لندن، جایی که ما زندگی می کنیم، بسیاری از مهدکودک ها فقط بچه های دو ساله را می گیرند و ماهیانه 1950 پوند برای ما هزینه دارد که بیش از یک سوم درآمد ماست.

هر دوی ما مشاغل با درآمد خوبی در زمینه مشاوره و انتشار داریم، اما با مراقبت از کودک، وام مسکن، ماشین – به علاوه هزینه زندگی – بسیار کم است. ما از آوریل گذشته به تعطیلات نرفتیم و بعید می دانم امسال برویم.

ما در حد وسط هستیم، جایی که فقط کار می کند اما آزادی مالی برای داشتن زندگی نداریم، به خصوص با توجه به اینکه هر دو سخت کار می کنیم. من به رها کردن کار فکر کرده‌ام، اما چیزی که به دست می‌آورم تقریباً به اندازه‌ای در درآمد خانوار کمک می‌کند تا آن را کمی باارزش کنم. من سخت کار کرده ام تا به جایی که هستم برسم، بنابراین حتی با در نظر گرفتن کنار گذاشتن آن احساس وحشتناکی داشتم.

سوفی لوئیس چتز، 35 ساله، از بریستول

ما از قوانین جدید بهره نخواهیم برد، اما برای مادران آینده و خانواده هایی که این کار را خواهند کرد، واقعا خوشحالم. پشتیبانی اضافی عالی است، اما همچنین باید اطمینان حاصل شود که فضاهای مهد کودک به اندازه کافی وجود دارد. من دختر 15 ماهه ام ایوی را در ابتدای سال 2022 برای مهد کودک ثبت نام کردم و لیست انتظار 18 ماه بود، بنابراین او تا تابستان آینده جایی ندارد. مهدکودک ها نیز نیاز به حمایت مناسب برای تامین بودجه دولت دارند.

دختر من دو روز در هفته با پرستار است که از مهد کودک مقرون به صرفه تر است. و هنوز هم یک سوم درآمدم برای من هزینه دارد. من برای یک موسسه خیریه به صورت پاره وقت کار می کنم و بقیه زمان اوی با من و پدربزرگ و مادربزرگش است. ما تا حدی این تصمیم را گرفتیم زیرا می‌خواستیم او حداقل بعضی اوقات با خانواده باشد، اما قطعاً هزینه نیز مورد توجه است. بین مالیات و هزینه های بالای مراقبت از کودک، زمانی که شما فقط می توانید بخش کوچکی از درآمد خود را نگه دارید، باعث ایجاد انگیزه می شود.

به عنوان یک فریلنسر، مراقبت رایگان از کودک به معنای انعطاف پذیری مالی بیشتر است. من و شریکم هر دو آزاد هستیم، به این معنی که هیچ یک از کار ما امنیت واقعی ندارد – ممکن است هر زمان که بخواهد پایان یابد و دیگری به عنوان تنها کسب کننده باقی بماند. وقتی هزینه های هنگفت مراقبت از کودک و هزینه های بالای زندگی را اضافه کنید، می توانید خیلی سریع خود را در یک موقعیت مخاطره آمیز بیابید.

من کمتر از بسیاری از مردم تحت تأثیر قرار می‌گیرم: بسیاری از زنان که می‌شناسم به سر کار برنگشته‌اند، زیرا هزینه مراقبت از کودکان بیشتر از درآمدشان است. اما از این که برای زنان ارزش بیشتری قائل نمی‌شوند، عصبانی هستم: داشتن فرزند یک انتخاب سبک زندگی نیست، جوانان برای سلامت جامعه ضروری هستند.

تارک السمن، 47 ساله، صاحب مهد کودک جنگل کوچک در پکهام، جنوب لندن

تارک السمان.
تارک السمان. عکس: کریستین سینیبالدی/ آبان نیوز

ما از سال 2011 باز بوده‌ایم و قبل از آن من و همسرم و مالک مشترکم، کارولین، در کار شرکتی بودیم – او بازاریابی و من مشاوره انجام دادم.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در حال حاضر، در Little Jungle، برای فرستادن یک کودک تمام وقت به اینجا پنج روز در هفته، 11 ساعت در روز، 2000 پوند در ماه است. یعنی 24000 پوند در سال. اگرچه ما در سمت گرانی قرار داریم، حاشیه سود ما 7 درصد در سال است، بنابراین ارزش انجام آن را ندارد. برای چشم انداز، مجبور شدم وام بگیرم و اضافه برداشت خود را تمدید کنم، زیرا هر ماه برای پرداخت حقوق مردم مبارزه است.

اقدامات اعلام شده در بودجه ناامید کننده است. هانت گفت که نرخ کمک مالی را برای کودکان افزایش خواهد داد، اما خوب است که بفهمیم چگونه به ازای هر کودک در ساعت ترجمه می شود. این امر مانع از کار افتادن مهدکودک ها نمی شود، عرضه مهدکودک ها از این طریق و سال 2025 بهبود نخواهد یافت. [when the full 30 hours comes in] خیلی دور است

بودجه دولت برای کودکان از 9 ماهگی بسیار عالی است، اما میزان بودجه باید مناسب باشد زیرا مراقبت از کودکان کوچکتر هزینه بیشتری دارد. ما امیدوار بودیم که کاهش نرخ کسب و کار را در مهدکودک ها ببینیم زیرا این کار به سرعت در طول کووید انجام شد، بنابراین می توان آن را انجام داد.

تغییر نسبت پرسنل به ازای هر کودک سال های اولیه در انگلستان از 1:4 به 1:5 برای کودکان دو ساله خوب نیست. هیچ ارائه دهنده خوبی این کار را انجام نمی دهد زیرا کاهش تعداد کارمندان کیفیت را کاهش می دهد.

جما رولستون، مدیر مهد کودک پافین در اکستر

جما رول استون.
جما رول استون. عکس: جما رولستون

صادقانه بگویم حیران هستم. سیستمی که ما داریم خراب است و برای هدف مناسب نیست، و این واقعیت است که آنها فقط گفته اند که این باور گدا را گسترش خواهند داد. حداقل ساعت‌های اضافی فوراً انجام نمی‌شود، و این به ما زمان می‌دهد تا در مورد معنای آن فکر کنیم، زیرا اگر آنها آن را با نرخی که می‌گویند تامین می‌کنند – مطلقاً راهی برای این همه تنظیمات قابل اجرا نخواهد بود.

انتظار نداریم امسال سودی داشته باشیم. این ناامید کننده است زیرا ما سال ها در مورد این موضوع فریاد می زدیم و بدتر می شود. اما همه ما در آن برای کودکان بنابراین اکثر ما تا پایان تلخ مبارزه خواهیم کرد، زیرا مهدکودک ها بسیار بیشتر از آنچه اکثر مردم فکر می کنند انجام می دهند.

برای خانواده هایی که ما حمایت می کنیم، ما مشاور و پرستار و دوست هستیم. ما به والدین کمک می کنیم تا فرم ها را پر کنند و درهای خود را برای هر چیزی و هر چیزی باز کنند. ما به والدین کمک می کنیم تا در سیستم های مزایا پیمایش کنند و برای مدارس درخواست دهند. ما در مورد خواب و غذا خوردن و رفتار و هر چیز دیگر توصیه می کنیم. هیچ کدام از اینها در هیچ یک از این هزینه ها نیست.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی در پرونده مربوط به ترور رئیس جمهور هائیتی به گناه خود اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک تاجر و قاچاقچی سابق مواد مخدر …