ماشین حساب بودجه 2023: درآمد شما چگونه تغییر خواهد کرد؟ | بودجه 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جرمی هانت تعدادی از تغییرات را در بودجه روز چهارشنبه اعلام کرد، از جمله برنامه هایی برای بازنگری کلی کمک هزینه های مالیاتی بازنشستگی و اصلاح سیستم مراقبت از کودکان.

صدراعظم گفت که محدودیت مادام العمر در مورد میزان پس انداز افراد بدون مالیات در حقوق بازنشستگی لغو خواهد شد و کمک هزینه سالانه از 40000 پوند به 60000 پوند افزایش خواهد یافت.

وی اعلام کرد که ضمانت‌نامه قیمت انرژی برای حمایت از خانوارها به دنبال فشار خیریه‌ها در طول بحران هزینه‌های زندگی، تا پایان ماه ژوئن، قبض گاز و برق معمولی سالانه را به ۲۵۰۰ پوند برای هر مشتری محدود می‌کند.

او همچنین برنامه های اصلاح سیستم مراقبت از کودکان را برای حمایت از والدین شاغل تایید کرد و گفت که این سیاست می تواند هزینه های مراقبت از کودکان را برای خانواده ها تا حدود 60 درصد کاهش دهد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اطلاعیه ها چه معنایی برای امور مالی شخصی شما دارند؟ اطلاعات خود را در ماشین حساب در بالای صفحه که توسط حسابداران Blick Rothenberg ایجاد شده است وارد کنید تا متوجه شوید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …