TytoCare FDA 510(k) را برای نرم افزار تشخیص خس خس دریافت می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت مراقبت های اولیه مجازی TytoCare مجوز FDA 510(k) را برای نرم افزار پشتیبانی تصمیم گیری بالینی دریافت کرد که صداهای ریه را برای خس خس احتمالی تجزیه و تحلیل می کند.

Tyto Insights for Wheeze Detection از گوشی پزشکی TytoCare برای ارزیابی صداهای ریه و شناسایی موارد ضبط شده ای استفاده می کند که نشان دهنده خس خس سینه در بزرگسالان و کودکان 2 سال و بالاتر است. هنگامی که مشکوک به خس خس سینه باشد، پزشک را وادار می کند.

نرم افزار a نشان CE اروپا در سال گذشته.

“قابلیت‌های Tyto Insight ما، از جمله الگوریتم تشخیص خس خس سینه، هدف ما را برای افزایش تجربه مراقبت مجازی برای همه بیماران، پزشکان، ارائه‌دهندگان و برنامه‌های بهداشتی افزایش می‌دهد. ددی گیلاد، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران TytoCare در بیانیه ای گفت: نه تنها با افزایش کیفیت مراقبت و گسترش قابلیت های مدیریت مراقبت های مزمن، بلکه با کمک بیشتر به پزشکان و متخصصان برای تشخیص دقیق و آگاهانه از راه دور.

ما در TytoCare بزرگترین پایگاه داده صداهای ریه و قلب و همچنین علائم و نشانه های حیاتی مرتبط در جهان را داریم و به استفاده از آن برای ارائه کیفیت عالی مراقبت برای خانواده ها در سراسر جهان ادامه خواهیم داد.

روند بزرگتر

TytoCare که در سال 2012 تأسیس شد، مراقبت مجازی را با استفاده از یک دستگاه متصل ارائه می دهد که به پزشکان اجازه می دهد تا معاینات را از راه دور انجام دهند، از جمله معاینات گلو، گوش و پوست. بر اساس پایگاه داده FDA، این شرکت چهار مجوز FDA 510(k) دریافت کرده است. اولین چراغ سبز 510 (k) خود را در سال 2016 برای گوشی پزشکی دیجیتال خود دریافت کرد.

TytoCare اخیرا اضافه شده است 50 میلیون دلار برای سری D آن در سال 2021 جمع آوری کرد و مجموع این دور را به 100 میلیون دلار رساند. در آن زمان، این شرکت گفت که قصد دارد از این بودجه برای ادامه توسعه در ایالات متحده، اروپا و آسیا استفاده کند.

تعدادی از شرکت های مراقبت مجازی و سلامت دیجیتال وجود دارند که هدفشان ارائه خدمات است مراقبت های اولیه، از جمله حرکت های بازیکنان خرده فروشی و داروخانه برای گسترش در فضا. آمازون اخیراً خرید ارائه‌دهنده مراقبت‌های اولیه One Medical را بسته است، در حالی که CVS قراردادی را برای خرید Oak Street Health، یک ارائه‌دهنده مراقبت اولیه برای جمعیت مدیکر امضا کرده است. CVS همچنین اخیراً در شرکت مراقبت های اولیه و فوری Carbon Health سرمایه گذاری کرده است.

اگرچه مراقبت های اولیه با سلامت بهتر و دسترسی و تجربه بهبود یافته به مراقبت های بهداشتی، در مقایسه با سال 2002، تعداد کمتری از بزرگسالان ارائه دهنده مراقبت های اولیه شناسایی شده داشتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی در پرونده مربوط به ترور رئیس جمهور هائیتی به گناه خود اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک تاجر و قاچاقچی سابق مواد مخدر …