بازی های ایتون در مقابل هارو و آکسفورد و کمبریج تا سال 2027 در لردز باقی خواهند ماند | MCC

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لردز به میزبانی ایتون و هارو و آکسفورد در مقابل کمبریج برای پنج سال آینده پس از توافق بر سر آینده بازی های تاریخی، ادامه خواهد داد.

MCC که صاحب خانه کریکت است، سال گذشته اعلام کرد که مسابقات سالانه از تقویم خود حذف خواهد شد اما با واکنش شدید برخی از اعضای آن مواجه شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

استفن فرای، در سمت خود به عنوان رئیس MCC، در حمایت از تغییرات صحبت کرد و گفت که این تغییرات به چالش کشیدن “تصویر متزلزل از اسنوبیسم و ​​نخبه گرایی” کمک می کند، اما هر دو در سال 2022 در بحبوحه تهدید یک مجمع عمومی ویژه و یک انشعاب مضر پخش شدند.

متعاقباً مشورتی با اعضا انجام شد و مجریان اکنون تصمیم گرفته‌اند تا ضمانت‌هایی را که به ترتیب به سال‌های 1805 و 1827 برمی‌گردد تا سال 2027 تضمین کنند. پيگيري كردن.

بحث شده بود که تاریخ های داده شده به دو مدرسه خصوصی و مسابقات دانشگاهی ممکن است برای میزبانی فینال تورنمنت های آزاد که در دسترس همه شرکت کنندگان است، شایسته تر استفاده شود. به عنوان بخشی از ترتیبات جدید، از سازمان دهندگان چنین مسابقاتی دعوت می شود تا از سال 2024 به بعد بازی های نمایشی خود را در لردز برگزار کنند.

این به معنای افزایش حاشیه ای در روزهای بازی فعال در زمین اصلی است، از 60 به 62، که می تواند کار کارکنان زمین را بیشتر فشرده کند، زیرا آنها تلاش می کنند بهترین زمین های ممکن را برای کریکت بین المللی و داخلی در مکان معروف ارائه دهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های طرفدار کرملین ویدئویی از حمله سربازان اوکراینی به زن و نوزاد را ضبط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های طرفدار کرملین در حال نمایش …