Hopper Health برای ارائه مراقبت های اولیه برای بزرگسالان عصبی راه اندازی می شود

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هاپر هلث، یک پلت فرم ناوبری مراقبت های بهداشتی و مراقبت های اولیه مجازی، این هفته راه اندازی شد تا برای بزرگسالان مبتلا به بیماری هایی مانند تورت، ADHD، اوتیسم و ​​اختلال وسواس اجباری مراقبت کند.

بیماران به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آموزش دیده در مورد نیازهای ارتباطی و حسی جمعیت عصبی دسترسی خواهند داشت.

پلتفرم مستقر در نیویورک مستقیماً از طریق عضویت ماهیانه 99 دلاری در دسترس مصرف کنندگان در ایالت خود و در کالیفرنیا است.

کاتیا سیدال سیپولا، مدیرعامل و موسس هاپر هلث، در بیانیه‌ای گفت: «به‌عنوان یک فرد اوتیستیک و بیش‌فعالی با بیماری‌های مزمن مزمن، Hopper Health را برای افرادی مثل خودم ساختم تا مراقبت‌های با کیفیت بالاتری دریافت کنند. پزشکان اغلب نمی دانند که چگونه به طور مؤثر بیماران عصبی را کنار بگذارند، و یک پویایی قدرت بیمار-ارائه دهنده نامتعادل می تواند به این معنا باشد که ما را به عنوان متخصص علائم یا تجربیات خود جدی نمی گیرند. هدف من ایجاد مسیری برای بزرگسالان واگرای عصبی است تا با یک سیستم پشتیبانی که ذاتاً چالش ها و نیازهای آنها را درک می کند، سلامت خود را در دستان خود قرار دهند.”

روند بزرگتر

افراد مبتلا به اوتیسم به طور خاص، مراقبت های بهداشتی با کیفیت پایین تری را نسبت به دیگران گزارش می دهند و احتمال بیشتری برای ابتلا به بیماری های جسمی مزمن و روانی دارند. طبق یک مطالعه از دانشگاه کمبریج.

دیگر شرکت‌های سلامت دیجیتال که برای بهبود گزینه‌های سلامتی افراد عصبی واگرا کار می‌کنند، پلتفرم رفتار درمانی واقعیت مجازی هستند فلورئو، که به افراد مبتلا به اوتیسم، اضطراب، ADHD و سایر شرایط، مهارت های زندگی مستقل و همچنین تنظیم ارتباط، اجتماعی و عاطفی را آموزش می دهد.

پلتفرم شناسایی و مدیریت اختلال وسواس فکری جبری دیجیتال مبتنی بر شیکاگو NOCD درمان OCD مبتنی بر ویدیو را ارائه می دهد و Inflow مستقر در بریتانیا یک برنامه علمی مبتنی بر ارائه می دهد که به بیماران ADHD این امکان را می دهد تا به طور فعال بیماری خود را با استفاده از استراتژی های درمان شناختی رفتاری مدیریت کنند.

سلیم اسماعیل جزئیات بیشتری را در ارائه HIMSS23 خود با عنوان “کلیدی اجلاس سران: همگرایی مخرب” ارائه خواهد کرد. برای دوشنبه، 17 آوریل، ساعت 3:45 تا 4:30 بعد از ظهر CT در Marriott Marquis Chicago، سطح 4، در سالن رقص Grand Horizon برنامه ریزی شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن از رگولاتورها خواست تا نظارت بر برخی بانک ها را افزایش دهند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – پرزیدنت بایدن روز پنجشنبه از …