سه نکته روز جشنواره چلتنهام: کفپوش پورتر می تواند هت تریک کند | جشنواره چلتنهام 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پایزلی پارک و فلورینگ پورتر، برندگان سه فصل از چهار فصل گذشته، هر دو در میدان Stayers’ Hurdle در چلتنهام در روز پنجشنبه حضور دارند و در حالی که اولی یک برنده بسیار محبوب خواهد بود، به نظر می رسد که گاوین کرامول هشت ساله بهتر است روی 6-1 شرط بندی کنید تا در رویداد ویژه روز یک هت تریک کامل کنید.

کفپوش پورتر (3.30) از زمان موفقیت خود در 12 ماه پیش در 2 و 3 ربع، در سه شروع موفق به گلزنی نشده است، اما او قبل از آن پیروزی نیز در سه بازی بدون برد بود و شاید باید زمانی که تنها پس از Home By The چهارم شد، کلیپ قوی تری می ساخت. لی، یکی دیگر از رقبای امروز، در جلسه کریسمس Leopardstown.

با این حال، دنی مولینز دقیقاً می داند که در حدود سه مایل در چلتنهام چه چیزی لازم است، و در حالی که تیهوپو شش ساله یک رقیب زنده برای نسل بعدی ساکنان است، بهترین فرم او در زمین سنگین است و او در تنها بازی خود ناامید کننده بود. شروع قبلی در جشنواره

چلتنهام 1.30 جدیدترین بانکدار بزرگ برای ایرلندی ها و توانا پاتر اشکال بسیار دشوار است. او پس از برنده شدن در یک مسابقه مبتدیان در ماه نوامبر، مستقیماً به شرکت درجه یک فرستاده شد و از آن زمان تاکنون در دو مسابقه سطح بالا امتیاز قاطعی کسب کرده است، از جمله شکست گیلارد دو مسنیل، برنده روز سه‌شنبه National Hunt Chase، در Fairyhouse در ماه دسامبر. آخرین پیروزی او در فستیوال دوبلین ریسینگ با یک دوره قوی همراه شد و گوردون الیوت شش ساله مطمئناً هنوز بهتر از اینها در راه است.

چلتنهام 2.10 مسابقه مقدماتی این مسابقه در هایدوک در ماه فوریه در یک زمان قوی در زمینی مشابه برگزار شد و نایب قهرمان، مرد در حال تغییر، صف برای فینال فقط 2 پوند بالاتر. او نسبت به برخی از رقبای خود آشکارتر است، اما به طرز تحسین برانگیزی ثابت است، که در شش شروع اخیر خود اول یا دوم شده است، و در حدود 20-1 یک گزینه برای هر طرف بسیار وسوسه انگیز است.

چلتنهام 2.50 هاله شکست ناپذیری که احاطه شده بود شیشکین در سه فصل اول دوران حرفه‌ای‌اش در Champion Chase سال گذشته ناپدید شد، اما زمانی که ماه گذشته در Ascot سفر کرد به چیزی نزدیک به اوج بازگشت. در بهترین حالت، او بهترین بخش امتیازدهی است و تکرار آخرین عملکرد او باید بیش از اندازه کافی باشد.

چلتنهام 4.10 حمایت از یک برگزیده با قیمت کوتاه در یک معلول فستیوال 21 نفره مخالف است، اما امت مولینز، مربی بنابراین اسکاتلندی، دو سال پیش این مسابقه را با نوع مشابهی در The Shunter انجام داد و نادیده گرفتن ادعاهای او غیرممکن است. این کودک شش ساله دو شروع اول خود را از روی حصارها انجام داد و سپس در اولین بازی معلول خود در اسکوت در یک سفر ناکافی به مقام دوم رسید و باید برای بازگشت به دو و نیم مایل به طور قابل توجهی پیشرفت کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن لایحه تحت رهبری جمهوری خواهان برای پایان دادن به وضعیت اضطراری کووید را وتو نخواهد کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن — جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، …