با آغاز مذاکرات، شیخ جاسم مورد علاقه منچستریونایتد است | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شیخ جاسم بن حمد آل ثانی پیش از سر جیم رتکلیف به عنوان گزینه مورد علاقه برای خرید منچستریونایتد ظاهر می شود و هر یک از طرفین قرار است این هفته اولین جلسه حضوری خود را با مدیر باشگاه برگزار کنند.

انتظار می رود که نمایندگان تانی، بانکدار قطری که به دنبال خرید یونایتد از طریق بنیاد Nine Two خود است، روز پنجشنبه در منچستر با این سلسله مراتب ملاقات کنند. فهمیده می‌شود که تانی در حال حاضر به دلیل پتانسیل بالقوه‌اش برای باز کردن فرصت‌های تجاری در منطقه خود به روی مالکان آمریکایی، پیشنهاد دهنده مورد علاقه گلیزرها است.

همچنین این احساس وجود دارد که گلیزرها هنوز با راتکلیف، مالک اینئوس، که ثروتمندترین فرد بریتانیا است و قرار است روز جمعه همراه با مشاورانش در یونایتد حضور داشته باشد، گرم نشده اند. او پس از تماشای بازی باشگاهش نیس در لیگ کنفرانس اروپا در روز پنجشنبه در خانه شریف قصد دارد به سفر برود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

تانی قصد دارد 100 درصد یونایتد را بدون پرداخت هیچ بدهی بخرد، در حالی که تصور می شود راتکلیف تنها 69 درصد سهم گلیزرها را می خواهد، شاید با سرمایه گذاری. Elliott Investment Management، یک صندوق آمریکایی، نمی‌خواهد باشگاه را بخرد، اما آماده ارائه کمک مالی به خریدار است.

الیوت پنجشنبه گذشته در اولدترافورد برای پیروزی در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل رئال بتیس، برای اولین دیدار رو در رو در مورد فروش حضور داشت.

الکساندر چفرین، رئیس یوفا، گفته است قوانینی که باشگاه‌های دارای مالکان یکسان را از بازی در همان رقابت‌های اروپایی منع می‌کند، لغو می‌شود. اینئوس مالک نیس و لوزان اسپورت است و قطر اسپورتس سرمایه گذاری (QSI) مالک پاری سن ژرمن است. ثانی می گوید که مستقل از QSI است.

چفرین به کانال یوتیوب The Overlap از گری نویل گفت: “ما فقط به منچستریونایتد فکر نمی کنیم. ما پنج یا شش مالک باشگاه داشته ایم که می خواهند باشگاه دیگری بخرند. باید ببینیم چکار کنیم. گزینه ها این است که اینطور بماند یا اجازه دهیم در همان رقابت بازی کنند. هنوز مطمئن نیستم.

ما باید در مورد این مقررات صحبت کنیم و ببینیم در مورد آن چه باید کرد. علاقه بیشتر به این مالکیت چند باشگاهی وجود دارد. ما نباید فقط برای سرمایه گذاری برای مالکیت چند باشگاه نه بگوییم، بلکه باید ببینیم در این مورد چه قوانینی وضع می کنیم، زیرا قوانین باید سختگیرانه باشند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

یونایتد روز چهارشنبه اعلام کرد که در تابستان تور ایالات متحده را برگزار خواهد کرد و تصور می شود که شهرهای سن دیگو، لس آنجلس، لاس وگاس و نیویورک مقصدی برای یک سری بازی هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

برایتون – منچستریونایتد: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، WSL رکورد دیگری را در این …