متیو مات اعتراف کرد که انگلیس پس از سفید کردن T20 در بنگلادش «کاملاً خام» است | انگلستان در بنگلادش 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سه‌شنبه شب پس از اینکه بنگلادش بازی 3-0 سری T20 را در میرپور مهر و موم کرد، هیچ فنجان چای پرتابی در رختکن انگلیس وجود نداشت. هیچ کس درمان سشوار را دریافت نکرد. ممکن است زمان و مکانی برای چنین داستان‌های تاریخی وجود داشته باشد، اما پایان یک تور کوتاه در پایان یک زمستان طولانی اینطور نیست – مهم نیست که برخی از جنبه‌های اجرای نهایی چقدر افتضاح بوده است.

متیو مات، مربی توپ سفید انگلیس، گفت: “راستش را بخواهید، بیشتر در مورد پیگیری است.” «در حال حاضر کاملاً خام خواهد بود. فکر نمی‌کنم در آن بازی آخر عدالت را رعایت کردیم و اشاره به آن نمی‌تواند بلافاصله کسی را بهتر کند. زمانی که بازیکنان فرصت هضم آن را داشته باشند، مطمئن خواهیم شد که این مکالمات را انجام خواهیم داد. ما اکنون کمی استراحت داریم، بنابراین تلاش می کنیم تا آنها را سرحال و برای ماجراجویی های بعدی خود آماده کنیم.”

در 12 ماه گذشته، انگلیس با اضافه کردن جام جهانی T20 به نسخه 50 اور که در سال 2019 برنده شد، شهرت خود را به عنوان تیم برتر توپ سفید جهان تضعیف کرد، اما با از دست دادن شش سری آن را خدشه دار کرد – رنج کشیدن در اولین T20 خود. whitewash از سال 2016 و اولین ODI whitewash آنها از سال 2011 – در حالی که چهار برنده شدند. حضور نرم در مجموعه‌های دوجانبه‌ای که واردات واقعی کمی دارند، در حالی که مرتباً برنده جام‌های جهانی می‌شوید، بدترین موقعیتی نیست که می‌توانید در آن قرار بگیرید، اما مطمئناً جاه‌طلبی موت نیست.

استرالیایی گفت: «فکر نمی‌کنم هرگز بخواهیم باخت را بپذیریم. ما به اینجا آمدیم تا سریال را ببریم. ما برنده سری ODI شدیم که تلاشی استثنایی بود. خیلی وقت پیش به نظر می رسد، اما ما در آن دو بازی اول کریکت واقعاً خوبی بازی کردیم، و این فرمتی است که امسال روی آن تمرکز کرده ایم. T20 هایی که از آنها ناامید شده ایم. فکر می‌کنم ما به اندازه کافی تیم خوبی برای پیروزی داشتیم، اما اجازه دهید از این واقعیت دور نشویم که آنها تیم خوبی هستند و اغلب نمی‌بازند.»

بنگلادش در T20s فوق‌العاده بازی کرد، اما تیم‌ها نمی‌توانند مانند انگلیس به یک سری نزدیک شوند، در حالی که هنوز منتظر موفقیت هستند. پس از اینکه تام آبل و ویل جکس هر دو به دلیل مصدومیت کنار رفتند، تصمیم گرفته شد که تیم دیگری برای جایگزینی آنها دعوت نشود، به این امید که افشای عمدی طبقه متوسط ​​و پایین در اوایل مسابقات مزایای بلندمدتی به همراه داشته باشد. اکنون زمان قضاوت در مورد اینکه آیا این کار به پیشرفت آن بازیکنان سرعت می بخشد نیست، اما مطمئناً تیم را ضعیف تر کرد و آنقدر پر از توپ گیرها شد که برخی به سختی بولینگ کردند. به طور خلاصه، این یک رویکرد اساساً غیر جدی احساس می شد.

جاس باتلر و متیو مات
متیو مات (راست، با کاپیتان توپ سفید انگلیس، جاس باتلر) می گوید که برخی از تماس های انتخابی با نگاهی به آینده انجام شده است. عکس: گرت کپلی/گتی ایماژ

موت می‌گوید: «فکر می‌کردم این یک آزمایش جهنمی خواهد بود که در این شرایط، کسی را در کوتاه‌مدت به اینجا بیاورم تا در ساعت شش یا هفت، هر جا که فاصله بود، ضربه بزند.» “بنابراین ما تصمیم بلندمدت گرفتیم… یکی از چیزهایی که ما واقعاً به آن توجه داریم این است که ما گزینه های ضربتی درجه یک زیادی داریم، اما چیزی که باید به بهبود آن ادامه دهیم این است که درجه متوسط، همه کاره و ظرفیت آنها برای بردن بازی ها برای ما ما آن را به عنوان یک فرصت در اینجا دیدیم. در آینده ممکن است مردم آن را زیر سوال ببرند، اما ما مطمئن بودیم که تماس درستی بوده است.»

چندین بازیکن عملکرد خوبی داشتند، جوفرا آرچر در برخی مواقع مقاومت ناپذیر بود و جکس و ریحان احمد هم امیدوار بودند. داوید مالان و جیسون روی – که هیچ یک از آنها شایسته قرارداد مرکزی در این سال تلقی نشدند – بازیکنان برجسته انگلیس بودند. روی با وجود ترک آن پس از ODI ها، تور بسیار خوبی داشت، به خصوص که پس از آن برای بازی برای گلادیاتورهای کویته در سوپر لیگ پاکستان بازگشت و 145 توپ از 63 توپ را در عرض چند ساعت پس از پیاده شدن از هواپیما شکست. فیل سالت و جیمز وینس کمتر موفق بودند: در شش اینینگ، سالت توسط چهار اسپینر مختلف بازوی چپ و توسط یکی از آنها – شکیب الحسن – دو بار کنار گذاشته شد و بارها و بارها بدون استفاده از حروف بزرگ شروع کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تیم انگلیس اکنون متفرق خواهد شد و بسیاری از آنها در عرض چند روز برای شروع IPL راهی هند می شوند و هیچ اقدام بین المللی توپ سفید برای نزدیک به شش ماه برنامه ریزی نشده است. موت گفت: «زمان برای تأمل طولانی است. پیام ما این است که بازیکنان در هر کجا که بازی می‌کنند، تلاش می‌کنند بهتر شوند. ما واقعاً از نزدیک تماشا خواهیم کرد. زمان زیادی تا بازی بعدی ما باقی مانده است و فرصت های زیادی برای بازیکنان وجود دارد که دست خود را بالا ببرند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …