رادوکانو و دریپر از ایندین ولز خارج می‌شوند و طعمی از آنچه را که در بالا می‌کشد می‌چشند | تنیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آاما رادوکانو در ست دوم مسابقه پرایم تایم خود با ایگا سویاتک سه شنبه شب سخت برای زنده ماندن مبارزه کرد، او تمام داشته هایش را به شماره 1 جهان بی چون و چرا انداخت. در نقطه شکست، رادوکانو ترکیب سنگینی از فورهندها را شلیک کرد چند خط را بوسید تقریباً در برابر هر کس دیگری، او می توانست یک توپ کوتاه آسان برای کنار گذاشتن ایجاد کند.

اما سویاتک نه. او پس از پرواز از این طرف به سمت دیگر در سرعت کامل، در نهایت با یک بک هند دفاعی کشویی به قدری عمیق پاسخ داد که فوراً رالی را تغییر داد و خطا را مجبور کرد. همانطور که سویاتک شکست را ربود و به سمت پیروزی حرکت کرد، این نمونه دیگری از سختی روبرو شدن با او بود. او نه تنها بقیه جهان را با ضربات شدید و شرورانه خود از هر دو بال در می آورد، بلکه از شما نیز پیشی خواهد گرفت.

سه‌شنبه شب در ایندین ولز، دو بازیکن جوان بریتانیایی، رادوکانو و جک دریپر، با بازیکنان برتر ایندیان ولز، سویاتک و کارلوس آلکاراز مبارزه کردند. آنها با درک بیشتری از پیشرفتی که باید داشته باشند، آنجا را ترک کردند.

پس از پنج بازی ابتدایی دیوانه وار، سویاتک سطح خود را بالا برد و رادوکانو، مانند بقیه میدان، نتوانست ادامه دهد زیرا در نهایت با نتیجه 6-3، 6-1 خفه شد.

دورنما برای شماره 1 بریتانیایی که از زمان قهرمانی در یو اس اوپن تا کنون بهترین هفته دوران حرفه ای خود را سپری کرده است، غیرقابل انکار مثبت است. او پس از جستجوی هویت درون زمینی خود در سال گذشته، در طول مسابقات خود با آزادی و شفافیت بازی کرد و در داخل خط اصلی مبارزه کرد. امید ساده این است که کاری که او در ایندین ولز انجام داده است، پایگاهی عالی برای او باشد تا بر اساس آن پیشرفت کند و بدنش این امکان را به او بدهد. مسابقات آزاد میامی هفته آینده آغاز می شود.

من فکر می کنم به خصوص به خاطر جایی که قبل از این مسابقات بودم، فکر نمی کردم حتی اگر بخواهم بازی کنم. اما رادوکانو گفت که بازی کردم و سپس سه راند بردم و دو حریف شگفت‌انگیز را شکست دادم، به خودم بسیار افتخار می‌کنم.

اکنون فقط کار مداوم است تا از نظر فیزیکی به جایی که می‌خواهم برسم. من طعم سطحی را دیدم که شماره 1 از نظر بدنی در آن قرار دارد و چگونه او در گوشه و کنار، تکراری و بی امان است. من فقط نمی توانستم آن را تحمل کنم.»

اوایل شب، الکاراز از همان ابتدا تکراری و بی امان بود. در حالی که او سال گذشته در بازل بازی دراپر را به سختی نجات داده بود و در ست سوم با نتیجه 7-5 پیروز شد، در اینجا او لحظه ای به حریف خود نگذاشت. او زود و سریع حمله می‌کرد، برنده‌های فورهند که مدام دروازه را می‌بست از راکتش منفجر می‌شد.

کامرون نوری در راه پیروزی چشمگیر مقابل آندری روبلف بازگشت
کامرون نوری در راه پیروزی چشمگیر مقابل آندری روبلف بازگشت. عکس: جولیان فینی/گتی ایماژ

هر امیدی که دریپر به پاسخ دادن داشت به سرعت با منظره آشنای بدنش که در اوایل مسابقه به او خیانت می کرد پایان یافت. در پایان ست اول، او دیگر نمی توانست با سرعت کامل خدمت کند یا آزادانه ضربه های زمینی بزند. این پایان ناامیدکننده ای بود برای یک هفته درخشان در ایندین ولز، جایی که او دن ایوانز و اندی موری را انتخاب کرد، نزدیکترین چیزی که به یک بت دارد، و نشان داد که چقدر حرکت و تنوع او به خوبی تکمیل کننده سرویس چپ عظیم او است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

دراپر گام‌هایی برداشته است تا به ضعف جسمانی خود رسیدگی کند و اولین تصمیم اصلی او به عنوان یک بزرگسال این بود که دژان ووینوویچ، دونده سابق المپیک را در پایان سال گذشته به عنوان مربی تناسب اندام خود استخدام کند. واضح است که این یک کار در حال پیشرفت است و، بسیار مهمتر از یک رتبه بندی یا نتیجه خاص، هدف برای اولین فصل کامل او در این تور باید ساختن بدنی باشد که بتواند سختی های تنیس حرفه ای را در هفته هر هفته تحمل کند.

در حالی که رادوکانو و دریپر توسط بهترین ها متوقف شدند، کامرون نوری با از بین بردن نفر ششم اندرو روبلف با نتیجه 6-2، 6-4 به ظاهر استثنایی ادامه داد تا برای سومین سال متوالی به یک چهارم نهایی برسد. با پیروزی او، رکورد برد- باخت نوری تا اینجای فصل، اکنون 21-3 است. فقط دانیل مدودف در این سال بازی های بیشتری را برده است.

مسیر نوری از مسابقات آزاد استرالیا تا ایندین ولز برای یک بازیکن بریتانیایی غیرمعمول بود. او تصمیم گرفت در «تاب طلایی»، رشته مسابقات زمین خاکی فوریه در آمریکای جنوبی شرکت کند. نوری اولین بازیکن انفرادی بریتانیایی بود که وارد مسابقات آزاد ریو شد و به عنوان برنده مسابقات را ترک کرد.

نوری در مقابل روبلوف رشد مداوم خود را نشان داد. چند سال پیش، او صرفاً به تلاش برای سرکوب کردن روس ها رضایت می داد، اما امروز نوری ضربات متقابل خود را با واقعی جفت می کند. مشت زدن. همان‌قدر که با دفاعش حریفش را عصبانی می‌کرد، با فورهند بهبودیافته‌اش هم خودش را تحمیل می‌کرد و مرتباً تنوع می‌داد. او برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی به مصاف فرانسیس تیافو خواهد رفت. تا زمانی که در مسابقات حضور دارد، مدعی باقی می ماند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

متهم به قتل پس از مرگ عابر پیاده در پلیموث | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردی در پی مرگ یک …