به گفته Ofgem | ممنوعیت کنتورهای پیش پرداخت اجباری پس از ماه مارس ادامه خواهد یافت Ofgem

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته افگم، ممنوعیت نصب اجباری کنتورهای پیش پرداخت توسط شرکت های انرژی پس از پایان ماه مارس تمدید شده است.

مدیر اجرایی تنظیم کننده انرژی، جاناتان برلی، به نمایندگان مجلس گفت که تامین کنندگان تا زمانی که یک آیین نامه اجرایی منتشر نشود و Ofgem از رعایت آن راضی نباشد، نصب را از سر نخواهند گرفت.

Ofgem – که انگلیس، اسکاتلند و ولز را پوشش می دهد – در فوریه با تامین کنندگان توافق کرد که نصب اجباری کنتورها را تحت حکم قانونی تا پایان مارس تعلیق کند، پس از بررسی تایمز نشان داد که نمایندگان بدهی در آرواتو فایننشال سولوشنز علائم آسیب پذیری مشتریان بریتیش گاز را نادیده گرفته اند. مترهای نصب شده اجباری

Brearley روز سه‌شنبه به کمیته استراتژی کسب‌وکار، انرژی و صنعتی گفت: «اولویت ما این است که مطمئن شویم این صنعت به نظم در می‌آید. بنابراین، نصب اجباری کنتورهای پیش پرداخت را در پایان اسفندماه از سر نخواهند گرفت.»

نمایندگان مجلس و فعالان تبلیغاتی از اواخر سال گذشته استدلال کرده‌اند که شرکت‌های انرژی نباید اجازه داشته باشند که کنتورهای پیش‌پرداخت اجباری نصب کنند، و خیریه‌ها نگرانی‌هایی را مطرح کرده‌اند که بسیاری از مشتریان قادر به شارژ کردن نیستند و در نتیجه آنها را بدون گرما و برق می‌گذارند. کنتورهای پیش پرداخت توسط شرکت های انرژی برای بازیابی بدهی ها استفاده می شود.

کریس اوشی، مدیر اجرایی Centrica که مالک بریتیش گاز است، به نمایندگان مجلس گفت که از زمان گزارش تایمز، 300 مشتری با تامین کننده انرژی نامه نوشته اند و گفته اند که به اشتباه به سمت کنتورهای پیش پرداخت رفته اند. ما در حال بررسی هر یک از این موارد هستیم. اگر اینطور باشد، آن را معکوس خواهیم کرد. ما آن را درست می کنیم.» او گفت.

اوشی گفت که این شرکت حداقل تا پایان آوریل، زمانی که انتظار می رود تحقیقات داخلی به نتیجه برسد، نصب های اجباری را از سر نمی گیرد. او گفت: «قبل از اینکه ما در بریتیش گاز به فکر شروع مجدد این رویه باشیم، باید بفهمیم که آیا یک مسئله سیستماتیک در فرآیندهای ما وجود دارد یا خیر.

اوشی گفت که بریتیش گاز 20469 کنتور پیش پرداخت را در سال گذشته تحت ضمانت نصب کرده است و 6000 دستگاه دیگر از راه دور از طریق کنتور هوشمند خود از اعتباری به تعرفه پیش پرداخت تبدیل شده اند.

وی گفت که بیش از 70000 کنتور پیش پرداخت «به درخواست مشتریان» نصب شده است.

دارن جونز، نماینده حزب کارگر، استدلال کرد که بسیاری ممکن است تصمیم گرفته باشند که به توصیه بریتیش گاز تغییر کاربری دهند.

دبی نولان، مدیر عامل آرواتو فایننشال سولوشز در بریتانیا، به نمایندگان مجلس گفت که کار ضمانت‌نامه بریتیش گاز به طور کامل به آرواتو برون سپاری شده است، که همچنین کارهایی را برای Ovo، EDF، E.ON و اسکاتلندی پاور انجام می‌دهد. او گفت که 180 مامور میدانی آرواتو تشویقی برای مترهای پیش پرداخت اجباری ندارند.

لس جانستون، مدیر اجرایی شرکت جمع‌آوری بدهی ریچبرنز، گفت: «اگر آسیب‌پذیری‌ها را در آستان خانه نادیده می‌گرفتیم، مملو از شکایات و پرونده‌های قضایی می‌شدیم».

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

با این حال، ماریا ایگل، نماینده حزب کارگر در پاسخ به این سوال گفت: «فکر نمی‌کنم این عادلانه باشد» و افزود: «بسیاری از افراد دارای آسیب‌پذیری به دلایل مختلف قادر به انجام کار نیستند یا احساس نمی‌کنند که می‌توانند این کار را انجام دهند.»

نولان، جانستون و اوشی همگی گفتند که شرکت‌های انرژی تنها در صورتی درخواست ضمانت ورود به آدرس مشتری را می‌دهند که تا 30 بار برای تماس با آنها تلاش کرده باشند.

به طور جداگانه، قاضی سابق رابین کانتریل-فنویک گفت که تغییر در فرآیندها در سال 2019 بسیاری از مسئولیت‌ها را برای تضمین کنتورهای پیش‌پرداخت با حکم دادگاه‌ها حذف کرد و آن را به یک تمرین محرمانه تبدیل کرد.

آبان نیوز این هفته فاش کرد که آرواتو 122536 درخواست برای ورود به خانه ها در سال گذشته ارائه کرده و تنها 11 درخواست رد شده است.

Cantrill-Fenwick افزود: “هیچ کس در این روند هنوز قبول نکرده است که آنچه اتفاق افتاده اشتباه بوده است، که این خطر بسیار واقعی را ایجاد می کند که وقتی توجه رسانه ها به سمت جلو حرکت می کند و توجه پارلمان ناگزیر باید ادامه یابد، این امر به حالت قبل بازگردد. قبل از.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت‌های آب در انگلیس با جریمه‌های سخت‌تر تحت طرح «آلای‌دهنده‌ها بپردازند» مواجه می‌شوند | خدمات رفاهی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شرکت های آب در انگلیس …