در ویسکانسین، لیبرال ها نامزد محافظه کار دادگاه عالی را با تبلیغات هجومی به رگبار می بندند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بزرگترین خرج کننده طرفدار کلی، تولیدکنندگان و بازرگانی ویسکانسین، لابی تجاری ایالت، تاکنون 3.4 میلیون دلار از طرف او هزینه کرده است. نیک نواک، سخنگوی این گروه، از اظهار نظر در مورد برنامه های آتی گروه خودداری کرد. سخنگوی دادگاه های عادلانه آمریکا به پیام های روز سه شنبه پاسخ نداد. سیل تبلیغات Protasiewicz به قاضی کلی به دلیل مخالفت او با حقوق سقط جنین، بیانیه های گذشته در مورد حمله به تامین اجتماعی و ارتباط او با تلاش های جمهوری خواهان برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020، از جمله موارد دیگر حمله کرده است.

سخنگوی آقای کلی، بن وولکل، گفت که آقای کلی روز سه شنبه در حال فیلمبرداری یک تبلیغ تلویزیونی بود. او پیش‌بینی کرد که کمپین کلی و متحدانش به زودی به پای قاضی پروتاسیویچ و دموکرات‌ها در هزینه‌های کلی تلویزیون برسند، اما در عین حال پیشنهاد کرد که میلیون‌ها دلار صرف وقت تلویزیونی در انتخابات آوریل با مشارکت نسبتاً کم هدر رفت.

آقای وولکل گفت: “ما به طرق مختلف با رای دهندگان ارتباط برقرار می کنیم.” آنها میلیون‌ها دلار برای انتخاباتی خرج می‌کنند که مشارکت زیادی نخواهد داشت. ما یک رویکرد کمی متفاوت در پیش گرفته‌ایم.»

کارمندان شهرداری ویسکانسین این هفته شروع به ارسال برگه های رای غیابی برای انتخابات دادگاه عالی از طریق پست کردند و از سه شنبه آینده می توان رای های حضوری را به صندوق انداخت. نظرسنجی خصوصی که توسط مقامات دو طرف مسابقه انجام شد نشان می‌دهد که قاضی پروتاسیویچ از جاستیس کلی با یک رقم متوسط ​​به بالا برتری دارد. آقای Voelkel مخالفت کرد که قاضی کلی عقب مانده است، اما از افشای ارقام کمپین خودداری کرد.

انتخابات دادگاه به طور رسمی یک رقابت غیرحزبی است، اما رمز و راز کمی در مورد جایگاه سیاسی نامزدها وجود دارد. بخش عمده ای از پول قاضی پروتاسیوویچ در مبارزات انتخاباتی از حزب دموکرات ویسکانسین تامین شده است که طبق قوانین ایالتی می تواند مبالغ نامحدودی را منتقل کند. جاستیس کلی به عنوان وکیل کمیته ملی جمهوری خواهان کار کرده است، کمیته ای که او را استخدام کرد تا در طول و بعد از انتخابات 2020 بر روی مسائل مربوط به “صداقت انتخابات” برای حزب تمرکز کند.

روز سه شنبه، هیلاری کلینتون تایید کرد قاضی پروتاسیویچ قاضی کلی در طول مبارزات انتخاباتی مجدد قاضی در سال 2020 توسط رئیس جمهور دونالد جی. ترامپ تأیید شد که شکست خورد.

به گفته AdImpact، یک شرکت ردیابی رسانه، در سه هفته گذشته، کمپین Protasiewicz 9.1 میلیون دلار برای تبلیغات تلویزیونی هزینه کرده است و گروه های خارجی حامی او 2.03 میلیون دلار هزینه کرده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Panera سیستم های پرداخت با خواندن کف دست را به کار می گیرد که باعث ترس از حریم خصوصی می شود | بیومتریک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نانوایی‌ها و کافه‌های زنجیره‌ای Panera …