جرمی هانت باعث کاهش برنامه ریزی شده برای پشتیبانی از قبوض انرژی می شود | بودجه 2023

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وزارت خزانه داری پس از هشدارهایی مبنی بر اینکه هزاران خانواده دیگر را در فقر فرو می برد، کاهش برنامه ریزی شده حمایت انرژی برای خانوارها را تغییر داده است.

در بیانیه ای در صبح روز سخنرانی جرمی هانت صدراعظم آلمان، دولت تأیید کرد که ضمانت قیمت انرژی با نرخ فعلی خود ادامه خواهد داشت، که یک قبض معمولی سالانه خانوار را به 2500 پوند محدود می کند. از آوریل، زمانی که قرار بود منقضی شود، به مدت سه ماه دیگر تا پایان ژوئن تمدید می شود.

نوبت در حدود، که به طور گسترده ای انتظار می رفت، به این معنی است که صورتحساب های معمولی از آوریل به 3000 پوند در سال افزایش نمی یابد، همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده بود.

این اقدام فشار بر خانوارهایی را که در حال حاضر با هزینه های زندگی دست و پنجه نرم می کنند، کاهش می دهد. با این حال، پشتیبانی یکباره 400 پوندی که در زمستان در اقساط ماهانه در دسترس بود، هنوز در 1 آوریل به پایان می رسد.

هانت در برابر فشارهای مبارزان، موسسات خیریه و مارتین لوئیس، قهرمان مصرف‌کنندگان، تسلیم شد، زیرا آنها هشدار دادند که بریتانیایی‌های بیشتری به فقر کشیده می‌شوند مگر اینکه کمک‌ها تا تابستان تمدید شود.

تضمین قیمت انرژی با پرداخت تفاوت بین قیمت‌های بازار و سقف 2500 پوندی به تامین‌کنندگان، قبوض را پایین‌تر نگه می‌دارد. از آوریل، قرار بود این کمک حذف شود و تنها سقف قیمت اعمال شده توسط Ofgem، تنظیم کننده انرژی، برای مصرف کنندگان باقی بماند. Ofgem اعلام کرده بود که سقف 3280 پوند در سال برای یک خانواده معمولی از آوریل تعیین می شود که به معنای افزایش قابل توجهی در هزینه انرژی برای خانوارها خواهد بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

به گفته پیش بینی ها، هزینه عمده فروشی انرژی در تابستان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، به این معنی که بعید است از ماه جولای به کمک اضافی دولت نیاز باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

در صورت پیروزی اپوزیسیون در انتخابات، توافق ترکیه با اتحادیه اروپا برای مهاجران چه خواهد شد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ترکیه در حال شمارش معکوس برای …