کامرون نوری از کنار آندری روبلف می‌گذرد تا به محله ایندین ولز برسد | تنیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کامرون نوری با پیروزی مقتدرانه در ست های مستقیم مقابل آندری روبلف به مرحله یک چهارم نهایی اوپن BNP Paribas در ایندین ولز راه یافت.

این بازیکن 27 ساله تنها به 75 دقیقه زمان نیاز داشت تا با نتیجه 6-2، 6-4 نفر ششم روسیه را شکست دهد و با یکی از بهترین عملکردهای فصل خود، هشتمین برد متوالی را به دست آورد. مسابقه با سه سرویس بریک متوالی آغاز شد، قبل از اینکه نوری کنترل ست اول را حفظ کرد.

روبلف با نتیجه 4-2 شکست خورد و تا 40-0 پیش رفت اما با شکست نوری دوباره 5 امتیاز بعدی را از دست داد و این روند در بازی بعدی ادامه پیدا کرد زیرا شماره 1 بریتانیا به عشق خود ادامه داد. نوری در سومین گیم ست دوم مجدداً از نظر کلینیکی بریک کرد و به نظر می رسید که مسابقه را با پیروزی پشت سر گذاشته بود که از امتیازات بریک دفاع کرد و سپس دوباره روبلوف را شکست داد و 5-2 در سرویس پیش افتاد.

روبلف یک ضربه غیرمنتظره به عقب زد و یک امتیاز مسابقه را نجات داد تا سرویس نوری برای بار دوم شکسته شود و با نگه داشتن آن از آن حمایت کرد. نوری اعصاب خود را حفظ کرد، با این حال، مسابقه را با یک نگه داشتن عشق به پایان رساند. شماره 12 جهان در حالی که رکورد تقابل خود را در برابر روبلف 2-2 به ثبت رساند، هر پنج امتیاز شکست خود را به گل تبدیل کرد.

شماره 1 بریتانیایی که در سال 2021 قهرمان این تورنمنت شد و در ماه گذشته کارلوس آلکاراز شماره 2 جهان را شکست داد تا افتخارات اوپن ریو را به دست آورد، در مرحله یک هشتم نهایی با فرانسیس تیافو روبرو می شود که آمریکایی با نتیجه 6-4 و 6- آلخاندرو تابیلو از شیلی را شکست داد. 4.

دانیل مدودف با پیروزی شجاعانه 6-7 (5)، 7-6 (5)، 7-5 بر الکساندر زورف به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد و روند پیروزی خود را به 17 مسابقه افزایش داد. این بازیکن روسی پس از آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا در ست دوم مبارزه کرد، اما قبل از اینکه تصمیم بگیرد می تواند به مسابقات ادامه دهد یا خیر، باید اسکن شود.

دانیل مدودف در حالی تحت درمان قرار می گیرد که الکساندر زورف، که سال گذشته در مسابقات آزاد فرانسه از ناحیه مچ پا آسیب جدی دید، توصیه هایی را ارائه می دهد.
دانیل مدودف در حالی تحت درمان قرار می گیرد که الکساندر زورف، که سال گذشته در مسابقات آزاد فرانسه از ناحیه مچ پا آسیب جدی دید، توصیه هایی را ارائه می دهد. عکس: الا لینگ/شاتراستاک

مدودف پس از باخت ست اول، مچ پای خود را برگرداند و در گیم ششم تلاش کرد تا به بازی برگشت برود. نفر پنجم مچ پای خود را به شدت چسبانده بود و به زمین مسابقه بازگشت، اما برای کسب یک تای بریک ادامه داد و با نتیجه 7-5 پیروز شد تا تصمیم گیرنده تعیین شود. زورف در زمان سرویس بازی با نتیجه 5-4 او را رد کرد، اما مدودف دوباره در 5-5 شکست خورد و در زمان دوم درخواست سرویس اوت شد.

مدودف، برنده سه عنوان متوالی در روتردام، دوحه و دبی، گفت: «اکنون وقتی آدرنالین پایین می‌آید، بدن سرد می‌شود، بسیار دردناک خواهد بود. من می خواهم یک اسکن انجام دهم تا ببینم چیست و آیا می توانم به بازی ادامه دهم یا خیر.

اگر مدودف بتواند بازی کند، الکساندر داوودویچ فوکینا پس از اینکه اسپانیایی کریستین گارین از شیلی را 6-3 و 6-4 شکست داد، در یک چهارم نهایی منتظر اوست. تیلور فریتز همچنین به یک هشتم نهایی صعود کرد و در ست های مستقیم مقابل مارتون فوچوویچ مجارستانی قرار گرفت.

در قرعه کشی زنان، کوکو گاف و آرینا سابالنکا پس از شکست دادن ربکا پترسون و باربورا کریچیکووا به ترتیب در نبردهای سه ست، یک درگیری یک چهارم نهایی را راه اندازی کرد. مال یونان ماریا ساکاری همچنین با پیروزی سخت 6-4، 5-7، 6-3 مقابل کارولینا پلیسکووا، جایگاه هشتم پایانی خود را به دست آورد.

بعداً در جلسه چهارشنبه شب در کالیفرنیا، دو آزمون بزرگ برای بازیکنان بریتانیایی در مرحله یک شانزدهم نهایی برگزار خواهد شد. اما رادوکانو با شماره 1 جهان، ایگا سویاتک، روبرو می شود، در حالی که جک دریپر در قرعه کشی مردان با آلکاراز روبرو می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل مشکلات تنفسی به تدریج بهبود می یابد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس …