هالند “فوق العاده قدرت” خود را در نمایش پنج گل مقابل RB لایپزیگ به نمایش گذاشت | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ارلینگ هالند پس از اینکه مهاجم مرکزی پنج گل زد تا رکورد باشگاهی با 39 گل به ثمر برساند، گفت: “قدرت فوق العاده من گلزنی است”.

سیتی در مجموع 8-1 تیم بوندسلیگا را شکست داد و هالند پس از لوئیز آدریانو در سال 2014 و لیونل مسی در سال 2012 تنها سومین بازیکنی شد که 5 گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند و دهمین بازیکن از زمان آغاز جام ملت های اروپا بود.

هالند در حال حاضر 33 گل در 25 بازی در لیگ قهرمانان اروپا به ثبت رسانده است – جوانترین بازیکن با 22 سال و 236 روز که به 30 رسیده است. او 38 گل تامی جانسون در سیتی را در فصل 29-1928 پشت سر گذاشت. که ایلکای گوندوگان و کوین دی بروین نیز گلزنی کردند، با بهترین های باشگاه در این رقابت برابری کرد.

قدرت فوق العاده من؟ هالند گفت: بعد از زدن 5 گل باید بگویم که گل زدم. “این یک شب بزرگ است – پنج گل، برای پیروزی 7-0 در خانه، من بسیار خوشحالم – من کمی در سرم تار هستم، بنابراین گل ها را به خاطر نمی آورم. بعد از جشن خیلی خسته بودم. به نظر من، ما باید این کار را بیشتر انجام دهیم – [score] بسیاری از اهداف

فکر نمی‌کردم – فقط سعی می‌کردم توپ را به پشت دروازه ببرم. بسیاری از آن سریع بودن در ذهن و تلاش برای انجام کار درست است. مقدار کمی از آن با کیفیت است اما مقدار زیادی در ذهن است.

هالند به شوخی گفت که نمی خواهد در نیمه دوم تعویض شود. وقتی از زمین خارج شدم به پپ گفتم که دوست دارم دو هت تریک کنم، اما تو چه کاری می توانی انجام دهی؟

گواردیولا گفت: «از دقیقه اول تا پایان بازی واقعاً عملکرد خوبی بود. ارلینگ شگفت انگیز بود اما همه استثنایی بودند. در 60 دقیقه پنج است [before replaced] – اگر قرار بود 90 دقیقه انجام دهد، نمی دانم. او مردی باورنکردنی با استعداد، قدرت و ذهنیت عظیم است، او یک برنده سریال است. داشتن سلاحی مانند ارلینگ در این مسابقه مهم است.

از دی بروین تمجید شد که سرمربی قبل از بازی از او به خاطر پیچیده کردن بازی اش انتقاد کرد. گواردیولا گفت: کوین فوق العاده است. ریتمی که او امروز بازی کرد، حرکت او – کوینی است که ما می شناسیم و در این فصل آنقدر ندیده ایم. [like this] او غیرقابل توقف است.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

گواردیولا که هنوز قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را برای سیتی به دست نیاورده است، از جولیا رابرتز ستاره هالیوود به عنوان دلیلی نام برد که چرا او ممکن است همیشه شکست خورده قضاوت شود، حتی اگر جام را به دست آورد.

او یک قهرمان من است، اما حتی اگر سه قهرمانی متوالی لیگ قهرمانان اروپا را ببریم، من یک شکست خورده قضاوت خواهم شد. من به شما می گویم چرا: پنج سال پیش که ما بهتر از منچستریونایتد بودیم و او به منچستر آمد، او به دیدن یونایتد رفت و نه ما.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، مسائل مالی را بیان می کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، می‌گوید …