کانستیشن هیل تاجگذاری کرد پادشاه چلتنهام با صفوفی برای چندین سال | تپه قانون اساسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ندر حالی که مسابقه‌ای مانند یک راهپیمایی سلطنتی بود، Champion Hurdle روز سه‌شنبه مراسم تاجگذاری کانستیتو هیل را به عنوان آخرین پادشاه مردم مسابقه‌دهنده نشان داد. در حالی که مدت‌ها این احساس وجود داشت که آخرین برد او همیشه رسمی بوده است، نیکی هندرسون، مربی بازیکن موردعلاقه، با دیدن جدیدترین ستاره‌های ثابت Seven Barrows، به‌طور قاطعانه‌ای یک استرس‌زا را توجیه می‌کند. سال پرهیاهو یادآوری واضحی ارائه کرد که مهم نیست اسب شما چقدر خوب باشد، در شلوغی خطرناک مسابقه ملی هانت هیچ پایانی وجود ندارد که ممکن است تصادفی یا از طریق طراحی رقیب به خطا برود.

آنها به سختی می توانستند بیشتر به سمت کانستیتو هیل بروند. در یک بعدازظهر که جوکی‌های تحت فشار در ترسی بیمارگونه از نقض قوانین تنبیهی، غیرمحبوب و اخیراً در مورد استفاده از شلاق به کار خود ادامه می‌دادند، نیکو دی بونویل نیازی به نگرانی در مورد فرود آمدن خود در آب داغ نداشت. با ایستادن روی دست و کشیدن یک گاری استعاری برنده شد. شراکت شکست ناپذیری که با 9 فاصله از نزدیکترین رقبای خود، استیت من و پل تاونند، به خانه رفتند – می توانست خیلی بیشتر باشد، این همکاری شکست ناپذیر، میدان هفت نفره را با چنان سهولتی پودر کرد که جوکی به سادگی نیازی به توسل به چوب خود نداشت.

به این ترتیب بود که Constitution Hill، که اکنون 6 دور کاری خود را با مسافت 86 طولی بدون اجازه نزدیک شدن به رقیب، برنده شده است، هرگز اهمیتی ندارد که او را در پایان کسب و کار یک مسابقه بالا ببرد. از زمانی که سال گذشته با سبکی عالی در مسابقات سوپریم نویس هاردل بازی کرد، این بازیکن شش ساله در تنها دو بازی خود بدون اینکه از افسار خارج شود پیروز شده بود و اکنون اعتبارنامه خود را به عنوان آخرین بازیکن مورد علاقه چلتنهام در میان تماشاگران ثبت کرده است.

با توجه به یک سواری صبورانه توسط دی بونویل، که با پشتکار به دنبال I Like To Move It و Sam Twiston-Davies قبل از زدن سوئیچ در آخرین بار، بیش از یک تکان دادن افسار لازم نبود تا ذهن Constitution Hill در کار خود به عنوان قبل از اینکه به طور فزاینده ای از رقبای بدبخت خود دورتر شوند، دوتایی از پیچ نهایی عبور کردند. دی بونویل گفت: چه اسبی. من کاملاً خوشحالم. فکر می کردم او فقط می خواهد وارد شود و پاپ بزند [the final hurdle] اما او از دستان من بیرون آمده است – بارهای زیادی برایش باقی مانده بود!»

نیکی هندرسون احساسات خود را پس از پیروزی Constitution Hill نشان می دهد
نیکی هندرسون پس از اجرای مسحورکننده Constitution Hill احساساتی شد. عکس: تیم گود / پی

هندرسون مدت‌ها قبل از این برد، اسب خود را «خارج‌انگیزترین موجودی که تا به حال دیده‌ام» نامیده بود، توصیفی که کاملاً ادعای مربی‌ای بود که 45 سال پیش از اولین طعم پیروزی خود لذت برد و 74 برنده جشنواره داشت. از آنجا که. یک موجود خارق‌العاده که همیشه ساده نبوده است، این کودک شش ساله زمان برد تا استعدادهای غیرقابل انکاری را که قبلاً او را در اوایل حرفه‌ای که به طرز عجیبی با احتمالات آینده غنی است، به پانتئون مانع کشانده است، به نمایش بگذارد.

هندرسون، پس از اینکه دو سال پیش در Tolworth Novices’ Hurdle در Sandown به خانه‌اش افتاد، گفت: «در دو ماه اول فکر می‌کردم که او کاملاً بی‌فایده است. “وقتی دکمه را فشار می‌دهی، او می‌رود، اما تا زمانی که آن دکمه را فشار ندهی، برای او شش پنی به من نمی‌دهی.”

راهنمای سریع

نکات چهارشنبه گرگ وود

نمایش دهید

چلتنهام 1.30 Hermes Allen (nb) 2.10 Gerri Colombe 2.50 San Salvador (Nap) 3.30 Energumene 4.10 Delta Work 4.50 Dads Lad 5.30 Bruno Charm

هانتینگدون 1.50 Not Another Muddle 2.30 Moore Margaux 3.10 Feel Good Inc 3.50 Corey’s Courage 4.30 Enduring Love 5.10 Rock On Tommy 5.50 Westerninthepark

نیوکاسل 5.05 Land Legend 5.40 Arabian Storm 6.15 Mintnthat 6.45 Grand Libya 7.15 Walking On Clouds 7.45 داکوتای جنوبی Sioux 8.15 Paddy K

کمپتون 6.00 Maasai Mara 6.30 Woodstock 7.00 Brave Emperor 7.30 First Emperor 8.00 Hannah’s Return 8.30 Where’s Tom

از بازخورد شما متشکرم.

کنستیتو هیل که به قیمت 120000 پوند با یک سفر نقطه به نقطه در رزومه خود خریداری شده است، اکنون یک گنجینه اسب ملی با کارت است، وضعیتی که حافظ او حتی قبل از اینکه استارتر نوارها را بلند کند، تصدیق کرده بود. هندرسون در آستانه جشنواره گفت: “ما به اندازه کافی خوش شانس بوده ایم که اسب های خوبی را تربیت کرده ایم.” «وقتی یکی از این چیزها پیش می‌آید، متوجه می‌شوید که مراقب بخشی از اموال عمومی هستید.»

کسی که بسیار دوستش داشت، اگر پذیرایی سرسام‌آوری که از سکوی مسابقه و محوطه برنده از اسب‌ها و سوارکاران انجام می‌شد، چیز دیگری بود، تحسین مردمی که از حضور در یکی از آن لحظات ورزشی «من آنجا بودم» قابل لمس بود. حتی سرمست ترین بازیکن در دهکده گینس نیز متوجه شده است که شاهد چیزی فوق العاده خاص بوده است: اجرای بی دردسر اما برجسته برای اعصار.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ بر سر کتاب های LGBTQ+ در کتابخانه های لوئیزیانا | لوئیزیانا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دادستان کل لوئیزیانا – کاندیدای …