کایل واکر-پیترز به دلیل برخورد با الخاندرو گارناچو مورد آزار نژادپرستانه قرار گرفت منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

الخاندرو گارناچو از منچستریونایتد به دلیل آسیب دیدگی رباط مچ پا که در بازی با کایل واکر-پیترز از ساوتهمپتون در جریان تساوی بدون گل روز یکشنبه تیم ها به دست آمد، برای چند هفته از میادین دور بود.

این وینگر برای تعیین بازه زمانی مشخص تری در حال ارزیابی است، اما بلافاصله از بازی یونایتد در لیگ اروپا برابر رئال بتیس در روز پنجشنبه و دیدار فولام در جام حذفی یکشنبه به علاوه بازی های آرژانتین مقابل پاناما و کوراسائو محروم شد.

گارناچو در اینستاگرام نوشت: «متاسفانه نمی‌توانم به تیم و هم تیمی‌هایم در بازی‌های آینده کمک کنم، در فصلی که بخش بسیار مهمی از فصل برای ما در منچستریونایتد است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

من ناامید هستم که فرصت حضور در تیم ملی آرژانتین را نیز از دست دادم. این بخشی از فوتبال و حرفه ما است، با این حال، من از قبل تمرکز کرده ام [on] بهبودی من خداوند به من آموخته است که هرگز تسلیم نشم و مطمئن خواهم شد که قوی تر از همیشه برمی گردم.”

این بازیکن 18 ساله نشان داد که هیچ احساس بدی نسبت به واکر-پیترز ندارد، پس از اینکه مدافع کناری به دلیل ارسال پستی که قصد آسیب رساندن به گارناچو را نداشت مورد آزار نژادپرستانه آنلاین قرار گرفت. گارناچو گفت: «بیشتر از فوتبال. “بسیار متشکرم از پیام برادر، این بخشی از فوتبال است”

واکر-پیترز نوشته بود: «آزار نژادی که من دریافت کردم چیزی است که هیچ بازیکن یا شخصی نباید آن را تجربه کند. ما باید بهتر باشیم و این بزرگتر از فوتبال است.”

ساوتهمپتون در مورد این پیام ها با پلیس تماس گرفته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …