ترامپ می‌گوید ملکه، دایانا و اپرا وینفری در نامه‌هایی «الاغ من را بوسیدند». کتاب ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دونالد ترامپ روز سه شنبه با تبلیغ کتابی از نامه هایشان گفت که ملکه الیزابت دوم، دایانا، شاهزاده ولز، ریچارد نیکسون، اپرا وینفری، هیلاری کلینتون و سایر خبرنگاران «الاغ من را بوسیده اند».

نامه‌هایی به ترامپ حاوی 150 پیام از چهره‌هایی از جمله کیم جونگ اون و رونالد ریگان است. این کتاب برگرفته از زندگی ترامپ قبل و بعد از نامزدی موفقیت آمیز در انتخابات ریاست جمهوری، قرار است ماه آینده منتشر شود.

ترامپ به راست افراطی Breitbart News درباره آنچه که خوانندگان ممکن است انتظار داشته باشند گفت: «من فکر می کنم که آنها زندگی بسیار جذابی خواهند دید.

“من همه آنها را می شناختم – و هر یک از آنها الاغ من را بوسیدند، و اکنون فقط نیمی از آنها الاغم را می بوسند.”

ترامپ توافقی را برای نوشتن خاطرات متعارف دوران ریاست جمهوری که پس از حمله مرگبار 6 ژانویه به کنگره با ننگ و استیضاح دوم به پایان رسید، اعلام نکرده است.

پسرش دونالد ترامپ جونیور به بریتبارت گفت که پدرش با “بعضی از جالب ترین افراد جهان” مکاتبه کرده است، اما “تعجب آور است که وقتی او برای ریاست جمهوری به عنوان یک جمهوری خواه نامزد شد، چقدر تحسین آنها از او تغییر کرد.”

نامه‌ها به ترامپ به شما نشان می‌دهد که آنها دقیقاً چه احساسی نسبت به او داشتند و واقعاً چقدر تحقیر تازه کشف شده آنها دروغین است.»

شهرت ترامپ در خارج از قدرت بهبود نیافته است.

او که برای نامزدی جمهوری‌خواهان در سال 2024 نامزد می‌شود، همچنان در معرض تهدید کیفرخواست‌های جنایی از جمله اتهامات قریب‌الوقوع نیویورک در ارتباط با پرداخت پول به یک ستاره پورن است. او همچنین به دلیل نگهداری مطالب طبقه بندی شده از جمله نامه های کیم جونگ اون تحت بازجویی است.

ترامپ همچنان مدعی است که شکست قطعی او از جو بایدن در سال 2020 نتیجه تقلب در انتخابات بوده است، دروغی که حمله کنگره را تحریک کرد.

در همین حال، حمایت راست افراطی مورد علاقه ترامپ، شامل طرفداران تئوری توطئه QAnon می‌شود که معتقد است دموکرات‌های پیشرو اعضای گروهی آدم‌خوار و پدوفیل هستند.

پیروان QAnon همچنین معتقدند جان اف کندی جونیور، پسر رئیس جمهور جان اف کندی، در یک سانحه هوایی در سال 1999 نمرده است و به زودی به کمک آنها خواهد آمد.

ترامپ نامه ای را با بریتبارت به اشتراک گذاشت که در آن جی اف کی جونیور، ناشر آن زمان مجله، از ترامپ به خاطر بازدید از دفترش برای «گفتمان در مورد سیاست، نیویورک، مردان و زنان» تشکر کرده بود.

ترامپ گفت جی اف کی جونیور یک دوست بود، «اگرچه ما متقاعدکننده دیگری بودیم».

خانواده کندی یکی از قدرتمندترین اعضای حزب دموکرات است. در واقع، ترامپ برای مدتی هم دموکرات بود.

ترامپ گفت: من معتقدم [JFK Jr] برای مجلس سنا نامزد می شد و روزی رئیس جمهور می شد. او یک پسر خوش تیپ بود. او یک پسر فوق العاده بود. او «عامل آن» را داشت و در خانواده کندی به صدر جهان می‌رفت.»

اعتراف ترامپ به اینکه بسیاری از خبرنگاران دیگر از او چاپلوسی نمی کنند، در اولین گزارش درباره کتاب جدید هفته گذشته توسط Axios تلگراف شد.

آکسیوس گفت که نامه ای از اپرا وینفری از سال 2000 می گوید: «حیف که ما نامزد نمی شویم. چه تیمی!” مجری تلویزیون با تشکر از ترامپ برای تعریف و تمجیدها، می‌گوید: «این یک چیز است که سعی کنید یک زندگی درست و حسابی داشته باشید و چیز دیگری است که افرادی مانند شما متوجه آن شوند.»

به گزارش اکسیوس، ترامپ می نویسد: «متاسفانه، یک بار من برای ریاست جمهوری اعلام آمادگی کردم [in 2015]، او دیگر هرگز با من صحبت نکرد.”

نامه به ترامپ به قیمت 99 دلار بدون امضا یا 399 دلار امضا شده فروخته می شود. این فیلم گران‌قیمت دیگری را دنبال می‌کند، «سفر با هم»، گزارشی عمدتاً تصویری از دوران حضور ترامپ در کاخ سفید.

ترامپ پس از ممانعت از برنامه ریزی یک عکاس کاخ سفید برای انتشار کتابی از خودش، کتاب تصویری خود را منتشر کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شهروند آمریکایی زندانی به دلیل انتقاد از حاکمان عربستان سعودی آزاد شد | عربستان سعودی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پسرش گفت، یک شهروند آمریکایی …