طبق گزارش ها، آرون راجرز «لیست آرزوهای» جت ها از جمله اودل بکهام جونیور | آرون راجرز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طبق گزارش ها، آرون راجرز لیستی از بازیکنان را به نیویورک جتز ارائه کرده است که تیم آماده معامله برای این بازیکن است.

هفته‌ها است که گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه چهار بار MVP NFL از گرین‌بی پکرز به جتس مبادله خواهد شد، که پس از دو فصل ضعیف از زک ویلسون، به دنبال یک کوارتربک جدید هستند، که در درفت 2021 شماره 2 را انتخاب کردند، افزایش یافته است. .

روز سه‌شنبه، ESPN گزارش داد که راجرز «لیست خواسته‌های بازیکنان آزاد» را به جت‌ها ارائه کرد، شامل سه بازیکنی که کوارتربک با آنها در گرین‌بای همکاری نزدیک داشت: گیرنده‌های پهن، آلن لازارد و رندال کاب، و مارسدس لوئیس. همچنین گفته می‌شود که راجرز مردی را در کارنامه خود دارد که هنوز در کنارش بازی نکرده است: Odell Beckham Jr. ESPN گزارش می‌دهد که جت‌ها به لوئیس، کاب و لازارد ابراز علاقه کرده‌اند و در تمرینی که بکهام برای پیشاهنگان انجام داده بود، حضور داشتند. جراحی زانو.

اینکه جت ها چقدر به بازیکنان نیاز دارند جای بحث دارد. آنها دارای عمق اندک هستند و لوئیس 38 ساله است. آنها گزینه های خوبی در دریافت کننده در تهاجمی تازه کار سال گرت ویلسون و الیجا مور دارند. گمانه زنی هایی وجود دارد که آنها ممکن است یک استارتر دیگر از فصل گذشته، کوری دیویس را آزاد کنند تا فضا را خالی کند.

جت ها حرکات دیگری انجام داده اند که نشان می دهد معامله برای راجرز قریب الوقوع است. هماهنگ کننده تهاجمی جدید آنها، ناتانیل هکت، زمانی که راجرز دو جایزه آخر MVP خود را به دست آورد، با راجرز در پکرز کار کرد. در همین حال، مایک وایت، مدافع سابق پشتیبان آنها، قرار است با میامی دلفینز قرارداد ببندد.

راجرز هنوز هم می‌تواند تصمیم بگیرد که در پکرز بماند، اگرچه به نظر می‌رسد که این یک سناریوی بعید به نظر می‌رسد یا بازنشسته شود. او آخر هفته گذشته گفت که تصمیم گیری در مورد آینده او قریب الوقوع است.

روز سه‌شنبه، در جای دیگر، گزارش شد که دارن والر در لاس‌وگاس ریدرز برای دور سوم به جاینت نیویورک معامله می‌شود. در همین حال، رایدرز قرار است جاکوبی مایرز، گیرنده سابق نیوانگلند پاتریوتز را با قراردادی سه ساله به خدمت بگیرد. تیلور هاینیکه کوارتربک پس از سه فصل حضور در تیم واشنگتن فرماندهان به آتلانتا فالکونز می پیوندد.

یکی از بازیکنانی که در جایی که هست می ماند، مایکل توماس است. طبق گزارش ها، گیرنده یک قرارداد بازسازی شده یک ساله به ارزش 10 میلیون دلار با نیواورلئان سنتز امضا کرده است.

آژانس رایگان NFL در روز چهارشنبه به طور رسمی افتتاح می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس استانداردهای پارلمانی تبرئه نماینده SNP از قلدری را تکذیب کرد | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کمیسر استانداردهای پارلمانی گزارش ها …