قانونگذار سابق کنتاکی در مورد مراقبت های تایید کننده جنسیت درخواست داد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فرانکفورت، کی. برای سال‌ها، جری میلر در جلسات استماع قانون‌گذاری در کنتاکی حضور داشت، اما این بار متفاوت بود: قانون‌گذار سابق جمهوری‌خواه درباره اینکه چگونه نوه جوانش می‌تواند توسط لایحه ممنوعیت دسترسی به مراقبت‌های پزشکی تایید کننده جنسیت برای افراد زیر آسیب ببیند صحبت کرد. 18.

میلر روز سه‌شنبه در یک کمیته سنا گفت: «این لایحه کودکان آسیب‌پذیر را به زندگی دشوارتر از آنچه قبلاً در آن متولد شده‌اند محکوم می‌کند». “لطفا اجازه ندهید که حق پدر و مادر برای محافظت از فرزندان خود آسیبی جانبی در جنگ های فرهنگی باشد.”

علیرغم درخواست‌های احساسی او، این لایحه مربوط به تراجنسیتی‌ها توسط کمیته تحت رهبری حزب جمهوری‌خواه تصویب شد و آن را به مجلس سنا فرستاد. با این حال، برخی از اعضای جمهوری‌خواه نگرانی‌هایی را درباره بخش‌هایی از این اقدام مطرح کردند که می‌تواند به طور موقت مسیر آن را در مجلس کند کند. مجلس اخیراً نسخه خود را از این اقدام تصویب کرده است.

این اقدام قبل از اینکه از کمیته سنا خارج شود، دامنه آن افزایش یافت. این پانل به عناصر دیگر پیشنهادهای مرتبط با هم که در سال جاری معرفی شده بودند، پرداخت. یکی از موارد کلیدی، مدارس کنتاکی را از بحث در مورد هویت جنسیتی، بیان جنسیت یا گرایش جنسی منع می کند.

افزودنی دیگر به معلمان امکان می دهد از ارجاع دانش آموزان تراجنسیتی با ضمایر ترجیحی خود خودداری کنند. همچنین باید به والدین اطلاع داده شود و فرصتی برای مرور مطالب قبل از آموزش محتوای مربوط به تمایلات جنسی در مدرسه فرزندانشان داده شود.

در سطح ملی، قانونگذاران ایالتی در حال تصویب اقدامات گسترده ای علیه افراد دگرباشان جنسی در سال جاری هستند، از لایحه هایی که ورزشکاران ترنس را هدف قرار می دهد و ورزشکاران را درگیر می کند تا مواردی که مراقبت های تایید کننده جنسیت را محدود می کند. در می سی سی پی، فرماندار جمهوری خواه تیت ریوز اخیراً لایحه ای را برای ممنوعیت هورمون های تأیید کننده جنسیت یا جراحی در این ایالت برای افراد کمتر از 18 سال امضا کرد. فرمانداران جمهوری خواه داکوتای جنوبی و یوتا امسال ممنوعیت مراقبت های تأیید جنسیت را امضا کردند.

میلر که سال گذشته پس از تصمیم گیری برای عدم انتخاب مجدد از مجلس کنتاکی بازنشسته شد، سه شنبه به مجلس ایالتی بازگشت تا علیه قانون کنتاکی – لایحه مجلس 470 – صحبت کند، زیرا به گفته او این قانون نوه 7 ساله اش را تحت تاثیر قرار می دهد.

او بر بخش هایی تمرکز کرد که دسترسی به مراقبت های پزشکی انتقال جنسیت را برای افراد زیر 18 سال ممنوع می کند. این به طور خاص برای درمان های هورمونی و جراحی اعمال می شود. این اقدام مراقبت از گذار جنسیتی برای افراد زیر 18 سال را به عنوان رفتار غیراخلاقی و غیرحرفه ای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تعیین می کند. اگر این اقدام به قانون تبدیل شود، مجوز فعالیت آنها برای ارائه چنین رفتاری لغو می شود.

میلر از این ممنوعیت ها به عنوان تجاوز به حقوق والدین انتقاد کرد.

“منفعت قانع کننده دولت کنتاکی در عدم اجازه دادن به والدین از امنیت و شادی فرزندانشان کجاست؟” میلر گفت.

او گفت که نوه‌اش از جوانی روی «عروسک‌ها، نه توپ‌ها» تمرکز کرده و شروع به پوشیدن لباس‌های دخترانه کرده است.

میلر گفت: «امیدوار بودم که او از این وضعیت رشد کند، اما این اتفاق نیفتاد. آیا ای کاش او یک «پسر عادی» بود؟ کاملا بله. من هنوز ضمیر را خراب می کنم، اما فارغ از هر چیزی، نوه ام را دوست خواهم داشت و برای چیزی که فکر می کنم برای (او) بهترین است می جنگم.

حامیان می گویند که هدف محافظت از کودکان در برابر تصمیمات پزشکی است که برگشت ناپذیر است.

سناتور جمهوری خواه لیندسی تیچنور گفت: “من فکر نمی کنم این لایحه به اندازه کافی قوی باشد.” مغز آنها رشد نکرده است… آنها تا زمانی که به آن سن نرسند نمی‌دانند چه عواقبی می‌تواند داشته باشد، و در آن مرحله شما نمی‌توانید کاری را که انجام می‌شود لغو کنید.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کمک های مالی به خانه سگ و گربه Battersea پس از مرگ پل اوگریدی به 100000 پوند رسید | پل اوگریدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانه سگ‌ها و گربه‌های Battersea …