پیچ امین الدوله با برد مادیان هاردل در جشنواره چلتنهام به کار خود پایان داد | جشنواره چلتنهام

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Honeysuckle، برنده Champion Hurdle در سال‌های 2021 و 2022، با هفدهمین پیروزی – چهارمین پیروزی متوالی او در جشنواره – پرده‌ی حرفه‌ای مسابقه‌ای درخشان خود را پایین آورد، به‌عنوان یک علامت تجاری انفجاری از سرعت پس از آخرین پرواز که او را به یک برد رساند. برد یک و نیم طول در مادیان هاردل.

پیروزی Honeysuckle باعث جشن‌های بزرگ در جایگاه‌ها شد، اما صحنه‌های احساسی را به همراه داشت، زیرا او برای آخرین بار به محوطه برنده بازگشت و افکار به مرگ غم‌انگیز جک دی برومهد، پسر مربی‌اش هنری، در سقوط اسب‌سواری در مسابقه قبلی بازگشت. سال

دی برومهد گفت: “شما رویای پایان افسانه را می بینید، اما اغلب اوقات این اتفاق نمی افتد.” “بیشتر آن برای هانی است، زیرا او بسیار باورنکردنی بوده است، اما همه از ما حمایت زیادی کرده اند. ما واقعاً از این بابت سپاسگزاریم. دوران فوق العاده سختی بود.

ما می دانیم که جک همیشه با ما است و من مطمئن هستم که او اینجا در ریچل بود [Blackmore]شانه پیچ امین الدوله بخش بزرگی از زندگی ما بوده است و جک فقط او را می ستود – بنابراین او به همان اندازه که برای همه ما این کار را کرد برای او انجام داد.

Honeysuckle یکی از پنج برنده آموزش دیده ایرلندی در روز افتتاحیه جلسه بود که با دوندگانی از ایرلند شروع شد که هشت مقام اول را در High Novice Hurdle پر کردند که توسط بری کانل آموزش دیده ملی دریایی به دست آمد.

El Fabiolo (Arkle Trophy)، Jazzy Matty (Boodles Handicap Hurdle) و Gaillard Du Mesnil (National Hunt Chase) یک روز افتتاحیه عالی را برای بازدیدکنندگان تکمیل کردند.

کانل، که صاحب برندگان و سوار برندگان در این دوره نیز بوده اما اولین برد خود را به عنوان مربی جشن می گرفت، پس از آن گفت: “این بهترین احساس تمام دوران است.”

مایکل اوسالیوان تازیانه خود را در روز اول جشنواره چلتنهام در مارین ملی نگه می دارد
مایکل اوسالیوان تازیانه خود را در روز اول جشنواره چلتنهام در مارین ملی نگه می دارد. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

من به خودم فشار زیادی وارد کردم و گفتم او بهترین اسبی بود که تا به حال داشته ام. او خیلی سریع است. او شبیه هیچ اسب دیگری نیست که قبلاً داشتیم. آنها عمدتا ساکن بودند، این یک اسب سریع است [and] امروز روز او بود

“لذت میبرم [training] حدود 150 درصد بیشتر من عاشق این هستم که با اسب ها باشم، دور حیاط بگردم، به تالار بروم، با کارکنان صحبت کنم. من فکر می کنم برای Arkle به اینجا برگردیم [over fences] سال آینده. اینها افکار اولیه من در این دوره زمانی است، اما امروز برای لذت بردن از امروز است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شاید دوباره سال 2008 نباشد – اما این آشفتگی بانکی بدون خطر نیست | ریچارد پارتینگتون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیبازارهای مالی پرشتاب، عجله سپرده گذاران …