منچسترسیتی و پپ گواردیولا در پایان کسب و کار جام بزرگ | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مراقب حواشی ماه مارس باشید

فوتبال جام بزرگ امشب به صفحه‌های تلویزیونی ما باز می‌گردد، و برخلاف مسابقه روزهای آخر هفته گذشته، ما کاملاً مطمئن هستیم که نسخه معمولی، پرچرب و پرچرب نمایش منچستر سیتی و لایپزیگ بدون آسیب اجرا خواهد شد. با عظمت پوچ و مانورهای شوم سیاستمداران پوپولیست فقیر. دلیلش این است که مسابقه در بی‌تی اسپورت برگزار می‌شود که برخلاف بی‌بی‌سی هیچ‌کس کورکورانه‌ترین توجهی به آن نمی‌کند و توسط جیک همفری ارائه می‌شود که برخلاف گری لاینکر… و اینجاست که کمدی تکرار دوست ماست.

پس حتما پخش میشه گپ سوسیالیستی! لحن تم تعاونی! همه پنالتی ها! این برنامه همچنین دارای چندین مصاحبه قبل از بازی است که طبق معمول در ماه مارس، عمدتاً از بازیکنان سیتی تشکیل می شود که سعی می کنند خود را متقاعد کنند که واقعاً واقعاً صادقانه به بیگ کاپ اهمیتی نمی دهند و با موفقیت قابل بحثی مواجه می شوند. کوین دی بروین اصرار دارد: «از کارهایی که انجام می‌دهم پشیمان نیستم. ما برنده نشدیم [Big Cup] اما ما در آن واقعاً خوب عمل کرده ایم.» این ارزیابی عینی منصفانه فقط اندکی با بررسی فوری او در یک بازبینی مبهم از آن تضعیف شد آن ها شکست رئال مادرید و تاتنهام ما مستحق عبور بودیم. لحظه ها اتفاق می افتد مردم همه چیز را بر اساس برنده شدن استوار می کنند، اما شرایط زیادی وجود داشته است. اوه کوین! شما تقریباً ما را مجبور کردید که باور کنیم که این نیز درست است.

طبیعتاً مدیر او نیز یک تکه از آن پای شیرین انکار می خواست. “خیلی دوست داشتنی است…خاص است!” شروع بازی پپ به بیگ کاپ، تورنمنتی که در طول دهه او در مونیخ و منچستر به طرز وسوسه انگیزی دور از دسترس باقی مانده است. خیلی خوب است که باشگاه خود را در سراسر اروپا نشان می دهیم! با این حال، آن احساس آرامش پر از گلبرگ تنها می‌توانست تا این حد طول بکشد، و به زودی او دوباره به حالت تجاری بازگشت و شروع به معاشرت آزاد در مورد مخالفان امشب کرد. “ما بهتر بودیم … آنها بهتر بودند … بفهمیم که قرار است چه کار کنیم … چند چیز را تنظیم کنیم … کنترل بیشتر … کمی بهتر بازی کنیم … انتقال … یک سکه … ممکن است به نفع شما باشد … شاید ما نیاز به شکستن بیشتر داشته باشیم. از بازی… شاید ما این کار را نکنیم.”

می توان استدلال کرد که نوعی مونولوگ پرشور است که به میل همه جانبه برای آن جام بزرگ ارزشمند خیانت می کند – و حاوی نشانه های نگران کننده ای است که نشان می دهد او ممکن است دوباره به چیزهایی در پایان کار فکر کند.

زنده در وب سایت بزرگ

به اسکات موری بپیوندید تا پوشش MBM داغ بیگ کاپ، منچسترسیتی 2-1 لایپزیگ (3-2 agg)، با شروع ساعت 20:00 به وقت گرینویچ.

نقل قول روز

ما 45000 پوند برای باشگاه به دست آورده ایم اما اگر مرد بودیم 450000 پوند به دست می آوردیم. من از دانستن این تفاوت شوکه شدم.» – لورن هریا، هافبک لوئیس، برای پایان دادن به «اختلاف تکان دهنده» بین جوایز پیشنهادی در رقابت‌های مربوطه، برای پایان دادن به «اختلاف تکان‌دهنده» بین جوایز پیشنهادی در رقابت‌های مربوطه، به دلیل جوایز مساوی برای تیم‌های مردان و زنان در جام حذفی، به نکته غیرمنطقی اشاره می‌کند. . لویس برای بازی یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل منچستر یونایتد در روز یکشنبه هیچ پولی از بی بی سی دریافت نخواهد کرد، در حالی که تیم های مردان برای پخش یک چهارم نهایی تلویزیونی هر کدام 200000 پوند پرداخت خواهند کرد.

لورن هریا از زنان Lewes در اوایل این فصل توپ را از ایزابلا سیبلی از کریستال پالاس می برد.
لورن هریا از لویس در اوایل این فصل توپ را از ایزابلا سیبلی از کریستال پالاس می برد. عکس: James Fearn/PPAUK/Shutterstock

پاسخ: نامه بدون جایزه استیو پیلگریم [Monday’s letters]. احتمالاً برای تصحیح یک ترجمه بد فرانسوی با نوشتن که «البته باید خوانده می شد» و سپس … ترجمه بد فرانسوی دیگری، ایده آل نباشد. نه، معادل فرانسوی «و نه دیگران» نه «et pas d’autres» روزنامه فوتبال است و نه «et rien d’autres» استیو پیلگریم، بلکه … «et personne d’autre» است. اما من گمان می‌کنم که شما قبلاً این را در این مرحله می‌دانید، و فقط امیدوارید که سایر خوانندگان روزنامه‌نویس فرانسوی فوتبال دیلی به این رژه حفر چاله لذت‌بخش بپیوندند. متاسفم که خواننده ای هستم که باید در آن رژه شرکت کند.» – Pierre Igot (et d’autres).

“اخبار روز دوشنبه، زمزمه کنید، اما احتمالاً خرید جدید بالقوه چلسی زمانی که او ناگزیر نتواند روبن لوفتوس چیک را از تیم خارج کند، از درب با علامت “Dujuan” وارد خواهد شد.” – جو براون.

اگر در دوران اوج شکوه تری طرفدار آرسنال بودید، آنقدر نسبت به VAR بی تفاوت نبودید. [sic?] هنری او بی‌پایان برای آفساید علامت‌گذاری می‌شد فقط برای اینکه دوربین‌ها نشان دهند او نیست. بیشتر، اکنون VAR بزرگتر!» – گراهام ویلیامز

«دوشنبه فوتبال دیلی و دلایل زیادی که چرا در کودکی عاشق این آشفتگی مطلق شدیم که به عنوان فوتبال می شناسیم»، من در لیگ یکشنبه بازی کردم، بنابراین خوشبختانه یکی از دلایل من «دور شدن از مادرم بود». تعبیر ناهار یکشنبه. همچنین، چون حدود ساعت 5 بعدازظهر به خانه برگشتم، می‌توانید اضافه کنید: «برای از بین بردن گل و لای در حمامی که طول مدت نمودارهای رادیو 1 طول می‌کشد» – آنتونی تی.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. برنده امروز نامه بدون جایزه ما در روز … جو براون است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس استانداردهای پارلمانی تبرئه نماینده SNP از قلدری را تکذیب کرد | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کمیسر استانداردهای پارلمانی گزارش ها …