Gove به خانه سازانی که موفق به ثبت نام در طرح ایمنی نشده اند مهلت می دهد | مسکن

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مایکل گوو به 11 سازنده خانه – از جمله یکی از آنها وابسته به پیمانکار اصلی در برج گرنفل – مهلتی در آخرین لحظه پس از اینکه نتوانستند تا مهلت روز دوشنبه در یک طرح ایمنی دولتی ثبت نام کنند، مهلت داده است.

وزیر سطح‌سازی روز سه‌شنبه فاش کرد که 39 شرکت قرارداد ایمنی ساختمان را امضا کرده‌اند، که جزئیات نحوه جایگزینی مواد قابل اشتعال یافت شده در ساخت‌وسازهای متوسط ​​در انگلستان را نشان می‌دهد. این قرارداد بخش مهمی از واکنش دولت به آتش سوزی گرنفل است و سازندگان خانه را مجبور می کند که جمعاً 2 میلیارد پوند برای کارهای اصلاحی هزینه کنند.

اما گوو روز سه‌شنبه گفت که Rydon Homes، یک شرکت خواهر Rydon Maintenance، که بازسازی را قبل از آتش‌سوزی که طی آن روکش‌های قابل احتراق به ساختمان اضافه شده بود، هدایت کرد، یکی از آن‌هایی بود که به موقع ثبت نام نکرد.

رایدون گفت که معتقد نیست باید قراردادی را امضا کند، قراردادی که برای خانه‌سازان بزرگ‌تر در نظر گرفته شده است، زیرا بسیار کوچک است. یکی از سخنگویان گفت: «رایدون هومز به طور متوسط ​​سالانه 16 خانه خانوادگی ایجاد می کند، که این باور ما را تأیید می کند که رایدون هومز در رده خانه سازهای کوچک قرار می گیرد. ما این نکته را به وزارت سطح‌سازی، مسکن و جوامع (DLUHC) اعلام کرده‌ایم اما هیچ پاسخی نداشته‌ایم.»

گوو تهدید کرده بود که هر شرکتی که از مهلت مقرر پیروی نکند، از ساخت املاک مسکونی در انگلستان منع خواهد شد. اما او این چشم انداز را روز سه شنبه به تعویق انداخت و گفت که دولت ابتدا یک “طرح بازیگران مسئول” را برای کسانی که امضا کرده اند ایجاد می کند و به کسانی که هنوز این کار را نکرده اند زمان بیشتری می دهد.

گوو روز سه شنبه به نمایندگان مجلس گفت: «اکثریت قریب به اتفاق توسعه دهندگان بزرگ امضا کرده اند. برخی متأسفانه این کار را نکرده اند. پارلمان مشخص کرده است که این به چه معناست و من هم همینطور.

گوو بخش زیادی از هفته گذشته را سپری کرده است تهدیدات توییت در خانه سازان بزرگ و ترغیب آنها به امضای قرارداد، که تمام کارهای اصلاحی را که باید برای توسعه های متوسطی که در 30 سال گذشته ساخته اند انجام دهند، مشخص می کند.

توسعه دهندگان از تاخیر در بخش Gove شکایت داشتند، زیرا بسیاری از آنها نسخه نهایی قرارداد را تا آخر هفته برای امضای آماده دریافت نکردند. چندین سازنده خانه گفتند که در حال مذاکره با کارمندان دولت در مورد اینکه دقیقاً کدام ساختمان ها باید درست تا آخرین مهلت بهسازی شوند، هستند.

Gove یکی از توسعه‌دهندگان بزرگ به نام Galliard Homes را برای انتقاد از آن‌ها متمایز کرد و آن را «یکی از شرکت‌هایی خواند که سرسخت‌ترین کار را در سراسر دنیا انجام داده است». وی افزود: اگر شرکتی مانند گالیارد داشته باشید که صاحبان، مدیران و سرمایه گذاران آن مصمم هستند که توپ بازی نکنند، عواقب آن به وجود خواهد آمد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

با این حال گالیارد گفت که زمان کافی برای بررسی قرارداد داده نشده است. یک سخنگوی گفت: “برای ارزیابی کامل بدهی های مالی و اداری قرارداد، ما در گفتگوی مداوم با DLUHC هستیم و درخواست زمان بیشتری برای تکمیل روند بررسی خود کرده ایم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وکیل شاهزاده هری به دادگاه می‌گوید مالک دیلی میل قربانیان را «نور گاز» می‌کند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وکیل پرنس هری، شرکت مادر …