“متوسط ​​بودن را تشویق می کند”: لباس پوشیدن جدید بین رقبای چلتنهام تقسیم می شود | جشنواره چلتنهام 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Lبا نگاهی به غرفه‌های مملو از میدان مسابقه چلتنهام در روز اول جشنواره امسال، منصفانه است که بگوییم ترکیب معمولی از کت و شلوارهای توید، کت‌های ژاکتی، کلاه‌های تخت و کلاه‌های کانتری با بالای پر، غالب بود.

اما پس از تصمیم باشگاه جوکی برای کاهش محدودیت‌های لباس در دوره‌های خود، افزایش قابل توجهی در شلوار جین و کت‌های چرمی و حتی لباس‌های ورزشی عجیب و غریب در نمایشگاه مشاهده شد.

همه خوشحال نبودند. گفت: “ما باید کد لباس را در یک استاندارد خاص نگه داریم.” سپیده دم لیدون-بولگر، یک مسابقه‌دوست ایرلندی و شیک پوش با کت و شلوار شلوار صورتی (با پدهای حرارتی که در زیر آن در برابر باد سرد پنهان شده است). جوکی ها و مربیان همیشه بسیار خوش لباس هستند و من فکر می کنم این نوعی احترام برای آنهاست که هوشمندانه لباس بپوشند.

سپیده دم لیدون-بولگر
داون لیدون بولگر با کت و شلوار دست دوم 30 پوندی اش. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

باشگاه جوکی استدلال می‌کند که تغییر کد لباس، مسابقه را «در دسترس‌تر و فراگیرتر» می‌کند.

Leadon-Bolger، که اسب‌های مسابقه سابق را در پایگاه خود در Co Wicklow و همچنین ترویج مد پایدار بازآموزی می‌کند، تحت تأثیر قرار نگرفت. «فکر نمی‌کنم که اجازه پوشیدن شلوار جین و دمپایی باعث تشویق بیشتر مردم به مسابقه شود. من فکر می کنم آنها باید به مواردی مانند قیمت بلیط نگاه کنند.

«برای خوب لباس پوشیدن لازم نیست ثروتمند باشید. کت و شلوار من 30 پوند از فروش چکمه ماشین بود. من با لباسی برای سر تا پا به طاق پیروزی رفتم.»

قبل از افتتاح چلتنهام، مدیر اجرایی باشگاه جوکی، نوین تروسدیل، گفت که ایده این بود که نشان دهد مسابقه “برای همه است”.

کین بوث، جاش براون و جیک یومانس از ناتینگهام
(Lr) کین بوث، جاش براون و جیک یومانس از ناتینگهام، هوشمندانه و معمولی را با هم ترکیب کردند. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

در واقع، حتی قبل از امسال، هیچ کد لباس رسمی در چلتنهام وجود نداشت، جلسه ای منحصر به فرد که در آن خانواده های سلطنتی با کشاورزان، تیپ های شهری، طرفداران نژاد ایرلندی و صاحبان شانس در یک روز مرخصی یواشکی کنار می آیند. این فرمان مدت‌هاست که لباس متناسب با آب و هوا بپوشید.

اما تروزدیل گفت که تصور این بود که شما باید به شکل خاصی لباس بپوشید. با اتخاذ تصمیم مبنی بر عدم اعمال کدهای لباس در هیچ یک از 15 میدان مسابقه خود، اکنون امیدواریم که از شر هرگونه ابهام یا عدم اطمینان خلاص شویم.

پل گرین، 55 ساله، اهل همپشایر، روز سه شنبه با یک شلوار جین هوشمند و یک کت بلیزر بود. او گفت: “من در 10 سال گذشته یا بیشتر از لباس های چینی استفاده کرده ام.” اما من با شلوار جین احساس راحتی بیشتری می‌کنم و شنیده‌ام که آن‌ها منظره‌ای آرام‌تر دارند، بنابراین فکر کردم آن را انجام دهم.»

مناظر متفاوتی در دهکده خرید وجود داشت. ساندرا دریپر، از شرکت خز لندن، گفت: «مردم باید هر چه دوست دارند بپوشند. فکر نمی‌کنم به کسی گفته شود چه بپوشد.»

Milliner Jonny Beardsall در غرفه خود
Milliner Jonny Beardsall در غرفه خود در Cheltenham. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

Jonny Beardsall، مردی از یورکشایر دیلز که کلاهی از گونی غلات مجارستانی و کت و شلواری با نقش و نگار ساخته شده بود، سرسخت‌تر بود و کاهش محدودیت‌ها را «ایده‌ای وحشتناک» خواند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او گفت: «این امر متوسط ​​را تشویق می کند. او قوانین خاصی دارد: “اگر بالای 35 سال دارید، نباید پیراهن خود را آویزان کنید. به نظر می رسد که یادتان رفته است خود را بپوشانید. و پیرمردهایی با شلوار جین تنگ با الاغشان که از پشت آویزان است قیافه بسیار بد.»

علی کالفیلد، 58 ساله، مشاور مالیاتی از ویلتشایر که کلاهی از خز مصنوعی Beardsall و چکمه‌های پر زرق و برق تا بالای ران شرکت راسل و بروملی به سر داشت، گفت که به تازگی مردی میانسال را در مربیان دیده است. “تکان دهنده!” او فریاد زد.

او شوخی می‌کرد، اما به نکته‌ای جدی اشاره کرد و استدلال کرد که کاهش قیمت‌ها (بلیط ورودی چهارشنبه برای محوطه تاترسالز ۷۲ پوند و یک پیمانه گینس ۷.۵۰ پوند است) راه بهتری برای فراگیرتر کردن جشنواره خواهد بود.

دوروتی لی، صاحب مجموعه کشور مونتانا
دوروتی لی، صاحب مجموعه کشور مونتانا. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

دوروتی لی، مالک فروشگاه پوشاک مونتانا کانتری کالکشن، گفت که در 20 سالی که آنها غرفه داشتند، بازدیدکنندگان “به آرامی عادی تر شدند” اما “مردم نژاد مناسب” همچنان می خواستند لباس بپوشند. او گفت: «20 سال پیش پشم و تیوید بیشتر بود و کت‌های پفی کمتری وجود داشت.

سه دوست 22 ساله از ناتینگهام مسیرهای مد مختلفی را طی کرده بودند. جیک یومانس و کین بوث کت‌های شام و پاپیون‌های اسپرت و مربی بودند. جاش براون، جفتشان، یک تاپ ورزشی با بروگ های هوشمند انتخاب کرده بود.

آلن رابینسون و پل نورفولک از هال.
آلن رابینسون و پل نورفولک از هال. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

آلن رابینسون و پل نورفولک از هال، کت و شلوارهای سفید رنگ و چشم نوازی با ستاره های قرمز رنگ پوشیده بودند. این بهترین نمایش روی چمن است. ما می‌خواهیم بهترین اسب‌های روی کره زمین را در اینجا جشن بگیریم، بنابراین لباس پوشیدن هوشمندانه باید راهی برای رفتن باشد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گردباد می سی سی پی: بایدن پس از طوفان مرگبار اعلام وضعیت اضطراری کرد | می سی سی پی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، جو بایدن برای مناطقی که …