بودجه سال 2023: هانت برای اعلان افزایش 4 میلیارد پوندی برای مراقبت از کودکان در انگلستان | بودجه

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می رود 4 میلیارد پوند گسترش مراقبت از کودکان رایگان برای کودکان یک و دو ساله در انگلیس در بودجه روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک حرکت گسترده تر برای کمک به افراد برای کار و افزایش رشد اعلام شود.

این طرح 30 ساعت اضافی در هفته را برای والدین کودکان یک و دو ساله فراهم می کند و بودجه را برای برنامه موجود مراقبت از کودکان رایگان برای کودکان سه ساله افزایش می دهد.

صدراعظم، جرمی هانت، همچنین در نظر دارد نرخ ساعتی پرداختی به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان توسط دولت را افزایش دهد تا حق 30 ساعت هفتگی فعلی آنها را که یکی از خواسته های اصلی بخش و برخی از نمایندگان محافظه کار است، ارائه دهد.

دولت از سپتامبر 2024 به مقامات محلی کمک مالی می‌کند تا راه‌اندازی خدمات مراقبت از کودکان را در مدارس آغاز کنند، زیرا تلاش می‌کند با تعهد حزب کارگر برای ارائه پیشنهادی جسورانه در مورد مراقبت از کودکان پیش از انتخابات بعدی مطابقت داشته باشد.

آبان نیوز ماه گذشته فاش کرد که وزارت خزانه داری کاری را برای بررسی هزینه های مراقبت از کودکان رایگان برای کودکان یک و دو ساله سفارش داده است، اما هانت نگران بود که این امر بسیار گران باشد. با این حال، مشخص است که این پیشنهاد پس از پیش‌بینی‌هایی که نشان می‌داد می‌تواند به افزایش رشد کمک کند، دوباره روی میز آمده است.

مراقبت از کودکان به عنوان یک میدان جنگ سیاسی کلیدی در آستانه انتخابات بعدی ظاهر شده است، و والدین بریتانیایی با بالاترین هزینه ها در جهان روبرو هستند، به این معنی که برخی از والدین، حتی آنهایی که درآمد متوسطی دارند، به این نتیجه می رسند که ارزش انجام کار جدید یا اضافی را ندارد. .

مقامات پیشنهاد کردند که این اقدام می‌تواند لحظه «خرگوشی از کلاه» هانت باشد، در بیانیه‌ای که در غیر این صورت انتظار می‌رفت غافلگیرکننده‌ای باشد و صدراعظم انتظارات کاهش مالیات یا سایر تعهدات مخارج بزرگ را کم اهمیت جلوه دهد.

گفته می‌شد که ریشی سوناک تصمیم نهایی را برای امضای این طرح می‌گیرد، که به باور خودی‌های دولت به او کمک می‌کند تا در بازگشت از ایالات متحده در روز سه‌شنبه به تعهد خود برای افزایش رشد کند عمل کند.

در حالی که بازارها پس از مینی بودجه فاجعه بار لیز تراس در سپتامبر گذشته آرام شده اند و چشم انداز اقتصادی کمتر متلاطم است، میلیون ها نفر هنوز با هزینه های زندگی دست و پنجه نرم می کنند، در حالی که تورم در بالاترین حد خود در 40 سال گذشته قرار دارد و کشور درگیر اعتصابات است. .

نمایندگان محافظه‌کار که خواستار کاهش مالیات‌ها شده‌اند احتمالاً ناامید خواهند شد زیرا صدراعظم بر اجرای تعهد سوناک برای تقویت رشد با تشویق افراد بالای 50 سال، افراد دارای معلولیت و شرایط مزمن و بازگشت مدعیان مزایا به محل کار تمرکز می‌کند.

همچنین انتظار می‌رود دولت تغییراتی را در نسبت پرسنل به کودک برای کودکان دو ساله در مهدکودک ایجاد کند و از 1:4 به 1:5 حرکت کند تا با اسکاتلند همسو شود و در مورد اقدامات بیشتر برای انعطاف پذیری ارائه دهندگان مشورت کند. .

یکی از منابع وزارت خزانه داری پیشنهاد کرد که وزارت آموزش می تواند تصمیم بگیرد که چگونه بودجه جدید را بین پیشنهاد موجود برای کودکان سه ساله و تدارکات جدید برای گروه های سنی جوان تر تقسیم کند.

دومین منبع ارشد وایت هال گفت که آنها معتقدند که هانت می تواند یک ساعت رایگان جدید برای والدین کودکان بین 9 تا 36 ماهه و یک پیشنهاد اضافی برای کودکان یک ساله از خانواده های محروم تعیین کند.

آنها همچنین گفتند که DfE به جای نرخ پایین کنونی، برای تامین هزینه‌های ساعت‌ها “به قیمت تمام شده” تلاش کرده است، که منجر به مشکلات ارائه‌دهندگان مراقبت از کودکان و در بسیاری موارد درخواست پرداخت اضافی از والدین شده است.

بسیاری از کارشناسان هشدار داده‌اند که یارانه‌های دولتی برای تأمین منابع مالی مورد نیاز کافی نیست و منجر به شکاف‌های عرضه بزرگ در بخش‌هایی از کشور می‌شود. به عنوان مثال، در هامراسمیت و فولهام در لندن، یک مطالعه اخیر توسط نستا نشان داد که یک مکان برای یک کودک دو ساله ساعتی 10 پوند هزینه دارد. نرخ یارانه دولتی برای آن مکان 6.66 پوند است.

یکی از نمایندگان حزب محافظه کار گفت: «در این مرحله همه چیز در مورد دریافت پول به ارائه دهندگان است. «تا زمانی که آنها برای کاری که انجام می‌دهند بودجه مناسبی دریافت نکنند، صرفاً ارائه ساعات بیشتر و بیشتر فایده‌ای ندارد».

صدراعظم روز یکشنبه گفت که هزینه های مراقبت از کودک مانع از اشتغال برخی از والدین می شود و دولت می تواند با کمک به کاهش بیشتر آنها “تفاوت بزرگی” ایجاد کند، به عنوان بخشی از مجموعه اقداماتی برای از بین بردن موانع ورود به نیروی کار.

وزیران قبلاً برنامه‌هایی را اعلام کرده‌اند که در بودجه تأیید می‌شود، برای پرداخت کمک‌های مراقبت از کودک به والدین با اعتبار جهانی، به جای معوقه. همچنین انتظار می‌رود سقف حمایتی 646 پوندی در ماه برای هر کودک نیز تا چند صد پوند افزایش یابد.

با این حال، صدراعظم چشم انداز گسترش خدمات رایگان مراقبت از کودکان را کم اهمیت جلوه داده بود. “ما دوست داریم به همه کمک کنیم. انجام آن گران است. شما همیشه نمی توانید همه کارها را یکجا انجام دهید.

در همین حال، برخی از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در روزهای اخیر به خزانه داری فراخوانده شده اند تا از قطعاتی جلوی دوربین فیلمبرداری کنند تا در مورد اهمیت مراقبت از کودکان با بودجه مناسب صحبت کنند. یکی گفت: «روشن بود که از ما خواسته شده بود در یک ویدیوی تبلیغاتی مرتبط با اعلام بودجه کلان شرکت کنیم.

همه کودکان سه و چهار ساله در حال حاضر بدون در نظر گرفتن میزان درآمد خانواده، به مدت 15 ساعت در هفته، 38 هفته در سال، به مدت 15 ساعت در مهدکودک به صورت پاره وقت حق دارند. آنها واجد شرایط 30 ساعت مراقبت رایگان از کودک هستند اگر هر دو والدین معادل حداقل 16 ساعت در هفته با دستمزد ملی زندگی کنند.

گزارش اضافی توسط جسیکا الگوت و کیران استیسی

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اروپا چگونه می تواند جایگاه قطبی را در نوآوری به دست آورد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نوآوری به عنوان کلیدی برای حل …