مردی که ایوان تونی بازیکن برنتفورد را مورد آزار نژادپرستانه قرار داد، محروم از ورزشگاه انگلیس شد | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مردی که در شبکه های اجتماعی از ایوان تونی بازیکن برنتفورد سوء استفاده نژادپرستانه کرد، به اولین فردی تبدیل شد که بر اساس قوانین پلیس، جنایت، حکم و دادگاه از حضور در هر استادیوم انگلیسی محروم شد. آنتونیو نیل، 24 ساله، این پیام را از طریق حساب اینستاگرام تونی در اکتبر سال گذشته ارسال کرد و بازیکن آن را به صورت عمومی به اشتراک گذاشت و باعث تحقیقات پلیس شد.

نیل در 25 ژانویه به دلیل ارسال یک پیام توهین آمیز به گناه خود اعتراف کرد. او روز دوشنبه به چهار ماه حبس تعلیقی به مدت دو سال و سه سال محرومیت از حضور در مسابقات فوتبال در انگلیس محکوم شد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

این ممنوعیت به باشگاه‌های لیگ برتر، چمپیونشیپ، لیگ‌های یک و دو و لیگ ملی و همچنین تیم‌های بین‌المللی داخلی انگلیس، مسابقات مقدماتی و تورنمنت‌هایی که در خارج از کشور برگزار می‌شوند، کشیده شد.

نیل اولین کسی است که بر اساس قانونی که سال گذشته معرفی شد، چنین حکمی را دریافت کرد که اختیارات جدیدی را برای دادگاه ها ایجاد کرد تا مجرمانی را که به صورت آنلاین درگیر سوء استفاده و مرتکب جرایم ناشی از نفرت می شوند، منع کنند.

ساپت اسکات کاوی، رهبر جنایات نفرت پلیس نورثامبریا، در وب سایت برنتفورد گفت: “امیدوارم این تعهد ما را برای اقدام علیه هر کسی که مرتکب جنایت ناشی از نفرت می شود تقویت کند – تحمل نخواهد شد و ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا مجرمان را به پیش ببریم. دادگاه.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پس از تساوی برنتفورد مقابل آرسنال در ماه فوریه، به تونی نیز پیام های نژادپرستانه ارسال شد. جمله نیل مربوط به پیامی است که پس از گلزنی تونی در پیروزی 2-0 مقابل برایتون ارسال شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …