کلاسیک جهانی بیسبال: ایالات متحده آمریکا کانادا را شکست داد و GB اولین برد خود را کسب کرد | کلاسیک جهانی بیسبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مایک تروت با یک هومر سه ران برخورد کرد، لنس لین پنج اینینگ چشمگیر پرتاب کرد و ایالات متحده اولین بار از 9 ران استفاده کرد تا دوشنبه شب در مسابقات جهانی بیسبال کلاسیک 12-1 کانادا را پشت سر بگذارد.

این بازی پس از هفت اینینگ به دلیل قانون رحمت 10 ران مسابقات برگزار شد.

در میامی، خوزه دی لئون و سه تسکین دهنده با هم ترکیب شدند و در یک بازی بی نقص، پورتوریکو اسرائیل را 10-0 شکست داد، در یک مسابقه که پس از هشت اینینگ به دلیل قانون رحمت برگزار شد. در جای دیگر، بریتانیای کبیر با پیروزی 7-5 مقابل کلمبیا، اولین برد زوج خود را در مسابقات جهانی بیسبال کلاسیک به دست آورد. جیدن راد در اینینگ پنجم با دو دو ران گل جلو رفت و هری فورد یک هومر انفرادی اضافه کرد تا پیروزی را قطعی کند.

یاکسل ریوس، ادوین دیاز و دوئن آندروود جونیور پیروزی را برای پورتوریکو به پایان رساندند، که اجازه بازی در پایه را نداشت. اما در سوابق رسمی WBC به عنوان یک بازی کامل به حساب نمی آید زیرا این بازی 9 اینینگ کامل را طی نکرده است.

این استانداردی است که توسط اداره ورزش الیاس، آمارگیر رسمی لیگ برتر بیسبال، ایجاد شده است.

ایالات متحده به 2-1 پیشرفت کرد و از باخت 11-5 مقابل مکزیک در روز یکشنبه با بهترین عملکرد تهاجمی خود در مسابقات برگشت. کانادا قبل از حضور 29621 نفری در چیس فیلد به 1-1 سقوط کرد.

آمریکایی ها در اولین اینینگ 12 ضربه را به صفحه فرستادند. نولان آرنادو برای شروع گلزنی دو ران دوگانه داشت و تروت آن را با بستن یک توپ سریع به صندلی های وسط سمت چپ به پایان رساند.

لین برنده شد و یک دوش و دو ضربه را واگذار کرد و در آخرین بازی تیم در بازی استخر مقابل کلمبیا در روز چهارشنبه توپ را ذخیره کرد. مارک دروسا، سرمربی تیم ملی ایالات متحده، روز یکشنبه در باخت مقابل مکزیک مجبور شد از هشت پرتاب کننده استفاده کند.

کانادا تنها دویدن خود را بر روی هومر جرد یانگ به ثمر رساند. میچ برات، چپ دست، باخت، شش دوش به دست آمده را رها کرد و تنها یک رانده شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …