دادگاه به | گفت که ایوا گرین در مورد بهانه ای عجولانه برای اجتناب از ساختن فیلم صحبت کرد اوا گرین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دادگاه شنیده است که ایوا گرین آنقدر نگران بود که مجبور شود آنچه را که او به عنوان یک فیلم B ویرانگر حرفه ای توصیف کرده بود بسازد که وانمود کرد که برای جلوگیری از حضور در بیمارستان وانمود می کند که در بیمارستان بستری شده است.

جزئیات جدیدی از مخالفت گرین نسبت به یک فیلم علمی تخیلی چند میلیون پوندی شکست خورده، یک میهن پرست، که در مرکز دعوای حقوقی بین او و یک شرکت سازنده قرار داشت، در پیام های تازه فاش شده واتساپ این بازیگر نمایان شد.

در پیامی در سپتامبر 2019، او از نماینده خود پرسید: “اگر آنها به شما مراجعه کنند و بگویند که فیلم را ادامه می دهند، چه می توانیم بگوییم …؟ آیا می توانیم بگوییم که این وضعیت در آخر هفته مرا بیمار کرده است؟ می‌توانیم بگوییم که باید به بیمارستان بروم، زیرا در تمام بدنم جوش‌های شدیدی داشتم؟»

به دادگاه عالی لندن گفته شد که گرین سپس از نماینده خود پرسید که آیا ممکن است پزشک کمک کند.

این پیام در جریان مذاکرات پایانی روز سه‌شنبه توسط مشاور حقوقی شرکت سازنده فیلمز وایت لنترن به آن اشاره شد.

مکس مالین کی سی گفت گرین آنقدر نگران بود که اگر از او خواسته شود چه اتفاقی می افتد چه اتفاقی می افتد که به نماینده خود، چارلز کولیر، پیشنهاد کرد «داستانی درباره بستری شدن خانم گرین در بیمارستان اختراع کند».

در ارسال های کتبی، مالین گفت که گرین همچنین “به نظر می رسد که برای اجتناب از اجرا به جعل دست شکسته فکر می کند”.

گرین از White Lantern Films و SMC Specialty برای دریافت مبلغ یک میلیون دلار (807000 پوند) شکایت کرده است که به گفته او به دلیل سقوط فیلم مستقل برنامه ریزی شده بدهکار است. این دو شرکت در حال شکایت متقابل هستند و ادعا می کنند که او از قرارداد خود در رابطه با فیلم هیجان انگیز دیستوپیایی خارج شده و آن را زیر پا گذاشته است.

شواهد آن‌ها شامل تبادلات بی‌هدف واتس‌اپ با نماینده او و یک نویسنده است که در آن بازیگر از تهیه‌کننده اصلی، جیک سیل، و همکارش تری برد، به ترتیب به عنوان «استفراغ خالص» و «یک احمق لعنتی» یاد می‌کرد.

وقتی گرین خودش مدرک داد، اصرار داشت که به قراردادش احترام می‌گذاشت و علی‌رغم نگرانی‌های عمیق‌اش در مورد ارزش‌های تولید و بریده‌شدن گوشه‌ها، آنچه را که به‌عنوان یک «فیلم B مزخرف» توصیف می‌کرد، ساخت.

ارسال پایانی روز سه‌شنبه از طرف White Lantern Films ادعا کرد که شواهد گرین در ماه ژانویه “قانع‌کننده نبوده و گاهی اوقات به نظر می‌رسد که تکرار شده است”.

وکلای او در بحث پایانی از طرف گرین گفتند: «ای‌جی یک بازیگر حرفه‌ای است که در طول 20 سال زندگی حرفه‌ای، قراردادی را زیر پا نگذاشته است. آقای کولیر به او در مورد عواقب آن توصیه کرده بود – یعنی ادعای بزرگی برای خساراتی مانند آنچه که او مجبور بود با آن مقابله کند. علاوه بر این، چنین دوره‌ای می‌تواند شغلی را تهدید کند.»

تولید این فیلم در اکتبر 2019 به دلیل مشکلات مالی و اختلافات شدید بین دست اندرکاران متوقف شد زیرا مذاکرات برای نجات تولید به نتیجه نرسید.

گرین گفته است که با انتشار پیام‌های خصوصی واتس‌اپ، از جمله گلایه‌اش در مورد “مجبور شدن برای گرفتن” تحقیر شده است. [the producer’s] اعضای خدمه دهقان گنده از همپشایر» پس از تغییر مکان از ایرلند. او زمانی که در ژانویه شواهدی ارائه کرد اصرار داشت که این اشاره به تمایل او برای کار با خدمه “کیفی” است که نرخ های استاندارد پرداخت می کنند.

وکیل گرین، ادموند کالن کی سی، قبلا به دادگاه گفته بود که این پرونده “برای این طراحی شده است که موکل من را به عنوان یک دیوا معرفی کند تا تیتر اخبار را به دست آورد و به شهرت او آسیب برساند”.

نقطه بحث اصلی این پرونده، دیدگاه گرین نسبت به سیل بوده است، و مالین روز سه شنبه گفت که از شواهد مشخص است که او از اجرا به دلیل کنترلی که توسط آن تهیه کننده داشت، امتناع می کند.

مالین به دادگاه گفت که ماهیت قاطعانه امتناع گرین از اجرای برنامه در بلک هنگر، استودیوی همپشایر متعلق به Seal و جایی که تولید از مکان مورد نظر گرین در ایرلند تغییر داده شده بود، با افشای پیام‌های بیشتر مشهودتر شده است.

وکلای گرین در ارسال پایانی خود گفتند که دمای آن مذاکرات «و دمای تبادلات واتس‌اپ» با موضع سختی که در ابتدا توسط سرمایه‌گذاران اتخاذ شد، افزایش یافت.

پیش‌بینی می‌شود که این حکم در تاریخ دیگری صادر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اولین کنفرانس جهانی آب در 50 سال گذشته صدها تعهد را به همراه داشت، بدون چک | سازمان ملل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اولین کنفرانس جهانی آب در …