Constitution Hill جشنواره چلتنهام را با پیروزی آسان Champion Hurdle روشن می کند | تپه قانون اساسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تپه شکست ناپذیر Constitution Hill در روز اول فستیوال چلتنهام به روشی درخشان با 9 طول برنده شد.

دونده آموزش دیده توسط نیکی هندرسون، که مجدداً به عنوان بازیکن مورد علاقه 4-11 انتخاب شد، به عنوان یکی از بزرگان بالقوه مسابقات پرش مورد ستایش قرار گرفت و موفق شد، شش رقیب خود را با سهولت کامل شکست دهد.

قبل از این مسابقه، Constitution Hill با قهرمانان برجسته کشتی با مانع در دهه 1970 صحبت می شد و او ناامید نمی شد، قبل از چرخش خانگی به دویدن می پرداخت و سریع می رفت تا State Man را به راحتی شکست دهد.

مانع قهرمان 2023 اکنون در شش شروع و پس از موفقیت های این فصل در نیوکاسل و کمپتون شکست نخورده است و وارد این مسابقه شد که هندرسون آن را “فوق العاده” توصیف کرد.

نیکو دی بونویل، که او را به سمت موفقیت هدایت کرد، گفت: “چه اسبی – من کاملاً خوشحالم. او در آخر از دستان من پرید – چیزهای زیادی باقی مانده بود. او تک تک موانع را بال زد و این فقط یک مورد است که چه زمانی باید دکمه را فشار داد.»

بریتانیایی‌ها در مسابقه خیمه شب بازی در روز اول دیدار پیروز شدند و امیدوارند تا قبل از اینکه روز جام گلد جام در روز جمعه به پایان برسد، به موفقیت‌های بیشتری دست یابد، اما ایرلندی‌ها به احتمال زیاد بر روند برگزاری جشنواره مسلط خواهند شد و در دو مسابقه اول پیروز شدند. سبک و دارای هشت خانه اول در مسابقه افتتاحیه، مانع تازه کار عالی، که توسط Marine Nationale برنده شد.

جوکی مایکل اوسالیوان، که هنوز در کالج بود زمانی که کانستیتو هیل 12 ماه پیش برنده افتتاحیه جشنواره بود، سواری یخی جالبی را با 9-2 شات مارین ملی انجام داد تا یک پیروزی معروف برای مربی بری کانل ثبت کند.

سوار برنده به ITV Racing گفت:[It feels] باور نکردنی، یک تسکین عظیم من خیلی خوش شانس هستم که سوار این اسب شدم و بری کانل به من ایمان آورد. تمام تیم او در خانه، آنها خیلی سخت کار می کنند و واقعاً در آنجا از من استقبال کردند.

ما در حال گذراندن یک فصل شگفت‌انگیز هستیم، فکر نمی‌کنم بتوانیم در صدر قرار بگیریم. اسب فقط باورنکردنی است. من برگشتم و مطمئن نبودم که چه چیزی را نگه داشته ام، اما به خدا او در واقع به راحتی پیروز شد.

از زمانی که سه، چهار ساله بودم، رویای چنین روزهایی را داشتم. پدرم، مادربزرگم و مادرم، همه خانواده‌ام، خیلی از من حمایت کردند.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در مسابقه بعدی، ال فابیولو از جانبون آموزش دیده هندرسون در آرکل تروفی برتری پیدا کرد تا ویلی مولینز و پل تاونند را در جشنواره از بین ببرد. مربی برنده، مولینز، گفت: «او به همان خوبی که من در تمام مسیر امیدوار بودم، سفر کرد. پل گفت که به نقطه صافی از پشت برخورد کرده است، اما وقتی او را بلند کرد، زیر او زنده شد.

مولینز اضافه کرد: «هنوز به دنبال بالا بردن او در سفر نیستم، همیشه فکر می‌کنم اگر اسبی در فاصله دو مایلی راحت‌تر باشد، آموزش دادن و حفظ صدا راحت‌تر است، بنابراین امیدوارم او برای سال آینده اسب قهرمان چیس شود». .

شانس قابل قبولی وجود دارد که بتوانیم برنده گرند نشنال را در روز سه‌شنبه نیز دیده باشیم، زیرا کوراچ رامبلر، برنده باهوش Chase Ultima Handicap، محبوبیت جدید برای تماشایی Aintree در یک بازی عمومی 6-1 است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتهامات احتمالی ترامپ می تواند برخی از رای دهندگان جمهوری خواه را در سال 2024 بیگانه کند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، دونالد جی ترامپ، ستاره سابق تلویزیون واقعیت‌های …