R&A و USGA قاعده ای را برای وارد کردن گزینه توپ کاهنده فاصله پیشنهاد می کنند گلف

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نهادهای حاکم گلف یک قانون محلی جدید را پیشنهاد کرده اند تا به برگزارکنندگان مسابقات این امکان را بدهند که از توپ کاهش دهنده فاصله استفاده کنند. پیشرفت در فن‌آوری تناسب اندام و تجهیزات منجر به ضربه زدن بیشتر و بیشتر بازیکنان به توپ در سال‌های اخیر شده است که منجر به طولانی‌تر شدن دوره‌ها در تلاش برای آزمایش بهترین‌های جهان شده است.

R&A و USGA در فوریه 2020 گفتند که قصد دارند “چرخه فزاینده فاصله برخورد را بشکنند”، اما اعتراف کردند که ممکن است سال ها طول بکشد تا راه حل هایی پیدا شود. از آن زمان، آنها با سازندگان تجهیزات مشاوره می‌کنند و روز سه‌شنبه پیشنهاد یک قانون محلی مدل (MLR) را اعلام کردند که به سازمان‌دهندگان این امکان را می‌دهد که استفاده از توپ‌هایی را که تحت شرایط پرتاب اصلاح‌شده آزمایش می‌شوند، ملزم کنند.

در سال 2021، رئیس مسترز، فرد ریدلی، گفت که یک “توپ مستر” خاص آخرین راه حل در نبرد برای محدود کردن فواصل ضربه خواهد بود. حفره پنجم در آگوستا نشنال قبل از مسابقات مسترز 2019 40 یارد افزایش یافته بود و قسمت پنجم سیزدهم نیز 35 یارد افزایش یافته است.

MLR فقط برای استفاده در مسابقات نخبگان در نظر گرفته شده است و در صورت تصویب، هیچ تاثیری بر گلف تفریحی نخواهد داشت. این پیشنهاد روز دوشنبه به تولیدکنندگان تجهیزات ارسال شد و آنها می توانند تا 14 آگوست بازخورد خود را ارائه دهند. در صورت تصویب، از ژانویه 2026 اجرایی خواهد شد.

بر اساس این پیشنهادها، توپی که با سرعت چرخش کنترل شده توسط آزمایشگاه 127 مایل در ساعت برخورد می کند – از 120 مایل در ساعت – نباید بیش از 320 یارد حرکت کند. انتظار می رود که این تغییر فاصله ضربه زدن را به طور متوسط ​​14 تا 15 یارد برای طولانی ترین ضربه زنندگان با بالاترین سرعت کلاب کاهش دهد.

مدیر اجرایی R&A، مارتین اسلامبرز، گفت: «ما در طول این فرآیند از نزدیک با صنعت گلف کار کرده‌ایم و زمان صرف کرده‌ایم تا با دقت به دیدگاه‌های آن‌ها گوش دهیم و در مورد بازخورد مفید و سازنده‌ای که ارائه کرده‌اند تأمل کنیم. در هسته پیشنهاد ما تمایل به به حداقل رساندن تأثیر بر شکوفایی یک بازی تفریحی است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ما معتقدیم که قانون محلی مدل پیشنهادی به ما کمک می‌کند به گونه‌ای پیش برویم که از ویژگی‌های ذاتی ورزش محافظت کند و فشار برای طولانی‌تر کردن دوره‌ها را کاهش دهد. این یک موضوع مهم برای گلف است و برای حفظ چالش و جذابیت منحصر به فرد خود باید به آن پرداخت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …