نکات روز دوم جشنواره چلتنهام: Energumene می تواند قهرمان شود | جشنواره چلتنهام 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Energumene شانسی برای چمپیون چیس چهارشنبه بود، قبل از اینکه آخرین مسابقه خود را در تنها مسابقه فرعی دوران حرفه ای خود اجرا کند و او به عنوان یک شرط عالی در حدود 7-4 برای بردن قهرمانی تعقیب دو مایلی برای دومین سال متوالی درخواست می کند. .

به نظر می‌رسید که تعقیب‌کننده ویلی مولینز برای شکست دادن ادواردستون، رقیب اصلی بازار خود در روز چهارشنبه، در کلارنس هاوس چیس، و همچنین در نهایت با یک اشتباه اشتباه، هیچ لطفی به خود نکرد.

فرم قبلی او چند پوند را در مقابل ادواردستون و ادیتور دو ژیت قرار می دهد، که در کلارنس هاوس به پایان نزدیکی دست یافتند. با تاکتیک های مثبت بیشتری که احتمالاً این بار به کار گرفته می شود، هالک (3.30) و پل تاونند باید رکورد را در رویداد ویژه روز به ثبت برساند.

چلتنهام 1.30 پول یک چیز را در مسابقه افتتاحیه در روز دوم می گوید، با Impaire Et Passe از Willie Mullins که پس از حمایت پایدار در روزهای اخیر، به طور محکم به عنوان رهبر بازار معرفی شد. کتاب فرم دیگری را به عنوان برنده پیشنهاد می کند هرمس آلن در Challow Hurdle در ژانویه بهترین پیشنهاد است. زمان نیز قوی بود، حتی اگر هری کوبدن توانست در مراحل پایانی از پسش بربیاید، و نفر دوم بار دیگر فرم را در درجه دو مشخص کرد.

چلتنهام 2.10 اگر سر گرهارد بتواند یک تعقیب و گریز درجه یک را به برنده های جشنواره قبلی خود در Bumper (2021) و Ballymore Hurdle (2022) اضافه کند، یک سه گانه قابل توجه را تکمیل خواهد کرد، اما اگر بتواند یک گام خیلی دور را نشان دهد. گری کلمبه به بهترین شکل خود می دود تعقیب کننده گوردون الیوت پس از هفت بار شروع تحت قوانین شکست نخورده باقی می ماند و برای این مرحله تا سه مایل طراحی شده به نظر می رسد، که به شدت در بالای تپه ماند تا بالکو ساحلی را در ماه گذشته در گرید یک جزیره Scilly Islands Novice Chase شکست دهد.

چلتنهام 2.50 همه به جز تعداد انگشت شماری با شانس و حداقل ده ها نفر – از جمله مورد علاقه احتمالی، Run For Oscar – فقط با در نظر گرفتن این مسابقه آموزش دیده اند. معمولاً به نظر می رسد که ریسک خوب برای این نوع آزمایش مناسب باشد، اما اولویت حاشیه ای برای جوزف اوبراین است. سن سالوادور، که پس از نشان دادن یک چرخش خوب برای پیروزی در Punchestown در ماه دسامبر کنار گذاشته شد. او با کاپیتان کانبی، که در بازار کوتاه‌تر است، در آن فرم همخوانی دارد، اما همیشه به اندازه کافی در جلو می‌افتد و قیمت‌ها را در حدود 16-1 می‌بیند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

نکات چهارشنبه گرگ وود

نمایش دهید

چلتنهام 1.30 Hermes Allen (nb) 2.10 Gerri Colombe 2.50 San Salvador (Nap) 3.30 Energumene 4.10 Delta Work 4.50 Dads Lad 5.30 Bruno Charm

هانتینگدون 1.50 Not Another Muddle 2.30 Moore Margaux 3.10 Feel Good Inc 3.50 Corey’s Courage 4.30 Enduring Love 5.10 Rock On Tommy 5.50 Westerninthepark

نیوکاسل 5.05 Land Legend 5.40 Arabian Storm 6.15 Mintnthat 6.45 Grand Libya 7.15 Walking On Clouds 7.45 داکوتای جنوبی Sioux 8.15 Paddy K

کمپتون 6.00 Masai Mara 6.30 Woodstock 7.00 Brave Emperor 7.30 First Emperor 8.00 Hannah’s Return 8.30 Where’s Tom

از بازخورد شما متشکرم.

چلتنهام 4.10 کار دلتا جشن خداحافظی تایگر رول بزرگ در این مسابقه سال گذشته را خراب کرد و به نظر می رسد مطمئناً دوباره تمام ضرب و شتم را خواهد گرفت. گالوین، یک همراه ثابت در حیاط الیوت، در روزگار خود نیز در سطح بالایی قرار دارد، اما ممکن است حداقل به یک بیننده نیاز داشته باشد تا بتواند با این آزمایش منحصر به فرد کنار بیاید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …