داده های اف بی آی نشان می دهد که جنایات ناشی از نفرت ایالات متحده در سال 2021 افزایش نگران کننده ای را ادامه داد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس داده‌های FBI که روز دوشنبه منتشر شد، تعداد جرایم ناشی از نفرت در ایالات متحده در سال 2021 دوباره افزایش یافت و همچنان به افزایش نگران‌کننده ادامه داد.

جهش نزدیک به 12 درصد اطلاعات قبلی و ناقص FBI را معکوس می کند که به نظر می رسید کاهش یافته است اما فاقد داده های برخی از بزرگترین شهرهای کشور از جمله نیویورک و لس آنجلس است.

مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا-سن برناردینو، آمار جرایم ناشی از نفرت اکنون شامل آن شهرها به همراه داده های سایر بخش های بزرگ اجرای قانون می شود و مجموع این آمار بالاترین آمار در دهه های اخیر است. برایان لوین به آسوشیتدپرس گفت.

او گفت: «ما در عصری منحصربه‌فرد و نگران‌کننده هستیم که در آن جرایم ناشی از نفرت به‌طور کلی برای مدت طولانی‌تری افزایش می‌یابد که با رکوردهای شکسته‌شده مشخص می‌شود.

بیشتر قربانیان – 64.5٪ – به دلیل نژاد، قومیت یا اجدادشان هدف قرار گرفتند. بر اساس گزارش FBI، 16 درصد دیگر به دلیل تمایلات جنسی مورد هدف قرار گرفتند و 14 درصد موارد مربوط به سوگیری مذهبی بود.

ارعاب و تجاوز بیشترین بخش از پرونده ها را تشکیل می دهد و 18 قتل نیز جرایم ناشی از نفرت گزارش شده است.

جیل گاروی، رئیس ستاد مرکز ایالات غربی، گفت که نیمی از پرونده های مذهبی یهودیان را هدف قرار داده اند، یافته ای که در بحبوحه افزایش یهودی ستیزی به دست می آید.

گزارش روز دوشنبه همچنین بر نیاز به نگهداری بهتر سوابق تاکید دارد. گاروی گفت: “ما هنوز داده های کافی برای دانستن میزان مشکل به دست نمی آوریم.”

کمبود اطلاعات در گزارش قبلی که در ماه دسامبر منتشر شد عمدتاً به دلیل تغییر در نحوه گزارش پلیس اطلاعات خود به FBI بود. برای اطمینان از تصویر کامل تر، مقامات آژانس به عقب بازگشتند و به بخش های بزرگ اجازه دادند تا طبق سیستم قبلی گزارش دهند.

وانیتا گوپتا، دستیار دادستان کل ایالات متحده، گفت: “جنایت های نفرت انگیز و ویرانی هایی که آنها برای جوامع ایجاد می کنند، جایی در این کشور ندارند.” وزارت دادگستری متعهد به هر ابزار و منبعی است که برای مبارزه با خشونت با انگیزه سوگیری در همه اشکال آن در اختیار ما است.

گزارش روز دوشنبه چهار روز پس از آن منتشر شد که اکسل کاکس – یک مرد سفیدپوست 24 ساله اهل می سی سی پی – به دلیل سوزاندن یک صلیب در حیاط جلویی خود در دسامبر 2020 به سه سال و نیم زندان محکوم شد به این امید که یک خانواده سیاه پوست همسایه را بترساند. کنار رفتن. دادستان فدرال در بیانیه ای اعلام کرد کاکس همچنین به این خانواده توهین های نژادپرستانه پرتاب کرده بود.

سوزاندن صلیب ها نمادی است که در طول تاریخ مورد علاقه برتری گرایان خشن سفیدپوست بوده است و محکومیت کاکس پس از اعتراف وی به جرم نفرت فدرال و همچنین نقض قانون مسکن عادلانه صادر شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …