بازگشت چلسی با اخراج اسکینر توسط اسپرز – پادکست هفتگی فوتبال زنان | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در غلاف این هفته: در هفته چلتنهام، چقدر مناسب در مسابقات هستیم!

مسابقات قهرمانی و مسابقه های اخراجی در کانون توجه قرار دارند زیرا چلسی با دماغه پیروز می شود و ریحان اسکینر در حصار نهم سقوط می کند.

در همین حال، مسابقه برای جلوگیری از سقوط سرعت بیشتری پیدا می کند، مارک اسکینر یک ناهنجاری داوری دارد و آیا بانی شاو به تنهایی فصل منچسترسیتی را نجات می دهد؟

ما همه اینها را مورد بحث قرار خواهیم داد، به دیدارهای آخر این هفته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی نگاه خواهیم کرد – و اختلاف فاحش بین صندوق جوایز مردان و زنان را برجسته خواهیم کرد، که نشان می دهد چقدر پیشرفت باقی مانده است.چلسی اف سی مقابل منچستر یونایتد - سوپر لیگ زنان بارکلیز<br />کینگستون آپون تیمز، انگلیس – 12 مارس: سام کر از چلسی با هم تیمی اش لورن جیمز پس از به ثمر رساندن اولین گل تیمش در جریان بازی سوپر لیگ زنان اتحادیه فوتبال انگلیس بین چلسی و منچستریونایتد جشن می گیرد. Kingsmeadow در 12 مارس 2023 در Kingston upon Thames، انگلستان.  (عکس از هریت لندر – چلسی اف سی/گتی ایماژ)” src=”https://i.guim.co.uk/img/media/c5810ff37261a75c045b3d0bbc4fc0197efd4222/0_155_3516_2110/master/3516.jpg?width=300&quality=85&auto=format&fit=max&s=2c8c7e620b19c8b76a6084da23a01f51″/> </picture></p></div><p> <input type=

عکس: هریت لندر / چلسی اف سی / گتی ایماژ

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سرمقاله مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های طرفدار کرملین ویدئویی از حمله سربازان اوکراینی به زن و نوزاد را ضبط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های طرفدار کرملین در حال نمایش …