هزاران نفر با ناتوانی های یادگیری در بیمارستان، برخی برای سال ها به دام افتاده اند | ناتوانی یادگیری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس تحقیقات، هزاران نفر از افراد مبتلا به ناتوانی های یادگیری در بیمارستان های طولانی مدت به دلیل کمبود حمایت روانی و سیستم های درمانی بسیار پیچیده گیر افتاده اند.

گزارش دانشگاه بیرمنگام همراه با نمایشگاهی از هنرمند خیابانی برانداز فوکا ولف با عنوان “چرا در بیمارستان گیر کرده ایم؟” منتشر شده است.

این هنرمند ساکن بیرمنگام که به‌خاطر شوخی‌های بیلبوردش شناخته می‌شود، یک گالری را برای نشان دادن نامرئی بودن افراد در بیمارستان‌های طولانی مدت مانند واحدهای ارزیابی و درمان یا واحدهای امن ایجاد کرده است.

حدود 2000 نفر با ناتوانی های یادگیری و/یا افراد اوتیستیک در هر زمان در بیمارستان بستری می شوند که بیش از نیمی از آنها بیش از دو سال بستری هستند، در حالی که 350 نفر بیش از 10 سال در بیمارستان بستری بوده اند.

من برخی از این داستان های ترسناک را خواندم و به نظر می رسید که مربوط به دوران ویکتوریا باشد. من نمی توانستم چیزی را که می شنیدم باور کنم. «با نمایشگاه، نمی‌خواستم آن را مفهومی کنم، می‌خواستم آن را روی بینی داشته باشم.

«معمولاً سعی می‌کنم با کارم مردم را بخندانم، اما با این کار می‌خواستم مردم را واقعاً در شکم قرار دهم.»

نقطه کانونی نمایشگاه نقل قولی از یک بیمار است – “من خیلی از مادرم دور هستم” – که در زیر یک نور UV ظاهر می شود زمانی که اتاق تاریک است، احاطه شده توسط پیچ و خم “غیر ممکن” بدون خروجی.

کار او پاسخی است به تحقیقات و داستان های گردآوری شده توسط دانشگاهیان دانشگاه بیرمنگام، که با 27 فرد مبتلا به ناتوانی های یادگیری ساکن در سه بیمارستان در انگلستان، و همچنین اعضای خانواده، کارکنان بیمارستان، کمیسیون ها، مددکاران اجتماعی، مدافعان و ارائه دهندگان مراقبت های اجتماعی مصاحبه کردند.

فوکا گرگ روبروی نمایشگاه
فوکا ولف در مقابل بخش دیگری از نمایشگاه خود ایستاده و پیچ و خم اجتناب ناپذیری را به تصویر می کشد. عکس: آیکون

آنها بسیاری از مسائل را شناسایی کردند که افراد را در سیستم گرفتار نگه می‌دارد، مانند برنامه‌ریزی ضعیف و هماهنگی بین خدمات مختلف، و سیستم‌های پیچیده که باعث می‌شود بیماران از حلقه‌ها برای خروج از آن بپرند.

«مردم درباره بیمارستان‌ها صحبت می‌کردند که مکان‌هایی کاملاً آسیب‌زا هستند. جان گلسبی، استاد بهداشت و مراقبت های اجتماعی در دانشگاه بیرمنگام که این پروژه را رهبری می کرد، گفت: بیمارستان خانه نیست، جایی نیست که شما باید زندگی کنید.

“این یک محیط مصنوعی بسیار قفل شده است، بنابراین مردم اغلب آن را استرس زا می دانند. برخی از مردم نیازهای بسیار پیچیده‌ای برای مراقبت‌های بهداشتی و اجتماعی دارند، اما آنها همچنین در این بیمارستان‌ها گاهی مایل‌ها دورتر از دوستان، خانواده و جوامع خود هستند.»

یکی از کارکنان بیمارستان که در این گزارش نقل شده است، گفت: «ما افرادی را داشتیم که واقعاً خیلی بد بودند. گرفتیم [them] واقعاً خوب است و ناگهان جایی برای این بیماران وجود ندارد که بروند و سپس می‌مانند و حالشان بدتر می‌شود.»

این تحقیق برای ایجاد یک راهنما و یک فیلم آموزشی برای کارکنان بیمارستان های طولانی مدت استفاده شده است و نویسندگان امیدوارند که به افزایش آگاهی در مورد این موضوع کمک کند.

گلاسبی گفت: «حدود 10 سال است که سیاست دولت برای جلوگیری از این وضعیت بوده و پیشرفت به طرز دردناکی کند بوده است. انجمن.

ما استدلال کرده‌ایم که شاید در گذشته بیش از حد به این مسائل از یک منظر از بالا به پایین برخورد کرده‌ایم، و باید از تجربیات زندگی افرادی که واقعاً در بیمارستان هستند و خانواده‌هایشان برای یافتن راه‌حل‌های بهتر استفاده کنیم. ”

این نمایشگاه تا 19 اسفند ادامه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لابی‌ها در بازنگری 80 میلیارد دلاری IRS بایدن از بین بروند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – بازنگری 80 میلیارد دلاری دولت …