NRL دور پراید را در سال 2023 رد می کند زیرا بازیکنان راه اندازی چند فرهنگی را تحریم می کنند | NRL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

NRL پس از انتخاب دورهای مضمون مشابه در تقویم 2022، دور پراید را در این فصل معرفی نخواهد کرد.

مقامات NRL اولین دور تخصصی خود را روز سه شنبه با یک رویداد چند فرهنگی در بلمور با حضور چندین مدرسه و تعدادی از بزرگان کانتربری آغاز کردند.

زمانی که در نوامبر گذشته اعلام شد، دورهای موضوعی در قرعه کشی ظاهر نشدند، با رئیس کمیسیون ARL، پیتر ولاندیس، حق اضافه کردن آنها را قبل از شروع فصل محفوظ می دارد.

موضوع دور پراید همچنان موضوعی دشوار برای لیگ است، زیرا سال گذشته هفت بازیکن مانلی پیراهن رنگین کمانی باشگاه را در زنان در دور لیگ بایکوت کردند.

در آن زمان، اسکات پن، مالک Manly از NRL خواست تا یک دور پراید در سطح لیگ را معرفی کند، با این که باشگاه از آن زمان تایید کرده بود که امسال با نوار رنگین کمان به تنهایی پیش نخواهند رفت.

NRL از آن زمان امکان برگزاری یک دور احترام را با ابتکاری که نظر همه را می پذیرد، بررسی کرده است. اما منابع نزدیک به این وضعیت اکنون تأیید کرده اند که NRL به همان مضامین سال گذشته خواهد ماند و موارد جدیدی را به تقویم امسال اضافه نخواهد کرد.

اندرو ابدو، مدیر اجرایی NRL، وقتی در مورد این موضوع سوال شد، گفت که تقویم لیگ اکنون برای سال 2023 تنظیم شده است.

ما در حال گذراندن فصل با دورهای موضوعی هستیم. ما انتظار نداریم که تغییری ایجاد کنیم.» تمرکز ما در حال حاضر بر روی دور چندفرهنگی است، و در حالی که در طول فصل پیش می‌رویم، سایر دوره‌ها را خواهید دید.

این بدان معناست که NRL در سال 2023 به یک دور سرطان چند فرهنگی، بومی، زنان، آنزاک و مغز خواهد پیوست.

بازیکنان NRL به طور قابل توجهی در راه اندازی دور چندفرهنگی روز سه شنبه، به عنوان بخشی از تحریم مداوم رویدادهای NRL، غایب بودند. هنوز چند مورد از سوی اتحادیه بازیکنان و NRL در مذاکرات قرارداد جمعی مورد توافق قرار نگرفته است، از جمله سیستم انتقال پیشنهادی از دفتر مرکزی.

یک برگه قرارداد و یک سند طولانی‌تر نیز باید همچنان نوشته شود، در حالی که پنجره قرارداد برای بازیکنان زن بسته است زیرا هر دو طرف جزئیات نهایی شرایط خود را مشخص می‌کنند. عبدو در عوض به سانی بیل ویلیامز، حازم المصری و ویلی میسون، برندگان جایزه برتر کانتربری در سال 2004 پیوست تا به بلمور بازگشتند.

این دور سال گذشته معرفی شد تا منعکس کننده 63 میراث ملی مختلف در NRL و 29 درصد از بازیکنان متولد خارج از استرالیا باشد. بیش از نیمی از بازیکنان NRL و NRLW دارای والدینی هستند که در خارج از کشور متولد شده اند، در حالی که 45٪ از بازیکنان در بازی مردان به عنوان Pasifika و 10٪ به عنوان بومی شناخته می شوند.

عبدو خود اصالتاً آفریقای جنوبی – لبنانی است و او و ولاندیس قبلاً در مورد اینکه لیگ راگبی چگونه به خانواده هایشان در استرالیا کمک کرده است صحبت کرده اند. «استرالیا چند فرهنگی است، لیگ راگبی چند فرهنگی است. و این چیزی است که من واقعاً به آن افتخار می کنم و احساس خوشبختی می کنم که بخشی از آن هستم.»

ما همچنین لیگ در هارمونی را جشن می گیریم، برنامه ای که در حدود 120 مدرسه در سراسر سیدنی اجرا می شود و همه چیز در مورد فراگیر بودن است. استفاده از زبان لیگ راگبی و ورزش برای گرد هم آوردن مردم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت‌های آب در انگلیس با جریمه‌های سخت‌تر تحت طرح «آلای‌دهنده‌ها بپردازند» مواجه می‌شوند | خدمات رفاهی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شرکت های آب در انگلیس …