وندی رنارد پس از اخراج کورین دیاکر آماده بازی مجدد برای فرانسه است | تیم فوتبال زنان فرانسه

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وندی رنارد، کاپیتان سابق تیم ملی فرانسه، که ماه گذشته اعلام کرد از تیم ملی کناره‌گیری می‌کند، گفت اگر جانشین کورین دیاکره به عنوان سرمربی او را شایسته فراخوانی بداند، آماده بازگشت است.

رنار گفته بود که برای حفظ سلامت روانی خود در جام جهانی زنان امسال بازی نخواهد کرد و RMC Sport گزارش داد که او تا زمانی که دیاکره هدایت فرانسه را برعهده دارد، نماینده فرانسه نخواهد بود.

هفته گذشته دیاکره به توصیه یک کمیته اجرایی توسط فدراسیون فوتبال فرانسه اخراج شد و رنار به ایستگاه رادیویی اروپا 1 گفت که اگر مربی بعدی بخواهد با او کار کند، حاضر است برگردد.

اگر با باشگاهم عملکرد خوبی داشته باشم، این مربی است که مرا انتخاب می کند… اما چرا که نه [make a return]؟” مدافع لیون گفت. “من در قلب یک رقیب هستم. من عاشق این پیراهن هستم و می‌خواهم برای کسب عنوان قهرمانی با آن دست به هر کاری بزنم.»

فرانسه به دنبال کسب اولین جام جهانی خود در این مسابقات است که به میزبانی نیوزلند و استرالیا از 20 جولای تا 20 آگوست برگزار می شود. آنها مبارزات خود را در گروه F در مقابل جامائیکا قبل از رویارویی با برزیل و پاناما آغاز کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …