دیده بان می گوید HMP Aylesbury توسط تغییر سیاست وزارت دادگستری در هرج و مرج قرار گرفته است | زندان و تعلیق

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک سازمان دیده بان رسمی دریافته است که زندانی که در مورد افراد محکوم به جرایم خشونت آمیز تخصص دارد، با تغییر سیاستی که توسط وزارت دادگستری دومینیک راب برای مقابله با افزایش ملی تعداد زندانیان ارائه شده، “به هرج و مرج” کشیده شده است.

رئیس بازرس زندان ها گفت که HMP Aylesbury “به طور ناگهانی و بدون مشورت، اطلاع یا حمایت کافی” در ماه اکتبر به یک زندان آموزشی رده C تبدیل شد.

با افزایش تعداد زندانیانی که نیاز به اسکان در نقاط دیگر زندان دارند، صدها مجرم رده C یا کم خطر به زندان آورده شده اند. حدود 23 درصد از جمعیت زندانیان مردان 18 تا 21 ساله هستند که به جرایم خشونت آمیز محکوم شده اند و در حال گذراندن محکومیت های طولانی هستند.

این تغییر زمانی رخ می‌دهد که دولت آماده می‌شود تا جمعیت کل زندانیان از 84000 به 94000 تا مارس 2025 افزایش یابد.

فشار بر املاک زندان منجر به آماده شدن سلول های پلیس برای زندانیان شده است. هفته گذشته، وزارت دادگستری شروع به راه اندازی 1000 سلول استقرار سریع در سراسر املاک زندان برای افزایش ظرفیت زندان کرد.

چارلی تیلور، رئیس بازرس زندان‌ها، گفت آیلسبری با نقش موجود خود دست و پنجه نرم می‌کرد، اما اکنون زندانی «آشوب» است که زندانیان را با «کم کاری یا بی‌کاری» آزاد می‌کند تا خطر ارتکاب مجدد جنایت را کاهش دهد.

چالش‌ها با این طراحی مجدد ناگهانی و پر هرج و مرج به یک زندان آموزشی رده C همراه با مشکلات شدید کارکنان تشدید شده است.

زندان به حمایت قابل توجه و فوری از سوی سرویس زندان نیاز دارد تا سطح خطری که نه تنها برای زندانیانی که در آنجا نگهداری می‌شوند، بلکه برای جامعه‌ای که مجرمان پرخطر در آن‌ها آزاد می‌شوند بدون هیچ کاری یا کم کاری برای کاهش خطر ابتلا به آن‌ها وجود دارد. تکرار جرم،” او گفت.

بازرسان در ماه های نوامبر و دسامبر متوجه کمبود کارکنان در تمام مقاطع و رشته ها در آیلسبری شدند. این شامل دسترسی به مراقبت های بهداشتی، زمان خارج از سلول، آموزش، مهارت ها و خدمات کار و توانبخشی بود.

در این گزارش آمده است که در بخش مراقبت های بهداشتی، وضعیت به قدری وخیم بود که سازمان زندان نمی توانست زندانیان بالای 40 سال را به آنجا بفرستد، زیرا نمی توانستند در زندان به طور ایمن از آنها مراقبت کنند.

نزدیک به 40 درصد از زندانیان بیکار بودند و کمتر از یک ساعت در روز از سلول خود خارج می شدند، در حالی که بسیاری از زندانیان به بازرسان گفتند که نمی توانند هر روز دوش بگیرند.

در همین حال، افراد شاغل به دلیل کمبود کارکنان یا تجهیزات خراب، اغلب نمی‌توانستند از این مزیت بهره مند شوند.

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: “ما هر سال 155 میلیون پوند بیشتر برای خدمات مشروط سرمایه گذاری می کنیم. همانطور که در این گزارش اشاره شده است، ما همچنین در حال پیشرفت واقعی در ارائه اسکان پایدار برای ترک‌های آسیب‌پذیر زندان هستیم.»

اندرو نیلسون، مدیر کمپین ها در لیگ هاوارد برای اصلاحات کیفری، گفت: «این گزارش نشان می دهد که چرا افزایش جمعیت زندانیان با اندک فکر کردن درباره عواقب آن، مشکلات بیشتری را برای همه ایجاد می کند.

زندانی با کمبود کارکنان که مکرراً در کمک به جوانان جوان برای ترک جرم و جنایت شکست خورده است، اکنون تحت فشار بیشتری قرار گرفته است، زیرا دولت برای پاسخ به تعداد روزافزون به اقدامات وحشتناک متوسل شده است. نتیجه فاجعه بار بوده است، با حمایت اندک یا بدون حمایت برای آماده سازی مردم برای آزادی ایمن.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در گزارش دیگری که در روز سه‌شنبه منتشر شد، بازرسی HM مشروطیت دریافت که بررسی‌های مربوط به آزار خانگی در کمتر از نیمی از موارد بررسی شده تکمیل شده است.

این گزارش که 97 مورد از افراد آزاد شده با مجوز را تا 9 ماه پس از آزادی به طور عمیق مورد بررسی قرار داد، همچنین نشان داد:

  • تنها چهار نفر از هر 10 زندانی پس از آزادی از بازداشت به اقامتگاه‌های مستقر می‌روند.

  • فقط 8 درصد از افرادی که برای کار در دسترس بودند، مشغول به کار شدند.

  • نرخ فراخوان بالا بود، به طور متوسط ​​30٪ به بازداشت بازگردانده شدند – از هر 10 مورد، چهار نفر در عرض 28 روز پس از آزادی بودند.

  • 30 درصد کسری افسران آزمایشی شاغل تمام وقت در پست در مقابل تعداد کارکنان مورد نیاز 6160 نفر وجود دارد.

پیتر داوسون، مدیر تراست اصلاحات زندان، گفت: «بیهوده است که از خدماتی که به زندانیان آزاد شده کمک می‌کند دست از ارتکاب جنایت بردارند و از زندان دور بمانند، بی‌معنی است. اما این دقیقاً همان کاری است که دولت انجام می دهد. سازماندهی مجدد بی پایان و کمبود منابع این فرآیند را تضعیف کرده و عموم را در معرض خطر قابل اجتناب قرار داده است.

سخنگوی سرویس زندان گفت: «ما قبلاً برای رسیدگی به نگرانی‌های مطرح‌شده در این گزارش، از جمله تقویت کارکنان خط مقدم و افزایش دسترسی به آموزش و کار برای زندانیان، اقدام قاطعی انجام داده‌ایم.

همانطور که عموم مردم به درستی انتظار دارند، ما همچنین در حال کار با دیگران در سراسر سیستم عدالت کیفری هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که از املاک زندان به طور موثر استفاده می شود در حالی که ما با ارائه بزرگترین گسترش مکان های زندان در یک قرن پیش می رویم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

در صورت پیروزی اپوزیسیون در انتخابات، توافق ترکیه با اتحادیه اروپا برای مهاجران چه خواهد شد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ترکیه در حال شمارش معکوس برای …