میچ مک کانل پس از درمان به دلیل ضربه مغزی از بیمارستان مرخص شد | سنای آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سخنگوی میچ مک کانل روز دوشنبه پس از اینکه رهبر جمهوری خواه مجلس سنا به دلیل ضربه مغزی تحت درمان قرار گرفت، از بیمارستان مرخص شد و به گفته یک سخنگوی، به بهبودی خود در یک مرکز توانبخشی بستری ادامه خواهد داد.

دفتر مک کانل گفت که پزشکان او در آخر هفته متوجه شدند که او همچنین پس از اینکه عصر چهارشنبه در هتل والدورف آستوریا در واشنگتن زمین خورد و سقوط کرد، دچار “شکستگی جزئی دنده” شده است.

دیوید پاپ، سخنگوی مک‌کانل، در بیانیه‌ای گفت: بهبود ضربه مغزی رهبر مک‌کانل به خوبی پیش می‌رود و رهبر امروز از بیمارستان مرخص شد. “به توصیه پزشک وی، گام بعدی یک دوره فیزیوتراپی در یک مرکز توانبخشی بستری قبل از بازگشت او به خانه خواهد بود.”

این دفتر هیچ جزئیات بیشتری در مورد وضعیت مک کانل یا مدت زمان غیبت او ارائه نکرد. ضربه مغزی می تواند صدمات جدی باشد و برای بهبودی زمان ببرد و حتی یک حادثه تکان مغزی می تواند توانایی های فرد را در حین بهبودی محدود کند.

مشخص نیست که غیبت طولانی مدت او چه تأثیری بر رویه سنا خواهد داشت. مجلس سنا بعد از تعطیلات آخر هفته عصر روز سه شنبه به واشنگتن بازمی گردد و قرار است تا پایان ماه مارس جلسه داشته باشد.

سناتور 81 ساله کنتاکی در شام چهارشنبه بعد از پذیرایی از صندوق رهبری سنا، کمیته مبارزاتی همسو با او بود، که زمین خورد و افتاد.

جراحت سر مک کانل تقریباً چهار سال پس از آن رخ می دهد که او در خانه اش در کنتاکی زمین خورد و از ناحیه کتف دچار شکستگی شد که نیاز به جراحی داشت. مجلس سنا به تازگی تعطیلات تابستانی را آغاز کرده بود و او چند هفته در حالی که بهبود می یافت از خانه کار می کرد.

در آغاز بحران کووید-19، مک کانل در مورد تجربه اولیه دوران کودکی خود در مبارزه با فلج اطفال صحبت کرد. او توضیح داد که چگونه مادرش اصرار داشت که او در دوران کودکی از پای خود دور بماند و از طریق یک رژیم فیزیوتراپی مصمم با او کار کند. او اعتراف کرده است که در بزرگسالی در بالا رفتن از پله ها مشکل دارد.

مک کانل که برای اولین بار در سال 1984 انتخاب شد، در ژانویه با شکستن رکورد قبلی 16 ساله، به طولانی ترین رهبر سنا تبدیل شد که کنگره جدید تشکیل شد.

مک کانل یکی از چندین سناتوری است که اخیراً به دلیل بیماری یا بستری شدن در بیمارستان غایب بوده است. سناتور 53 ساله دموکرات، جان فترمن، که سال گذشته در طول مبارزات انتخاباتی خود دچار سکته مغزی شد، انتظار می‌رفت که برای چند هفته در خارج از خانه بماند زیرا تحت مراقبت برای افسردگی بالینی قرار گرفته بود. و سناتور دایان فاینستاین، 89 ساله، اوایل این ماه گفت که برای درمان زونا در بیمارستان بستری شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نمونه‌های خاردار خاردار «دیدنی» در میان سیل‌های Lismore کلیدی برای نقشه‌برداری گونه‌ها | زندگی دریایی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در حالی که سیل لیزمور …