هیلی خواهان تغییرات برنامه حقوقی برای افراد جوان است

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

MYRTLE BEACH، SC — نیکی هیلی، نامزد جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری، تغییراتی را در برنامه‌های استحقاق نسل‌های جوان‌تر پیشنهاد می‌کند که در صورت انتخاب شدن، راه را برای کاهش احتمالی امنیت اجتماعی و مدیکر باز می‌کند.

در یک گردهمایی مبارزاتی دوشنبه شب در میرتل بیچ، کارولینای جنوبی، هیلی قول داد که به مزایای افراد مسن که با تضمین های مشخصی از آینده مالی بازنشسته شده اند، دست نزند.

هیلی گفت: «ما آن را از سالمندان نمی گیریم. ما آن را به کسی که چیزی به او قول داده شده نمی‌دهیم. پدر و مادر من 80 ساله هستند. من نمی‌خواهم کسی به آنها دست بزند.»

اما هیلی که اولین ایستگاه کمپین خود را در کارولینای جنوبی پس از راه اندازی کمپین خود در ماه گذشته انجام داد، گفت فرزندانش که هر دو در دهه 20 زندگی خود هستند، بخشی از نسلی هستند که باید مزایا را برای آنها تغییر داد.

هیلی، فرماندار سابق کارولینای جنوبی و سفیر ایالات متحده در سازمان ملل، گفت: «اینها کسانی هستند که ما به آنها می گوییم قوانین تغییر کرده اند – هر کسی که تازه وارد این سیستم شود. اصلاحات استحقاق را اینگونه انجام می دهید. شما به آنها اطلاع دهید، به هر حال به شما کمک نمی کند، زیرا تامین اجتماعی 10 سال دیگر ورشکست می شود، مدیکر در 5 سال دیگر ورشکست می شود. ما باید کاری انجام دهیم. ر.”

اکثر جمهوری خواهان برجسته اخیراً به دنبال اعلام عدم تمایل خود برای دست زدن به برنامه های استحقاق هستند، اگرچه حزب جمهوری خواه سابقه طولانی در تهدید به کاهش مزایا دارد. پرزیدنت جو بایدن که قول داده است از برنامه ها “دفاع و تقویت کند” با تشویق جمهوری خواهان کنگره مواجه شد که در سخنرانی خود در مورد وضعیت اتحادیه گفت “برخی جمهوری خواهان خواهان غروب مراقبت های پزشکی و تامین اجتماعی هستند.”

دموکرات ها به طرحی از سوی سناتور جمهوری خواه ریک اسکات از فلوریدا که سال گذشته ارائه شد، اشاره کرده اند که بر اساس آن همه قوانین مربوط به هزینه های فدرال باید در پنج سال آینده غروب کنند، مشروط به رای گیری در کنگره که می تواند برنامه ها را حفظ کند. پس از سخنرانی بایدن، اسکات طرحی را برای معافیت تامین اجتماعی، مدیکر، امنیت ملی، مزایای جانبازان و سایر خدمات ضروری اصلاح کرد.

این برنامه ها در برابر مهلت های ورشکستگی قرار می گیرند. پیش بینی ها می گویند که تامین اجتماعی قادر نخواهد بود مزایای وعده داده شده خود را در حدود 12 سال دیگر پرداخت کند و مدیکر نیز تنها تا پنج سال دیگر قادر به پرداخت آن نخواهد بود. اقتصاددانان می گویند که هر دو برنامه بدهی ملی را در دهه های آینده بالاتر می برد و نسل بعدی قانون گذاران را مجبور به انتخاب دندان قروچه می کند.

سایرین در حوزه ریاست جمهوری این موضوع را جدی گرفته اند. روز دوشنبه در داونپورت، آیووا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا متعهد شد که برنامه ها را همانطور که هست حفظ کند. او گفت: «من مدیکر را قطع نمی‌کنم و تأمین اجتماعی را قطع نمی‌کنم».

هیلی که یکشنبه در فاکس نیوز صحبت می کرد، پیشنهاد افزایش سن بازنشستگی «به گونه ای که با امید به زندگی مطابقت داشته باشد» را مطرح کرد، ایده ای که او در طول دوره های دیگر کمپین بدون تعیین سن خاصی به آن اشاره کرده است.

از نظر هیلی، اصلاح حقوق باید شامل حرکتی برای «محدود کردن مزایا برای ثروتمندان» و همچنین توسعه Medicare Advantage باشد که در آن شرکت‌های خصوصی طرح‌هایی را ارائه می‌دهند که توسط دولت برای مراقبت بازپرداخت می‌شوند.

هیلی گفت: «بیایید رقابت را ایجاد کنیم. “برنامه های عالی وجود دارد – باعث کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی می شود. شما با بودجه اینگونه برخورد می کنید. این کاری است که ما انجام خواهیم داد.”

هیلی در مورد محدودیت های سنی و همچنین پیشنهاداتی برای آمریکایی های ثروتمندتر جزئیاتی را در مورد آنچه در ذهن دارد مشخص نکرده است.

از زمان افتتاح کمپین خود در 15 فوریه، هیلی در آیووا و نیوهمپشایر توقف داشته است، در کنفرانس کنش سیاسی محافظه‌کاران سخنرانی کرده و در گردهمایی‌های آمریکایی‌ها برای شکوفایی و جمع‌آوری پول در نیویورک پول جمع‌آوری کرده است – اگرچه کمپین گفته است که ارقام جمع‌آوری کمک مالی را منتشر نخواهد کرد. تا پایان سه ماهه اول

___

در http://twitter.com/MegKinnardAP می‌توانید با مگ کینارد تماس بگیرید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …