Tenacious استرالیا امیدی برای مسابقات جهانی تست دارد | تیم کریکت استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مندر سال 2017، تیم تست استرالیا پس از چهار تست با شکست 2-1 از هند به خانه بازگشت. در سال 2023، امتیاز یکسان بود. در سری اول، گردشگران از یک زمین چرخشی برای برنده شدن در تیراندازی بهتر استفاده کردند، بازی ای را که در اختیار داشتند را زیر پا گذاشتند، روز آخر را به تساوی کشاندند و با اختلاف قابل توجهی شکست خوردند. این بار آنها با یک باخت بزرگ شروع کردند، در مسابقه دوم دست و پا زدند، در ضربات سوم پیروز شدند و برای پایان دادن به تساوی به پایان رسیدند.

نتایج ارزش خوشحالی ندارند، اما با توجه به اینکه هند در بیش از یک دهه سه بازی را باخته و 36 برد را کسب کرده است، این واقعیت که تورهای استرالیا دو مورد از این بردها را به همراه داشته است ارزش کمی رضایت را دارد. توالی نتایج به این معنی بود که سال 2017 داستانی از پیشتازی و عقب نشینی بود، در حالی که سال 2023 شانس پیروزی در یک سری را در پنج روز از دست داد، اما با سرسختی بعید از آن سطح پایین مبارزه کرد. اینکه کدام سناریو باعث می شود بازیکنان از دست رفته احساس بهتری نسبت به شرایط داشته باشند، یک موضوع است.

از نظر انتقادی، هر دو سریال یکی را نشان دادند که از بین رفت. در بنگالور، در سال 2017، استرالیا به 188 در یک زمین دشوار نیاز داشت، اما راویچندران اشوین در یک فروپاشی 6 به 11 از آن خارج شد. این بار دهلی بود، حتی پس از آن که اجازه داد هند در اولین دوره های خود رونق بگیرد، زمانی که استرالیا با امتیاز 86 بر روی بونسن پیشتاز بود. سقوط هشت برای 28 به هند یک هدف قابل تعقیب داد. تغییر نتیجه تست دوم ممکن است نتایج بعدی را تغییر دهد، اما اجازه دادن به آن یکی برای بازیکنان مهم است.

مارنوس لابوشاگن با عصبانیت که پس از تضمین قرعه‌کشی نهایی در مرز ایستاده بود، گفت: «ما آن بازی دهلی را داشتیم. ما دو روز تیم بهتری بودیم و آن را درست کردیم. در یک ساعت کمی وحشت، احتمالا بی تجربگی خود را در این شرایط نشان دادیم.

این همان چیزی است که واقعاً دردناک است. ما آکسار را می گیریم [Patel] بیرون با آن توپ بالا که [Usman Khawaja] موفق نشدیم و ناگهان 70 ران برتری داریم. شما این را به 120 ما اضافه می کنید، حتی در بدترین حالت که به 200 تبدیل می شود، و 200 روی آن ویکت، کل دینامیک بازی را تغییر می دهد. آن یکی از ما واقعاً ناامیدکننده بود.»

شوت مارنس لابوشاگن برای استرالیا مقابل هند
مارنس لابوشاگن در تساوی پایانی خود مقابل هند، امتیاز 63 شکست ناپذیر استرالیا را به ثمر رساند. عکس: رابرت سیانفلون/گتی ایماژ

قرعه کشی احمدآباد برای همه به طرز خسته کننده ای به پایان رسید، استرالیا سومین اینینگ خود را با 91 دوش عقب شروع کرد و در زمینی که تقریباً هیچ چیز برای بولرها ارائه نکرد، حتی پس از پنج روز ترافیک، 84 پیش بود. لابوشاگن به 63 نرسید و استیو اسمیت 10 در حالی که دو ساعت پایانی را شکست داد به امتیاز 10 رسید. کمی هوشمندی اسمیت همه چیز را به پایان رساند: نیاز به رسیدن به 75 اور در روز برای لغو مسابقه، او اعلام کرد که اینینگ پس از 72.1 بسته شده است، به این معنی که اوور جزئی رها شد و دو نفر دیگر به دلیل تغییر اینینگ حذف شدند. هر دو تیم 10 دقیقه زودتر از بازداشت خارج شدند.

برای لابوشاگن، تیمش باید در ابتدای مسابقه بیشتر با خفاش کار می کرد تا امیدی به نتیجه داشته باشد. “این چیزی است که من با این نوع ویکت ها کنار می روم، 600 تقریبا حداقل شماست. اگر در اولین اینینگ 600 بگیرید، کل پویایی بازی را تغییر می دهد، شما را در صندلی جعبه قرار می دهد، جایی که حتی گرفتن 480 همچنان آنها را روی صندلی راننده قرار می دهد.

با این حال، آنچه سال 2023 را از سال 2017 متمایز می کند، پس اسکریپت جذابی است. از آن سری قبلی، مسابقات قهرمانی آزمون جهانی با قهرمانی نیوزلند در فینال افتتاحیه برگزار شد. این بار فینالیست ها استرالیا و هند هستند. کمتر از سه ماه دیگر همین تیم ها در Oval لندن به مصاف هم خواهند رفت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سری‌های بین دو کشور در دیدار بعدی آنها در سال 2024 از چهار مسابقه به پنج افزایش می‌یابد و استرالیا می‌تواند به فینال WTC به عنوان پنجمین مسابقه نگاه کند. آن را برد و آنها می توانند 2-2 را همراه با یک قطعه نقره جدید مدعی شوند. اگر هند این عنوان را به دست آورد، استرالیا را در استرالیا، هند و انگلیس شکست داده است، یک سکانس سه کشوری که به ژانویه 2015 بازمی گردد.

در هر صورت، نتیجه به مجموعه Border-Gavaskar که به تازگی به پایان رسیده است، زمینه اضافه خواهد کرد. یک پاداش برای استرالیا، تجربه بانکی برای بازیکنان آینده است – لابوشاگن، تراویس هد، تاد مورفی، مت کوهنمان، کامرون گرین. آنها همچنین بازیکنان باتجربه ای را که چهار سال دیگر در سفر بعدی هند نخواهند بود از دست خواهند داد: اسمیت، خواجه، میچل استارک، شاید ناتان لیون.

قدم به جلو، قدم به عقب. رضایت از یک شکست رقابتی یک چیز است. برای تبدیل آن به یک برد به مراحل بسیار بیشتری نیاز دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …