روز اول جشنواره چلتنهام: بازی‌بازان می‌توانند آخرین بار با Happygolucky بخندند جشنواره چلتنهام 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

با توجه به اینکه Constitution Hill احتمالاً به‌عنوان کم‌هزینه‌ترین مورد علاقه‌مندی در تاریخ Champion Hurdle معرفی می‌شود، تعقیب نقص نهایی احتمالاً در روز افتتاحیه جشنواره مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار خواهد گرفت. Happygolucky (2.50) شانس بسیار خوبی در حدود 16-1 برای پیشرفت در رتبه دوم نزدیک خود در همان مسابقه در سال 2021 دارد.

کیم بیلی به وضوح برنامه خود را در این فصل حول محور بازگشت به جشنواره تنظیم کرده است و پس از پایان سفر ناکافی دفعه قبل، تا سه مایل به علاوه با گونه‌های گونه‌ای که برای اولین بار در آن حضور داشتند، عقب‌نشینی کرد. به نظر می رسد هر چیزی نزدیک به بهترین فرم او، او را به یک بازیکن بزرگ تبدیل کند.

چلتنهام 1.30 یک مورد جذاب برای او-یا-علیه-او برای شروع جلسه. Facile Vega، برنده فصل گذشته Champion Bumper، سومین مورد علاقه، Il Etait Temps، را با چیزی که در ماه دسامبر داشت شکست داد، اما در ماه گذشته رکورد شکست ناپذیری خود را به همان اسب در جشنواره مسابقه دوبلین تسلیم کرد. خطای خلبان – مخصوصاً، پل تاونند که خیلی سخت از آب در می آید – به عنوان یک بهانه کاملاً قانع کننده مطرح شد. ملی دریایی می‌توانست در حدود 9-2 بهتر باشد، چون برنده Grade One Royal Bond در ماه دسامبر بود و چیزی بیشتر از حد کمی که ممکن است حاکی از آن باشد.

چلتنهام 2.10 انتخاب بسیار کمی بین Jonbon و El Fabiolo، به ترتیب برنده و نایب قهرمان، در Grade One Top Novice Hurdle در Aintree در بهار گذشته وجود داشت و احتمالاً داستان مشابهی در مورد حصارها وجود دارد. اگر بازیکنان پشت سر آنها قرار بگیرند، هر کدام می‌توانند مورد علاقه خود را شروع کنند، اما فابیولو بهترین عملکرد را توسط یک مبتدی دو مایلی در این فصل در مسابقه معادل ایرلندی در Leopardstown در ماه گذشته ارائه کرد و موفقیت او در 10 طول با یک زمان قوی همراه شد.

Constitution Hill یک انتخاب مطمئن در Champion Hurdle است.
Constitution Hill یک انتخاب مطمئن در Champion Hurdle است. عکس: مایک اگرتون / پی

چلتنهام 3.30 لحظه ای که نشنال هانت از سال گذشته سوپرمنت هاردل منتظرش بوده است تپه قانون اساسی پیشنهاد می کند تا جای خود را در میان بزرگان تمام دوران ورزش در فهرست افتخاری Champion Hurdle بگیرد. یک رکورد در حال حاضر در دسترس است، زیرا حتی برنده قدرتمند سه بار، سر کن، هرگز با شانس های کوتاه تر از 2-5 شروع نکرد و گلزنی نیکی هندرسون برای شکست دادن شش رقیب بیشتر از 4-11 نیست. State Man در هر سال دیگری محبوبیت شایسته ای خواهد داشت، اما Constitution Hill می تواند با هر سرعتی کنار بیاید یا حتی در صورت لزوم دویدن را انجام دهد، بنابراین حتی یک مسابقه بسیار تاکتیکی نیز بعید است که برای او مشکلی ایجاد کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

نکات سه شنبه گرگ وود

نمایش دهید

چلتنهام 1.30 مارین ملی (nb) 2.10 ال فابیولو 2.50 Happygolucky (چرت) 3.30 Constitution Hill 4.10 Marie’s Rock 4.50 Mr Freedom 5.30 Gaillard Du Mesnil

سجفیلد 1.50 Chase A Fortune 2.30 Going Mobile 3.10 Telhimlisten 3.50 Who’s In The Box 4.30 Applaus 5.10 Tom Creen 5.50 Northern Reel

ساوت ول 4.40 Masham Moor 5.20 Jems Bond 6.00 Legal Reform 6.30 Foinix 7.00 Rose King 7.30 Master Grey 8.00 Purple Ice 8.30 Whiteandblue

نیوکاسل 5.00 Mr Gambino 5.40 Brasca 6.15 Silver Nightfall 6.45 Postman’s Park 7.15 The Scots 7.45 Gunnerside 8.15 رویال رژه

از بازخورد شما متشکرم.

چلتنهام 4.10 تمدید فوق‌العاده Mares’ Hurdle، با دو برنده سابق Champion Hurdle در برابر Marie’s Rock، که سال گذشته این مسابقه را بردند، و چندین مدعی زنده دیگر. سنگ ماری در ابتدا برای Stayers مداد شده بود، اما زمین نرم به این معنی است که او دوباره به اینجا هدایت شده است و چرخش پای او از آخرین مانع می تواند تعیین کننده باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لابی‌ها در بازنگری 80 میلیارد دلاری IRS بایدن از بین بروند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – بازنگری 80 میلیارد دلاری دولت …