ظرفیت هیلزبورو پس از شکایت ازدحام بیش از حد نیوکاسل کاهش یافت | شفیلد ونزدی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

باشگاه لیگ برتر انگلیس روز دوشنبه اعلام کرد، پس از بررسی شکایات هواداران نیوکاسل یونایتد در مورد “ازدحام و له شدن” از سوی هواداران نیوکاسل در مسابقات جام حذفی، ظرفیت پایانی خارج از خانه ورزشگاه هیلزبورو شفیلد ونسدی توسط شورای شهر کاهش یافته است.

تصاویر و فیلم‌های موجود در رسانه‌های اجتماعی ازدحام در اطراف خروجی تونل در انتهای Leppings Lane را نشان می‌دهد، با تعدادی از هواداران نیوکاسل که قبل از شروع بازی در 7 ژانویه ادعا می‌کردند که سرپرست نبود. هیچ گزارشی از زخمی ها وجود نداشت.

هیلزبورو صحنه بدترین فاجعه ورزشی بریتانیا بود که در آن 97 هوادار فوتبال پس از درگیری در محوطه ای پر ازدحام و حصارکشی شده در انتهای Leppings Lane قبل از نیمه نهایی جام حذفی در سال 1989 جان خود را از دست دادند.

شورای شهر شفیلد در رابطه با بازی ژانویه با نیوکاسل یونایتد طرفداران تراست تماس گرفت و حدود 50 حساب در مورد جنبه هایی مانند تعداد مهمانداران و اطلاعات نادرست داده شده به طرفدارانی که از طریق تورنتیکل های اشتباه هدایت شده بودند را در نظر گرفت.

سازمان ایمنی زمین‌های ورزشی، مشاور دولت بریتانیا در امور ایمنی در اماکن ورزشی، روز چهارشنبه و مقامات محلی این حادثه را بررسی کرد.

شورا به نیوکاسل گفت: «در مورد کاهش ظرفیت، می‌توانیم توصیه کنیم که غرفه غربی در حال حاضر دارای ظرفیت کاهش بیشتری 2400 نفری (از 3200 در نتیجه بررسی اخیر) برای غرفه‌ای با ظرفیت نگهداری 4194 است.

غرفه پایین غربی اکنون دارای ظرفیت کمتری 1300 نفری است (از 1500 در نتیجه بررسی اخیر) برای غرفه ای با ظرفیت نگهداری 2366.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شاید دوباره سال 2008 نباشد – اما این آشفتگی بانکی بدون خطر نیست | ریچارد پارتینگتون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیبازارهای مالی پرشتاب، عجله سپرده گذاران …