پیشنهاد حقوق سقط جنین یک قدم به رأی گیری اوهایو نزدیکتر می شود

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حامیان پیشنهادی برای تثبیت حقوق سقط جنین در قانون اساسی اوهایو می‌توانند جمع‌آوری بیش از 413000 امضای رای‌دهنده‌ای را که برای قرار دادن این موضوع در رأی‌گیری در نوامبر امسال نیاز دارند آغاز کنند.

کلمبوس، اوهایو — حامیان پیشنهادی برای تثبیت حقوق سقط جنین در قانون اساسی اوهایو می توانند پس از رفع مانع دیگری در روز دوشنبه، جمع آوری بیش از 413000 امضای رای دهنده ای را که برای قرار دادن این موضوع در پاییز امسال نیاز دارند، آغاز کنند.

اکنون که هیئت رای گیری اوهایو تأیید کرده است که زبان دادخواست شامل تنها یک اصلاحیه پیشنهادی است، به مرحله جمع آوری امضا می رود.

این پیشنهاد دسترسی به سقط جنین را تا زمانی که جنین قادر به زنده ماندن در خارج از رحم نامیده می شود تضمین می کند. همچنین مراقبین را از مجازات برای انجام عمل یا کمک به فرآیند محافظت می کند.

پزشکان اوهایو برای حقوق باروری و اوهایوئیان برای آزادی باروری در نظر دارند اصلاحیه پیشنهادی قانون اساسی را در ماه نوامبر امسال در برگه های رأی گیری دریافت کنند.

طبق قانون ایالتی، این گروه ها باید 413446 امضای معتبر رای دهندگان – 10٪ از آرا در آخرین رقابت فرمانداری – در سراسر ایالت، در حداقل 44 استان از 88 شهرستان اوهایو جمع آوری کنند. آخرین مهلت آنها 5 ژوئیه برای رای گیری در 7 نوامبر است.

آنها می گویند که قصد دارند حداقل 700000 امضا جمع آوری کنند تا اطمینان حاصل کنند که این الزامات را برآورده می کنند.

گروه‌های ضد سقط جنین متعهد شده‌اند که با این پیشنهاد مبارزه کنند و در حال حاضر از ساکنان اوهایو می‌خواهند در صورت ورود به صندوق رای مخالف آن رای دهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …