رایدرها با امضای گزارش شده جیمی گاروپولو شکاف کوارتربک را پر می کنند | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته یک منبع آسوشیتدپرس، جیمی گاروپولو، کوارتربک، با قراردادی سه ساله به ارزش 67.5 میلیون دلار با لاس وگاس رایدرز موافقت کرده است. قرارداد گاروپولو شامل 34 میلیون دلار پول تضمین شده است.

گاروپولو در 6 فصل گذشته برای تیم سان فرانسیسکو 49رز بازی کرد و نینرز را در فصل 2019 به سوپربول رساند.

قبل از آن، او به مدت سه سال برای نیوانگلند پاتریوتز زیر نظر جاش مک دانیلز، هماهنگ کننده تهاجمی آن زمان، که اکنون سرمربی رایدرز است، بازی کرد. گاروپولو 87 تاچ داون و 42 قطع توپ را در دوران حرفه ای خود در فصل عادی انجام داده است. او همچنین دچار مصدومیت شده و تنها یک بار در هر یک از بازی های تیمش در یک فصل به میدان رفته است.

این بازیکن 31 ساله جایگزین درک کار به عنوان کوارتربک اصلی رایدر خواهد شد. کار این ماه پس از آزادی توسط Raiders به ​​نیواورلئان سنتز پیوست.

به گزارش ESPN، در یکی دیگر از حرکت های کوارتربک گزارش شده در روز دوشنبه، دلفین های میامی با مایک وایت جت سابق نیویورک به خدمت گرفتند. وایت پس از اینکه در چندین موقعیت به جای زک ویلسون وارد شد، تبدیل به یک قهرمان فرقه برای طرفداران جت شد. او به عنوان پشتیبان برای توآ تاگووایلوآ که مشکلات ضربه مغزی را تجربه کرده است، عمل خواهد کرد. ESPN می گوید این قرارداد دو ساله تا 16 میلیون دلار به وایت پرداخت می کند. دلفین ها همچنین جالن رمزی را در یک معامله با لس آنجلس رامز در روز یکشنبه اضافه کردند.

حرکت برای وایت و گاروپولو نشان می دهد که جت ها در تلاش برای به دست آوردن آرون راجرز از گرین بی پکرز هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، مسائل مالی را بیان می کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، می‌گوید …