پلتفرم تأیید بیمه برای مراقبت مجازی Opkit با 1 میلیون دلار راه اندازی شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Opkit، یک پلت فرم تأیید بیمه سلامت برای ارائه دهندگان سلامت از راه دور و کلینیک های پزشکی مجازی، با بودجه یک میلیون دلاری راه اندازی شده است.

استارتاپ شرکت کرد Y Combinator، یک برنامه شتاب دهنده دره سیلیکون، و سرمایه گذاری از Global Founders Capital، Socially Financed، Y Combinator، Mischief و Rex Salisbury، شریک سابق Andreessen Horowitz به دست آورد.

این شرکت مستقر در نیویورک پلتفرمی با دو جزء اصلی ارائه می‌کند: داشبورد وب که در آن کاربران می‌توانند به صورت دستی پوشش بیمه بیمار را وارد کرده، تأیید و پیگیری کنند و یک API که تیم‌های مهندسی می‌توانند از آن برای تأیید پوشش به صورت برنامه‌ریزی استفاده کنند. این برنامه به طور خودکار پوشش بیمه ای بیماران بازگشته را قبل از هر ویزیت مجدداً تأیید می کند.

“Telehealth یک مدل تجاری کاملاً جدید است که مراقبت های بهداشتی را فراگیرتر، در دسترس و مقرون به صرفه تر می کند. اما ارائه دهندگان به ابزارهای به روز شده ای نیاز دارند که برای یک محیط مراقبت مجازی ساخته شده اند. به همین دلیل است که Opkit را ساخته ایم تا بار اداری این نسل بعدی مراقبت های بهداشتی را کاهش دهیم. ارائه دهندگان، “جاستین کو، یکی از بنیانگذاران Opkit و CTO، در بیانیه ای گفت.

روند بزرگتر

را اکثر مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مقطعی از عمر خود از تله مدیسین استفاده کرده اند و اکثر شرکت های بیمه نوعی خدمات بهداشتی از راه دور را پوشش می دهند، اگرچه این می تواند بسته به ایالت متفاوت باشد.

یکی دیگر از شرکت‌هایی که ابزار تأیید بیمه سلامت را ارائه می‌کند، پلتفرم رزرو پزشکی ZocDoc است. از طریق Insurance Checker، بیماران می‌توانند طرح خود را انتخاب کنند، اطلاعات بیمه خود را تأیید کنند و هنگام رزرو نوبت، آن را با پزشک به اشتراک بگذارند.

Wendy Paul و Kyle Longhurst جزئیات بیشتری را در جلسه HIMSS23 خود “استفاده از یادگیری ماشینی برای کاهش خطاهای دارویی تخلیه” ارائه خواهند داد. برای پنجشنبه، 20 آوریل، ساعت 2:30 تا 3:30 بعد از ظهر CT در ساختمان جنوبی، سطح 4، در اتاق S401 برنامه ریزی شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

WHO می گوید که دوزهای تقویت کننده واکسن کووید فقط برای گروه های پرخطر مورد نیاز است | سلامتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، آخرین به‌روزرسانی سازمان بهداشت جهانی …