یک قاضی ارشد جدید هیئت منصفه بزرگ تحقیقات ترامپ را نظارت می کند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به نوبه خود، قاضی بواسبرگ از قاضی هاول تمجید کرد که پس از پایان دوره هفت ساله تعیین شده قانونی خود به عنوان رئیس دادگاه منطقه، به عنوان یک قاضی عادی در دادگاه منطقه باقی می ماند. قاضی اصلی علاوه بر نظارت بر هیئت منصفه، سیستم دادگاه منطقه فدرال را در پایتخت اداره می کند. این به معنای صدور ده‌ها دستور بود که قوانینی را برای همه‌گیری ویروس کرونا ایجاد می‌کرد، مانند به تعویق انداختن محاکمات هیئت منصفه، پوشیدن ماسک و تشکیل جلسات از راه دور.

قاضی بواسبرگ درباره قاضی هاول گفت: «من فکر می‌کنم او کار فوق‌العاده‌ای در هدایت دادگاه از طریق کووید، و نابسامانی‌های ناشی از آن انجام داد. او همچنین مجبور شده بود با دو تحقیق پیچیده بازپرس ویژه و همه کار هیئت منصفه بزرگ که مستلزم آن است، مبارزه کند. ما خوش شانس بودیم که او را در این دوره در راس کار قرار دادیم.”

اکنون 60 ساله، قاضی بواسبرگ – که به نام جب شناخته می شود – در واشنگتن بزرگ شد و چیزی شبیه به یک چهره برجسته در تشکیلات قانونی شهر است: یک بازیکن بسکتبال سابق در مدرسه سنت آلبانز و سپس کالج ییل، او حدود 6 فوت و 6 اینچ قد دارد. بلند قد. او همچنان مشتاق است: قاضی کیسی کوپر گفت که این دو در حال برنامه ریزی برای شرکت در مسابقات بسکتبال آیوی لیگ آخر هفته گذشته در دانشگاه پرینستون بودند.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

قاضی بواسبرگ همچنین یک دادستان سابق قتل دی سی است که بیش از 20 سال قاضی بوده است. او دارای اعتبار دو حزبی است: پرزیدنت جورج دبلیو بوش در سال 2002 او را به دادگاه عالی دی سی، که به پرونده های جنایی و مدنی ایالتی در واشنگتن رسیدگی می کند، منصوب کرد.

همسر او، لیدی منسون، یک مشاور غیرانتفاعی و مدیر سابق فناوری مصرف کننده است. آنها سه فرزند، یک پسر و یک دختر دوقلو دارند. قضات، وکلا و دوستان، قاضی بواسبرگ را به‌طور غیرمعمولی برون‌گرا توصیف کردند – به قول دادستان فدرال سابق، امی جفرس، که او را «بسیار دوست‌داشتنی، بسیار اجتماعی، بسیار خنده‌دار» می‌خواند – یک «غذا‌خور» و همچنین خواننده‌ای مشتاق.

قاضی ماس گفت: “در حالی که او در حال راه رفتن است، بینی خود را در یک کتاب گذاشته است.” «و اگر می‌خواهید بدانید چه چیزهای جدیدی برای خواندن وجود دارد، جب 10 مورد بزرگ آخر را به شما خواهد گفت و درباره آنها چه فکری کرده است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …