لایپزیگ پیشنهاد سخت لیگ قهرمانان اروپا را به گواردیولا ارائه کرد | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاو آخرین باری که RB Laipzig به منچسترسیتی رفت، آنها با ذوق حمله کردند. آنها شجاع و جسور بودند. کریستوفر نکونکو هت تریک کرد. تکرار آن در این هفته کافی نخواهد بود. سیتی با علاقه پاسخ داد و شش گل زد.

آن هم در سپتامبر 2021 و تحت هدایت جسی مارش، با وجود اینکه باشگاه به دنبال تداوم انتخاب از تیم ثابت ردبول بود، برای هویت و کنترل تلاش می کرد. زمانی که تیم‌ها دوباره در ساکسونی برای بازی برگشت در ماه دسامبر به مصاف هم رفتند، به مارش نشان داده شد و باشگاه در آستانه انتصاب دومینیکو تدسکو بود – که آخرین بازی او در مارس 2019 به عنوان سرپرست شالکه در اتحاد در مارس 2019 بود. شکست 7-0، اگر به دنبال پر کردن دایره لینک سیتی هستیم.

حالا ارتباطات کمتر اهمیت دارد، حتی اگر لایپزیگ روز سه شنبه با همان پرسنل بازگردد. از یازده نفری که به طور همزمان آن شب در منچستر تعقیب کردند و تحت تعقیب قرار گرفتند، فقط نوردی موکیله و آنجلینو دیگر در باشگاه نیستند. با توجه به ارزشش، اولی در آن شب یک گل به خودی به ثمر رساند در حالی که دومی از بازی اخراج شد، با تشویق گرم هواداران باشگاه سابقش.

مارکو رز در شهری که اکنون در آن کار می کند به دنیا آمد و همچنین به عنوان یک جفت دست ایمن دیده می شد و مربی ردبول سالزبورگ بود که در سال های 2018 و 2019 قهرمانی های پی در پی بوندسلیگا اتریش را به دست آورد، بنابراین سیستم را می شناخت. با این حال، تضاد با سلطنت مارش نمی تواند بزرگتر باشد. از زمانی که رز در سپتامبر، سه روز قبل از تولد 46 سالگی اش، هدایت این تیم را برعهده گرفت، هیچ تیمی در بوندسلیگا به اندازه لایپزیگ امتیاز کسب نکرده است، موقعیتی که با پیروزی 3-0 روز شنبه برابر بوروسیا مونشن گلادباخ حفظ شد.

بی رحمی آنها واقعاً توجه رز را به خود جلب کرده است. آنها به طور موثر دفاع می کنند – پیشرفت برای مربی، که دفاعش در بوروسیا دورتموند اغلب فاجعه آمیز بود، در 34 بازی فصل گذشته 52 گل به ثمر رساند – و آنها در یک سوم پایانی به تشویق کمی نیاز دارند. تطبیق پذیری حمله آنها واقعاً چیزی است. واضح است که Nkunku ستاره است. فیلم آن باخت 18 ماه پیش در سیتی را دوباره تماشا کنید و متعجب خواهید شد که چگونه مردم اینقدر طولانی مدت او را به عنوان یک مهاجم مرکزی انکار کردند. اما با توجه به اینکه تیم مجبور است مجدداً از طریق مصدومیت برای مدت قابل پیش بینی بدون او کار کند، گزینه های بی شماری وجود دارد.

لایپزیگ، کریستوفر نکونکو
لایپزیگ پس از مصدومیت از ناحیه ران، تقریباً بدون شک کریستوفر انکونکو را در چلسی نخواهد داشت. عکس: رونی هارتمن/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

این واقعاً نگاهی سریع به آینده است، زمانی که نکونکو در تابستان باشگاه را ترک می کند، اما بازکننده انفجاری تیمو ورنر برای شکستن گلادباخ در نهایت یادآور این بود که شاید برای تیم بد نباشد که او را به عنوان نقطه مرجع در اختیار داشته باشد. امیل فورسبرگ گل دوم را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و یوسکو گواردیول با ضربه ران سوم مقابل گلادباخ ناامید، که 9 مدافع برای پوشش چهار مهاجم خانگی داشت، ضربه را وارد دروازه سوم کرد. بدیهی است که اگر هیچ یک از آن مدافعان حرکت نکنند، این اعداد بی ربط هستند. به طور خلاصه این وضعیت فعلی بی حالی گلادباخ بود.

هنوز مسائلی وجود دارد که رز باید در نظر داشته باشد. مانند بسیاری از تیم‌هایی که ترجیح می‌دهند ضدحمله کنند، وقتی توپ به آنها داده می‌شود و مجبور به بازی کردن می‌شوند، هنوز آنقدر راحت به نظر نمی‌رسند. در نیمه اول گلادباخ توپ کمتری داشت و موقعیت های بیشتری داشت که مارکوس تورام واقعاً باید با یکی از آنها پیش می رفت. تیم دانیل فارکه در نیمه دوم فرصت دیگری برای پیشروی داشت، زمانی که یوناس هافمن متلاشی شده توسط دیوید راوم پاک شد، اما آلسان پلئا یک پنالتی ضعیف را به آغوش یانیس بلاسویچ محصول جوانان گلادباخ زد. البته مدیریت مالکیت مازاد مشکلی نیست که لایپزیگ در سیتی با آن روبرو شود.

مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شوند زیرا قسمت اول فصل شرایط بعدی را تعیین کرده است. فقدان سرعت و همچنین نتایج ابتدایی فصل تحت هدایت تدسکو چیزی است که لایپزیگ را متقاعد کرد تا در اوایل پاییز از او جدا شود و از آن زمان تاکنون، آنها در حال بازی کردن هستند. به گفته مدیر ورزشی مکس ایبرل در Doppelpass یکشنبه در ورزش 1، این فصل در مورد “ورود به لیگ قهرمانان” است، بدون اینکه بعد از آن شروع اشتباه، هیچ چیز بدیهی انگاشته شود. در مورد مدعیان عنوان فعلی: “اگر آنها لغزش کنند، ما می خواهیم آنجا باشیم.”

ایبرل که سطح مورد انتظار را از طرفداران خارج از خانه باشگاه سابقش دریافت کرد، یکی از بنرهایی که اسکار را نشان می داد، به این معنی که او بیماری را جعل کرده است که سال گذشته پس از دو دهه حضور در باشگاه مونشن گلادباخ را مجبور به ترک مونشن گلادباخ کرد، اذعان کرد که پیدا کردن یک بازیکن معمولی ، جایگاه قابل اعتماد نکته مهم در حفظ یک مدل است و به استعدادهای جوان می گوید که “اگر به لایپزیگ بیایید، همیشه می توانید در لیگ قهرمانان بازی کنید.”

هر چند سطح دیگری وجود دارد. امضای مجدد ورنر نشان می‌دهد که برای رشد به کیفیت با تجربه نیز نیاز است تا اینکه صرفاً یک مزرعه استعدادهای باکلاس باشد، و حتی جامی برای دفاع وجود دارد، با قهرمانی DfB Pokal تحت هدایت تدسکو در ماه می سال گذشته و یک چهارم نهایی با دورتموند ماه آینده برگزار می شود. پانکینگ سیتی، بعد از اینکه نیمه نهایی لیگ قهرمانان 2020 خیلی زیاد به نظر می رسید، قطعاً به جای پتانسیل رشد، از رشد صحبت می کند.

راهنمای سریع

نتایج بوندسلیگا

نمایش دهید

کلن 0-2 بوخوم، بایرن مونیخ 5-3 آگزبورگ، آینتراخت فرانکفورت 1-1 اشتوتگارت، هرتابرلین 1-1 ماینس، آر بی لایپزیگ 3-0 بروسیا مونشن گلادباخ، شالکه 2-2 بروسیا دورتموند، فرایفدرهیمن 2-1 2-3 بایر لورکوزن، ولفسبورگ 1-1 یونیون برلین

از بازخورد شما متشکرم.

نکات صحبت

  • بایرن پس از پیروزی سرگرم کننده 5-3 شنبه مقابل آگسبورگ، دو امتیاز برتری در صدر جدول دارد، همراه با دورتموند که دو بار برتری را در Revierderby در شالکه از دست داد و مجبور شد به تساوی 2-2 بسنده کند. مدافعان راه را در حمله برای رهبران (اگر نه همیشه در دفاع) با اولین گل ژائو کانسلو برای باشگاه و یک گل بنجامین پاوارد که بر گل اولیه مرگیم بریشا برای میهمان غلبه کرد، رهبری کردند. سادیو مانه برای اولین بار بعد از چهار ماه شروع به کار کرد و در دو ماه خوابید. او اصرار داشت: «پیدا کردن ریتم کار آسانی نیست.» به گفته مدیر ورزشی سباستین کهل، دو گل BVB، توسط نیکو شلاتربک و رافائل گوریرو، آثار هنری بودند، اما «ما وضوح و تمرکز نداشتیم».

  • فرایبورگ به ترکیب لیگ قهرمانان بازگشته است، با ضربه هوشمندانه ریتسو دوان در پایان دیرهنگام مقابل هوفنهایم و با یونیون که گل تساوی دیرهنگام را به پاتریک ویمر در ولفسبورگ واگذار کرد، امتیاز را به ارمغان آورد. هر دو این هفته در لیگ اروپا به ترتیب برابر یوونتوس و یونیون سن ژیلو بازی های بزرگی دارند.

  • بوخوم با پیروزی غافلگیرانه 2-0 در کولن به دور 4 شکست متوالی پایان داد و آنها را از رده سوم به رده چهاردهم رساند -هنوز تنها سه امتیاز از رده های آخر فاصله دارد- با مانوئل ریمان دروازه بان نمادین که پس از بازگشت به بهترین فرم خود بازگشت. کابوس هفته گذشته دربی مقابل شالکه (اتفاقاً Die Königsblauen با وجود تساوی الهام بخش دربی فوق الذکر و 7 بازی بدون شکست در رده دوم قرار دارد). اشتوتگارت و هرتا امتیازهای ارزشمندی را به دست آوردند، با ضربه خوب سیلاس برای تشکر از امتیازی که در آینتراخت فرانکفورت به دست آورد.

  • در همین حال، هرتا می تواند پس از تایید سرمایه گذاری 777 Partners، نفس راحتی بکشد. با این حال، گزارشی در دوشنبه کیکر حاکی از آن است که شرکت سهام خصوصی مستقر در میامی ممکن است برای مدتی بر تصمیمات باشگاه تأثیر داشته باشد، از جمله برکناری مدیر ورزشی فردی بابیچ.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کمک های مالی به خانه سگ و گربه Battersea پس از مرگ پل اوگریدی به 100000 پوند رسید | پل اوگریدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانه سگ‌ها و گربه‌های Battersea …