دختر سه ساله به طور تصادفی به خواهر 4 ساله خود در تگزاس تیراندازی کرد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته مقامات، در موردی که به وضوح عواقب مرگباری را که فرهنگ سهل‌انگیز اسلحه در ایالات متحده بر جوانان این کشور دارد، نشان می‌دهد، یک دختر سه ساله به‌طور تصادفی در اواخر روز یکشنبه خواهر چهار ساله‌اش را در خانه‌شان در تگزاس به قتل رساند. .

کلانتر محلی در بیانیه ای اعلام کرد که اولین امدادگران دختر کشته شده را در حالی که به تماس اضطراری در ساعت 7:30 بعدازظهر درباره یک نوجوان مجروح در آپارتمانی در حومه هیوستون پاسخ می داد، پیدا کردند. او با پنج بزرگسال – از جمله مادر و ناپدری اش – آنجا بود که خواهر بزرگترش یک تپانچه نیمه اتوماتیک پر را برداشت و به او شلیک کرد، اولین پاسخ دهندگان متوجه شدند.

اد گونزالس، کلانتر ایالت هریس، به خبرنگاران گفت، بزرگسالان همگی معتقد بودند که حداقل یکی از بقیه دختران را تماشا می کند، اما هیچ کس در حالی که آنها در اتاق خواب بودند، آنها را نظارت نمی کرد.

مرگ دختر در صحنه اعلام شد و بلافاصله مشخص نشد که آیا هیچ یک از بزرگسالان به دلیل عدم اطمینان از عدم دسترسی به اسلحه مورد استفاده در تیراندازی برای کودکان با اتهامات کیفری روبرو خواهند شد یا خیر.

به گزارش آسوشیتدپرس، گونزالس به خبرنگاران گفت: “به نظر می رسد داستان غم انگیز دیگری از دسترسی یک کودک به سلاح گرم و آسیب رساندن به شخص دیگری باشد.” «قلب ما شکسته است.

«جامعه است [affected] وقتی کودکی در این راه جان خود را از دست می دهد.»

گونزالس افزود که این قتل نشان دهنده نیاز صاحبان اسلحه به مسئولیت پذیری سلاح های خود است.

گونزالس به خبرنگاران گفت: “شما باید … سلاح های خود را در مکانی امن ایمن کنید.” “باید چیزی فراتر از این باشد که به بچه ها بگوییم به سلاح ها دست نزنند.”

تا روز دوشنبه نه دختر سه ساله کشته شده، نه خواهرش و نه هیچ یک از اعضای خانواده آنها به طور عمومی شناسایی نشده بودند.

خشونت با اسلحه و تصادفات در سال های اخیر به علت اصلی مرگ کودکان در ایالات متحده تبدیل شده است و از تصادفات اتومبیل، جراحات به دلایل دیگر و بیماری های مادرزادی پیشی گرفته است. سازمان غیرانتفاعی تحقیقاتی و سیاست گذاری Everytown for Gun Safety تخمین می زند که سالانه 19000 کودک و نوجوان مورد اصابت گلوله قرار می گیرند و کشته یا زخمی می شوند.

به گزارش Everytown for، درحالی‌که تیراندازی‌های مرگبار در مدارس مانند آنچه که در سال گذشته منجر به کشته شدن 19 دانش‌آموز و دو معلم در Uvalde، تگزاس شد، بیشترین عناوین اخبار را به خود اختصاص داد، اکثریت قریب به اتفاق قتل‌های کودکان و نوجوانان – عمدی و تصادفی – در خانه‌های آنها رخ می‌دهد. ایمنی تفنگ.

این گروه تخمین می‌زند که سالانه 3 میلیون جوان دیگر فردی را می‌شناسند که در خانه‌ها، محله‌ها و مدارسشان تیراندازی می‌شود – یا شاهد و شنیدن صدای شلیک گلوله هستند، که حتی اگر خودشان مستقیماً آسیب جسمی نداشته باشند، عمیقاً آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

کنگره سال گذشته به گسترش بررسی‌های پیشینه برای جوان‌ترین خریداران اسلحه در حالی که بودجه برنامه‌های مداخله بهداشت روان و خشونت را تأمین می‌کرد، رأی داد. اما قانونگذاران ایالات متحده در غیر این صورت، یا مایل نبودند یا قادر به تصویب اقدامات اساسی تر برای کنترل اسلحه نبودند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اروپا چگونه می تواند جایگاه قطبی را در نوآوری به دست آورد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نوآوری به عنوان کلیدی برای حل …