بازسازی لیگ راگبی IMG امید به زمین موعود را برای باشگاه های شهر به ارمغان می آورد | لیگ راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

منMG این واقعیت را پنهان نکرده است که برنامه شرکت مدیریت ورزشی آمریکایی برای ایجاد انقلابی در لیگ راگبی و گسترش افق ورزش شامل تسخیر تخیل شهرهای بزرگ انگلستان، چه در داخل و چه فراتر از ریشه های بازی در امتداد M62 است. اگر واقعاً چنین است، پس قهرمانی است، درست به اندازه سوپر لیگ، جایی که آینده می تواند در آن نهفته باشد.

شهرهای بیشتری میزبان لیگ دسته دوم راگبی هستند – پنج – امسال نسبت به پروازهای برتر که در آن چهار شهر حضور دارند.

پس از اینکه IMG طرح 20 امتیازی را فاش کرد که از سال 2024 بر اساس آن باشگاه ها از سال 2024 ارزیابی خواهند شد، احتمالاً سیستم درجه بندی به طور فزاینده ای جایگزین ارتقاء و سقوط معمولی خواهد شد. این سیستم بزرگترین فرصت را برای رسیدن به سرزمین موعود فراهم می کند.

کلینت گودچایلد، مالک شوالیه یورک، می‌گوید: «نکته بزرگ این است که امیدهای زیادی را که من و بسیاری از باشگاه‌های دیگر به اشتراک گذاشتیم، تضمین کرد. “این بر اساس رشد پایدار و ارائه محصول زیبا به بازارهای جدید ساخته شده است، اما این کار را به گونه ای انجام می دهد که محصولات قدیمی را از دست ندهید. این تعادل است و آنها جایگاه مناسبی برای انجام آن قائل شده اند.»

یورک، نیوکاسل، برادفورد، شفیلد و لندن همگی امسال به تیم های قهرمانی می بالند. انتظار می رود همه آنها پیشنهادات IMG را در زمانی که باشگاه ها در ماه آینده در مورد آنها رای می دهند، تایید کنند. با توجه به اینکه تیم‌هایی مانند یورک و نیوکاسل تمایل خود را برای حضور در سوپرلیگ پنهان نمی‌کنند، این باور وجود دارد که تیم‌های سنتی شهری مانند ویکفیلد بیش از هر زمان دیگری در معرض خطر هستند و امکانات نیز زیر ذره بین IMG قرار دارند.

بازیکنان یورک نایتز جمعیت را تشویق می کنند
صاحبان شوالیه یورک خوشحال هستند که برنامه های لیگ راگبی شامل ورود بازی به بازارهای جدید است. عکس: ویل پالمر/SWpix.com/Shutterstock

این چیزی است که نیوکاسل تاندر، که کینگستون پارک را با تیم اتحادیه راگبی نیوکاسل فالکونز مشترک است، امیدوار است که یکی دیگر از جنبه های کلیدی شانس آنها باشد. جردن رابینسون، مدیر کل تاندر، می گوید: «ما کاملاً از این طرح ها حمایت می کنیم. اکنون چارچوبی برای هر باشگاهی برای رسیدن به سرزمین موعود وجود دارد و همه می توانند به چیزی دست پیدا کنند.

«از نظر جغرافیایی مکان شما نیست، اما از منظر ما موقعیت شما در آنجاست. اما چیزهای اصلی که مهم هستند چیزهایی مانند عملکرد در زمین و عبور دادن مردم از چرخش هستند و این درست است. امور مالی مهم است و همه آن با حداقل استانداردها پشتیبانی می شود. باشگاه‌ها نمی‌توانند اکنون فقط یک بازی رایگان داشته باشند، بنابراین ما کاملاً از آنچه IMG می‌خواهد انجام دهد، حمایت می‌کنیم.»

اولین مجموعه از نمرات تابستان امسال اعطا می شود و برای سال 2024 بر اساس هر پیشرفتی که باشگاه ها در داخل و خارج از زمین در طول این سال انجام می دهند تجدید نظر می شود. با 15 امتیاز از مجموع 20 امتیاز مورد نیاز برای بالاترین باند – مجوز A – انتظار اولیه این است که تنها وزنه های سنگین این ورزش مانند سنت هلنز، لیدز و ویگان رتبه برتر را در مرحله اولیه تضمین کنند.

بقیه مکان‌های سوپرلیگ برای سال 2025 از بالاترین رتبه‌بندی باشگاه‌های مجوز B تشکیل می‌شوند و آرزومندترین تیم‌های بزرگ شهر قهرمانی همچنان مطمئن هستند که می‌توانند در این گروه قرار بگیرند و وضعیت موجود را در لیگ متزلزل کنند. بالاترین سطح

رابینسون می‌گوید: «فکر نمی‌کنم بتوانیم نمره A برای سال 2025 بگیریم، اما این یک چشم‌انداز بلندمدت برای بازی و یک چشم‌انداز بلندمدت برای ما به عنوان یک باشگاه است. ما در حال تلاش برای ایجاد یک باشگاه پایدار با استعدادهای محلی از شمال شرق هستیم، ما باید چیز جدیدی را به بازی ارائه دهیم و یک رویکرد طولانی مدت در کاری که انجام می دهیم وجود دارد. ما فکر می‌کنیم که IMG تشخیص می‌دهد که اگر باشگاه‌ها چیزی ارائه دهند، به آنها فرصتی داده می‌شود تا از طریق درجه‌بندی بدرخشند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان ملل خواستار ایجاد منطقه غیرنظامی در اطراف نیروگاه اتمی Zaporizhzhia است که تحت کنترل روسیه است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس سازمان اتمی سازمان ملل روز …